gnome-system-monitor - en to he translation catalogue (233 entries)

en: System Monitor
he: צג המערכת

en: View and manage system resources
he: הצגה וניהול משאבי מערכת

en: System Monitor is a process viewer and system monitor with an attractive, easy-to-use interface.
he: צג המערכת היא תכנית להצגת תהליכים ומעקב אחר המערכת עם מנשק מרהיב ונוח לשימוש.

en: System Monitor can help you find out what applications are using the processor or the memory of your computer, can manage the running applications, force stop processes not responding, and change the state or priority of existing processes.
he: צג המערכת יכול לעזור לך לגלות מה הם היישומים המנצלים את המעבד או הזיכרון של המחשב שלך, יכול לנהל ולהריץ יישומים, להכריח עצירת תהליכים שאינם מגיבים ושינוי מצב או עדיפות תהליכים קיימים.

en: The resource graphs feature shows you a quick overview of what is going on with your computer displaying recent network, memory and processor usage.
he: תכונת גרפי משאבים מציגה לך סקירה מהירה של מה שקורה עם המחשב שלך. מציג שימוש אחרון ברשת, בזיכרון ובמעבד שלך.

en: Process list view
he: תצוגת רשימת תהליכים

en: Resources overview
he: סקירת משאבים

en: File Systems view
he: תצוגת מערכת קבצים

note: developer_name tag deprecated with Appstream 1.0
en: The GNOME Project
he: מיזם GNOME

en: GNOME System Monitor
he: צג המערכת מבית GNOME

en: View current processes and monitor system state
he: הצגת התהליכים הנוכחיים ומעקב אחר מצב המערכת

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Monitor;System;Process;CPU;Memory;Network;History;Usage;
he: צג;מוניטור;מעקב;מערכת;תהליך;מעבד;זיכרון;זכרון;רשת;היסטוריה;שימוש;ניצולת;ניצול;

[ctx: shortcut window]
en: General
he: כללי

[ctx: shortcut window]
en: Show help
he: הצגת עזרה

[ctx: shortcut window]
en: Open menu
he: פתיחת תפריט

[ctx: shortcut window]
en: Show preferences
he: הצגת העדפות

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard shortcuts
he: צירופי מקשים

[ctx: shortcut window]
en: Quit
he: יציאה

[ctx: shortcut window]
en: Search
he: חיפוש

[ctx: shortcut window]
en: Show Processes
he: הצגת תהליכים

[ctx: shortcut window]
en: Show Resources
he: הצגת משאבים

[ctx: shortcut window]
en: Show File Systems
he: הצגת מערכות קבצים

[ctx: shortcut window]
en: Refresh
he: רענון

[ctx: shortcut window]
en: Processes
he: תהליכים

[ctx: shortcut window]
en: Show dependencies
he: הצגת יחסי תלות

[ctx: shortcut window]
en: Show process properties
he: הצגת מאפייני תהליך

[ctx: shortcut window]
en: Memory maps
he: מפות זיכרון

[ctx: shortcut window]
en: Open files
he: קבצים פתוחים

[ctx: shortcut window]
en: Send stop signal
he: שליחת אות עצירה

[ctx: shortcut window]
en: Send continue signal
he: שליחת אות המשך

[ctx: shortcut window]
en: Send Terminate signal
he: שליחת אות סיום

[ctx: shortcut window]
en: Send Kill signal
he: שליחת אות חיסול

en: Search
he: חיפוש

en: Main Menu
he: תפריט ראשי

en: _Processes
he: _תהליכים

en: Search processes and users
he: חיפוש תהליכים ומשתמשים

en: _End Process | _End Processes
he[0]: _סיום התהליך
he[1]: _סיום התהליכים
he[2]: _סיום התהליכים
he[3]: _סיום התהליכים

