gnome-system-monitor - en to ku translation catalogue (77 entries)

en: System Monitor
ku: Temaşekerê Pergalê

en: Device
ku: Cîhaz

en: Directory
ku: Pelrêç

en: Type
ku: Cure

en: Free
ku: Vala

en: Available
ku: Amade

en: Used
ku: Bikêrhatî

en: Devices
ku: Cîhaz

en: Today %l:%M %p
ku: Îro %l:%M %p

en: Yesterday %l:%M %p
ku: Do %l:%M %p

en: Note:
ku: Nîşe:

en: _File
ku: _Pel

en: _Edit
ku: _Sererastkirin

en: _View
ku: _Bergeh

en: _Help
ku: _Alîkarî

en: _Quit
ku: _Derkeve

en: Quit the program
ku: Ji bernameyê derkeve

en: _Stop Process
ku: Pêvajoyê _Rawestîne

en: Stop process
ku: Pêvajoyê rawestîne

en: _Continue Process
ku: Pêvajoyê Bi_domîne

en: End _Process
ku: Pêvajoyê Bi _Dawî Bîne

en: _Kill Process
ku: Pêvajoyê Bi_kuje

en: Prefere_nces
ku: _Vebijêrk

en: _Hide Process
ku: Pêvajoyê Ve_şêre

en: _Hidden Processes
ku: Pêvajoyên _Veşartî

en: Open _Files
ku: _Pelan Veke

en: _Contents
ku: _Naverok

en: _About
ku: _Der barê de

en: About this application
ku: Derbarê vê sepanê de

en: _Dependencies
ku: _Bindestî

en: _Active Processes
ku: Pêvajoyên _Çalak

en: Show active processes
ku: Pêvajoyên çalak nîşan bide

en: A_ll Processes
ku: Hem_û Pêvajo

en: Show all processes
ku: Hemû pêvajo nîşan bide

en: M_y Processes
ku: Pêvajoyên _Min

en: CPU History
ku: Dîroka CPU

en: of
ku: ji

en: Total:
ku: Tevî:

en: Sent:
ku: Şandî:

en: Processes
ku: Pêvajo

en: %s/s
ku: %s/ç

en: Filename
ku: Navê pelî

en: file
ku: pel

en: unknown type
ku: cureyê nenas

en: Object
ku: Bireser

en: Open Files
ku: Pelên vekirî

en: Hide the selected process?
ku: Pêvajoya hilbijartî were veşartin?

en: Kill the selected process?
ku: Pêvajoya hilbijartî were kuştin?

en: End the selected process?
ku: Pêvajoya hilbijartî were bi dawî anîn?

en: _End Process
ku: Pêvajoyê bi _dawî bîne

en: (Very High Priority)
ku: (Pêşaniya Gelek Bilind)

en: (High Priority)
ku: (Pêşaniya Bilind)

en: (Normal Priority)
ku: (Pêşaniya Asayî)

en: (Low Priority)
ku: (Pêşaniya Nizm)

en: (Very Low Priority)
ku: (Pêşaniya Gelek Nizm)

en: Change Priority
ku: Pêşaniyê Biguherîne

en: Change _Priority
ku: _Pêşaniyê Biguherîne

en: _Nice value:
ku: Nirxa _Nice:

en: Icon
ku: Sembol

en: System Monitor Preferences
ku: Vebijêrkên Temaşekarê Pergalê

en: Behavior
ku: Helwest

en: _Background color:
ku: Rengê _zemînê:

en: Show _all filesystems
ku: _Hemû pergalên pelan nîşan bide

en: User
ku: Bikarhêner

en: Status
ku: Rewş

en: Virtual Memory
ku: Bîra Farazî

en: Writable Memory
ku: Bîra Tê Nivîsîn

en: Shared Memory
ku: Bîra Parvekirî

en: Started
ku: Dest pê kirî

en: Running
ku: Dimeşe

en: Stopped
ku: Sekinî

en: Zombie
ku: Zombî

en: Sleeping
ku: Radize

en: %u byte | %u bytes
ku[0]: %u bayt
ku[1]: %u bayt

en: %.1f KiB
ku: %.1f kB

en: %.1f MiB
ku: %.1f MB

en: %.1f GiB
ku: %.1f GB