en: Process Properties
he: מאפייני תהליך

en: _Resources
he: _משאבים

en: CPU
he: מעבד

en: Memory
he: זיכרון

en: Swap
he: תחלופה

en: Memory and Swap
he: זיכרון ותחלופה

en: Receiving
he: מתקבל

en: Total Received
he: סה״כ שהתקבלו

en: Sending
he: נשלח

en: Total Sent
he: סה״כ שנשלח

en: Network
he: רשת

en: Reading
he: נקרא

en: Total Read
he: סה״כ שנקרא

en: Writing
he: נכתב

en: Total Written
he: סה״כ שנכתב

en: Disk
he: כונן

en: _File Systems
he: מערכות _קבצים

[ctx: Window title for Search for Open Files dialog]
en: Search for Open Files
he: חיפוש קבצים פתוחים

en: Filter files by name
he: סינון קבצים לפי שם

en: Case insensitive
he: ללא התאמת רשיות

en: Memory Maps
he: מפות זיכרון

[ctx: Menu item to Open Search for Open Files dialog]
en: Search for Open Files…
he: חיפוש קבצים פתוחים…

en: Preferences
he: העדפות

en: Help
he: עזרה

en: Keyboard Shortcuts
he: צירופי מקשים

en: About System Monitor
he: על אודות צג המערכת

en: _Refresh
he: _רענון

en: _Active Processes
he: תהליכים _פעילים

en: A_ll Processes
he: _כל התהליכים

en: M_y Processes
he: התהליכים _שלי

en: Show _Dependencies
he: הצגת יחסי _תלות

en: _Properties
he: מ_אפיינים

en: _Memory Maps
he: מפות _זיכרון

note: Translators: this means 'Files that are open' (open is not a verb here)
en: Open _Files
he: _קבצים פתוחים

en: _Change Priority
he: שינוי ה_עדיפות

en: Very High
he: גבוהה מאוד

en: High
he: גבוהה

en: Normal
he: רגילה

en: Low
he: נמוכה

en: Very Low
he: נמוכה מאוד

en: Custom
he: מותאמת אישית

en: Set _Affinity…
he: הגדרת _שייכות…

en: _Stop…
he: ע_צירה…

en: _Continue
he: המ_שך

en: _Terminate…
he: _סיום…

en: _Kill…
he: _חיסול…

en: Open Files
he: קבצים פתוחים

en: Kill process
he: חיסול התהליך

en: Privileges are required to control other users’ processes
he: נדרשות הרשאות כדי לשלוט בתהליכים של משתמשים אחרים

en: Renice process
he: ביצוע Renice לתהליך

en: Privileges are required to change the priority of processes
he: נדרשות הרשאות כדי לשנות את עדיפות התהליכים

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Monitor;System;Process;CPU;Memory;Network;History;Usage;Performance;Task;Manager;Activity;
he: צג;מוניטור;מעקב;מערכת;תהליך;מעבד;זיכרון;זכרון;רשת;היסטוריה;שימוש;ניצולת;ניצול;בצוע;ביצוע;משימה;משימות;מנהל;פעילות;

en: Processes
he: תהליכים

en: Behavior
he: התנהגות

en: _Update Interval in Seconds
he: מרווח _עדכון בשניות

en: Enable _Smooth Refresh
he: לאפשר _רענון חלק

en: Alert Before Ending or _Killing Processes
he: התרעה לפני סיום או _חיסול תהליכים

en: _Divide CPU Usage by CPU Count
he: _פיצול השימוש במעבד לפי מספר המעבדים

en: Show Memory in IEC
he: הצגת זיכרון ב־IEC

en: Information Fields
he: שדות מידע

en: Process information shown in list:
he: מידע על תהליכים שיוצג ברשימה:

en: Resources
he: משאבים

en: _Chart Data Points
he: _נקודות נתונים בתרשים

en: Draw Charts as S_mooth Graphs
he: ציור תרשים כגרף _חלק

en: _Draw CPU Chart as Stacked Area Chart
he: _ציור תרשים מעבד כערימת תרשימי שטח

en: Show Memory and Swap in IEC
he: הצגת היסטוריית זיכרון ותחלופה ב־IEC

en: Show Memory in Logarithmic Scale
he: הצגת זיכרון בסולם לוגריתמי

en: _Show Network Speed in Bits
he: _הצגת מהירות הרשת בסיביות

en: Show Network _Totals in Bits
he: הצגת _סך תעבורת הרשת בסיביות

en: File Systems
he: מערכות קבצים

en: Show _All File Systems
he: הצגת _כל מערכות הקבצים

en: File system information shown in list
he: מידע על מערכות קבצים שיוצג ברשימה

en: _Cancel
he: _ביטול

en: Change _Priority
he: שינוי ה_עדיפות

en: _Nice value:
he: ע_דיפות:

en: <small><i><b>Note:</b> The priority of a process is given by its nice value. A lower nice value corresponds to a higher priority.</i></small>
he: <small><b>לתשומת לבך:</b> העדיפות של התהליך נקבעת על פי ערך הייפוי שלו. ערך ייפוי נמוך גורר עדיפות גבוהה יותר.</small>

en: Set Affinity
he: הגדרת שייכות

en: _Apply
he: ה_חלה

en: Run on all CPUs
he: ריצה על גבי כל המעבדים

en: Device
he: התקן

en: Directory
he: תיקייה

en: Type
he: סוג

en: Total
he: סה״כ

en: Free
he: פנוי

en: Available
he: זמין

en: Used
he: מנוצל

note: Translators: color picker title, %s is CPU, Memory, Swap, Receiving, Sending
en: Pick a Color for “%s”
he: בחירת צבע עבור „%s”

en: CPU%d
he: מעבד־%d

en: Today %l∶%M %p
he: היום, %p ‎%l∶%M

en: Yesterday %l∶%M %p
he: אתמול, %p ‎%l∶%M

en: %a %l∶%M %p
he: ‏%a, %p ‎%l∶%M

en: %b %d %l∶%M %p
he: ‏%d ב%b, ‎‎%I:%M

en: %b %d %Y
he: %d ב%b %Y

en: Fraction
he: שבר

note: TRANSLATORS: description of the pie color picker's (mem, swap) filled percentage property
en: Percentage full for pie color pickers
he: אחוז מלא עבור בוחר הצבע לתרשימי העוגה

en: Title
he: כותרת

en: The title of the color selection dialog
he: הכותרת של חלון בחירת הצבע

en: Pick a Color
he: בחירת צבע

en: Current Color
he: הצבע הנוכחי

en: The selected color
he: הצבע הנבחר

en: Type of color picker
he: סוג בוחר הצבע

en: Click to set graph colors
he: יש ללחוץ כדי להגדיר את צבעי התרשים

en: %u hr | %u hrs
he[0]: שעה
he[1]: שעתיים
he[2]: ‫%u שע׳
he[3]: ‫%u שע׳

en: %u min | %u mins
he[0]: דקה
he[1]: ‫%u דק׳
he[2]: ‫%u דק׳
he[3]: ‫%u דק׳

en: %u sec | %u secs
he[0]: שנייה
he[1]: ‫%u שנ׳
he[2]: ‫%u שנ׳
he[3]: ‫%u שנ׳

en: not available
he: לא זמין

note: xgettext: "540MiB (53 %) of 1.0 GiB" or "540MB (53 %) of 1.0 GB"
en: %s (%.1f%%) of %s
he: ‏%s (‏‎%.1f%%) מתוך %s

note: xgettext: Used cache string, e.g.: "Cache 2.4GiB" or "Cache 2.4GB"
en: Cache %s
he: ‏%s מטמון

en: %d open file | %d open files
he[0]: קובץ אחד פתוח
he[1]: ‫%d קבצים פתוחים
he[2]: ‫%d קבצים פתוחים
he[3]: ‫%d קבצים פתוחים

en: %d matching open file | %d matching open files
he[0]: קובץ פתוח אחד מתאים
he[1]: ‫%d קבצים פתוחים מתאימים
he[2]: ‫%d קבצים פתוחים מתאימים
he[3]: ‫%d קבצים פתוחים מתאימים

en: Process
he: תהליך

en: PID
he: מזהה תהליך

en: Filename
he: שם קובץ

note: xgettext: virtual memory start
en: VM Start
he: תחילת הזיכרון הווירטואלי

note: xgettext: virtual memory end
en: VM End
he: סוף הזיכרון הווירטואלי

note: xgettext: virtual memory syze
en: VM Size
he: גודל הזיכרון הווירטואלי

en: Flags
he: דגלים

note: xgettext: virtual memory offset
en: VM Offset
he: היסט הזיכרון הווירטואלי

note: xgettext: memory that has not been modified since it has been allocated
en: Private clean
he: זיכרון פרטי נקי

note: xgettext: memory that has been modified since it has been allocated
en: Private dirty
he: זיכרון פרטי מלוכלך

note: xgettext: shared memory that has not been modified since it has been allocated
en: Shared clean
he: זיכרון משותף נקי

note: xgettext: shared memory that has been modified since it has been allocated
en: Shared dirty
he: זיכרון משותף מלוכלך

en: _Memory maps for process “%s” (PID %u):
he: _מפות זיכרון עבור התהליך „%s” (מזהה תהליך %u):

en: file
he: קובץ

en: pipe
he: שרשור

en: IPv6 network connection
he: חיבור רשת IPv6

en: IPv4 network connection
he: חיבור רשת IPv4

en: local socket
he: שקע מקומי

en: unknown type
he: סוג לא ידוע

note: Translators: "FD" here means "File Descriptor". Please use a very short translation if possible, and at most 2-3 characters for it to be able to fit in the UI.
en: FD
he: מזהה

en: Object
he: פריט

en: _Files opened by process “%s” (PID %u):
he: _קבצים שנפתחו על ידי התהליך „%s” (מזהה תהליך %u):

en: Main window width
he: רוחב החלון הראשי

en: Main window height
he: גובה החלון הראשי

en: Main Window should open maximized
he: החלון הראשי צריך להיפתח במצב מוגדל

en: Show network traffic in bits
he: הצגת תעבורת הרשת בסיביות

en: Icon
he: סמל

en: Cannot change the priority of process with PID %d to %d.
    %s
he: לא ניתן לשנות את העדיפות לתהליך בעל מזהה התהליך %d ל־%d.
    %s

en: _OK
he: _אישור

en: Cannot kill process with PID %d with signal %d.
    %s
he: לא ניתן לחסל את התהליך בעל מזהה התהליך %d בעזרת האות %d.
    %s

note: xgettext: primary alert message for killing single process
en: Are you sure you want to kill the selected process “%s” (PID: %u)?
he: האם לחסל את התהליך הנבחר „%s“ (מזהה תהליך: %u)?

note: xgettext: primary alert message for ending single process
en: Are you sure you want to end the selected process “%s” (PID: %u)?
he: האם לסיים את התהליך הנבחר „%s“ (מזהה תהליך: %u)?

note: SIGSTOP xgettext: primary alert message for stopping single process
en: Are you sure you want to stop the selected process “%s” (PID: %u)?
he: האם אכן ברצונך לעצור את התהליך הנבחר „%s” (מזהה תהליך: %u)?

note: xgettext: primary alert message for killing multiple processes
en: Are you sure you want to kill the selected process? | Are you sure you want to kill the %d selected processes?
he[0]: לחסל את התהליך הנבחר?
he[1]: לחסל את %d התהליכים הנבחרים?
he[2]: לחסל את %d התהליכים הנבחרים?
he[3]: לחסל את %d התהליכים הנבחרים?

note: xgettext: primary alert message for ending multiple processes
en: Are you sure you want to end the selected process? | Are you sure you want to end the %d selected processes?
he[0]: לסיים את התהליך הנבחר?
he[1]: לסיים את %d התהליכים הנבחרים?
he[2]: לסיים את %d התהליכים הנבחרים?
he[3]: לסיים את %d התהליכים הנבחרים?

note: SIGSTOP xgettext: primary alert message for stopping multiple processes
en: Are you sure you want to stop the selected process? | Are you sure you want to stop the %d selected processes?
he[0]: לעצור את התהליך הנבחר?
he[1]: לעצור את %d התהליכים הנבחרים?
he[2]: לעצור את %d התהליכים הנבחרים?
he[3]: לעצור את %d התהליכים הנבחרים?

note: xgettext: secondary alert message
en: Killing a process may destroy data, break the session or introduce a security risk. Only unresponsive processes should be killed.
he: חיסול תהליך עלול לגרום לאיבוד מידע, לשיבוש ההפעלה ולפגיעה באבטחה. יש לחסל תהליך רק אם אינו מגיב.

en: _Kill Process | _Kill Processes
he[0]: _חיסול התהליך
he[1]: _חיסול התהליכים
he[2]: _חיסול התהליכים
he[3]: _חיסול התהליכים

note: xgettext: secondary alert message
en: Ending a process may destroy data, break the session or introduce a security risk. Only unresponsive processes should be ended.
he: סיום תהליך עלול לגרום לאיבוד מידע, לשיבוש ההפעלה ולפגיעה באבטחה. יש לסיים תהליך רק אם אינו מגיב.

note: SIGSTOP xgettext: secondary alert message
en: Stopping a process may destroy data, break the session or introduce a security risk. Only unresponsive processes should be stopped.
he: עצירת תהליך עלולה לגרום לאיבוד מידע, לשיבוש ההפעלה ולפגיעה באבטחה. יש לעצור תהליך רק אם אינו מגיב.

en: _Stop Process | _Stop Processes
he[0]: _עצירת התהליך
he[1]: _עצירת התהליכים
he[2]: _עצירת התהליכים
he[3]: _עצירת התהליכים

en: Change Priority of Process “%s” (PID: %u)
he: שינוי עדיפות התהליך „%s“ (מזהה תהליך: %u)

en: Change Priority of the selected process | Change Priority of %d selected processes
he[0]: שינוי העדיפות של התהליך הנבחר
he[1]: שינוי העדיפות של %d התהליכים הנבחרים
he[2]: שינוי העדיפות של %d התהליכים הנבחרים
he[3]: שינוי העדיפות של %d התהליכים הנבחרים

en: N/A
he: לא זמין

en: Process Name
he: שם התהליך

en: User
he: משתמש

en: Status
he: מצב

en: Virtual Memory
he: זיכרון וירטואלי

en: Resident Memory
he: זיכרון מקומי

en: Writable Memory
he: זיכרון ניתן לכתיבה

en: Shared Memory
he: זיכרון משותף

en: CPU Time
he: זמן מעבד

en: Started
he: הופעל

en: Nice
he: עדיפות

en: Priority
he: עדיפות

en: ID
he: מזהה

en: Security Context
he: הקשר אבטחה

en: Command Line
he: פקודה

note: xgettext: combined noun, the function the process is waiting in, see wchan ps(1)
en: Waiting Channel
he: ערוץ המתנה

en: Control Group
he: קבוצת הבקרה

en: %s (PID %u)
he: ‏%s ‏(PID %u)

en: X Server Memory
he: זיכרון שרת X

en: % CPU
he: % מהמעבד

en: Unit
he: יחידה

en: Session
he: הפעלה

note: TRANSLATORS: Seat = i.e. the physical seat the session of the process belongs to, only for multi-seat environments. See http://en.wikipedia.org/wiki/Multiseat_configuration
en: Seat
he: תושבת

en: Owner
he: בעלים

en: Disk read total
he: סך הקריאה מהכונן

en: Disk write total
he: סך הכתיבה לכונן

en: Disk read
he: קריאה מהכונן

en: Disk write
he: כתיבה לכונן

en: GNU CPU Affinity error
he: שגיאת GNU CPU Affinity

en: _Close
he: _סגירה

en: Select CPUs "%s" (PID %u) is allowed to run on:
he: בחירת המעבדים עליהם יוכל לפעול „%s” ‏‏‎‏(PID ‎%u):

note: Set check box label value to CPU [1..2048]
en: CPU %d
he: ‏מעבד %d

en: Running
he: מופעל

en: Stopped
he: מופסק

en: Zombie
he: זומבי

en: Uninterruptible
he: לא ניתן להפרעה

en: Sleeping
he: ישן

en: Very High Priority
he: עדיפות גבוהה מאוד

en: High Priority
he: עדיפות גבוהה

en: Normal Priority
he: עדיפות רגילה

en: Low Priority
he: עדיפות נמוכה

en: Very Low Priority
he: עדיפות נמוכה מאוד

note: xgettext: rate, 10MiB/s or 10Mbit/s
en: %s/s
he: ‫%s לשנייה
