gnome-system-monitor - en to nl translation catalogue (332 entries)

en: System Monitor
nl: Systeemmonitor

en: View and manage system resources
nl: Bekijk en beheer systeembronnen

en: System Monitor is a process viewer and system monitor with an attractive, easy-to-use interface.
nl: Systeemmonitor is een procesviewer en systeembewaker met een aantrekkelijke, eenvoudig te gebruiken interface.

en: System Monitor can help you find out what applications are using the processor or the memory of your computer, can manage the running applications, force stop processes not responding, and change the state or priority of existing processes.
nl: Met Systeemmonitor kunt u onderzoeken welke programma’s het geheugen of de processor van uw computer gebruiken, draaiende programma’s beheren, vastgelopen processen afsluiten en de prioriteit van bestaande processen aanpassen.

en: The resource graphs feature shows you a quick overview of what is going on with your computer displaying recent network, memory and processor usage.
nl: De grafische weergave van het gebruik van systeembronnen geeft u een snel overzicht van de status van uw computer door recent netwerk-, geheugen- en processorgebruik te weergeven.

en: Process list view
nl: Processenweergave

en: Resources overview
nl: Systeembronnenweergave

en: File Systems view
nl: Bestandssysteemoverzicht

note: developer_name tag deprecated with Appstream 1.0
en: The GNOME Project
nl: Het GNOME-project

en: GNOME System Monitor
nl: GNOME Systeemmonitor

en: View current processes and monitor system state
nl: Bekijk actieve processen bekijken en beheer de systeemstatus

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Monitor;System;Process;CPU;Memory;Network;History;Usage;
nl: Monitor;System;Systeem;Process;CPU;Memory;Geheugen;Network;History;Usage;Gebruik;

[ctx: shortcut window]
en: General
nl: Algemeen

[ctx: shortcut window]
en: Show help
nl: Hulp weergeven

[ctx: shortcut window]
en: Open menu
nl: Menu openen

[ctx: shortcut window]
en: Show preferences
nl: Voorkeuren tonen

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard shortcuts
nl: Sneltoetsen

[ctx: shortcut window]
en: Quit
nl: Afsluiten

[ctx: shortcut window]
en: Search
nl: Zoeken

[ctx: shortcut window]
en: Show Processes
nl: Processen weergeven

[ctx: shortcut window]
en: Show Resources
nl: Systeembronnen weergeven

[ctx: shortcut window]
en: Show File Systems
nl: Bestandssystemen weergeven

[ctx: shortcut window]
en: Refresh
nl: Vernieuwen

[ctx: shortcut window]
en: Processes
nl: Processen

[ctx: shortcut window]
en: Show dependencies
nl: Afhankelijkheden weergeven

[ctx: shortcut window]
en: Show process properties
nl: Proceseigenschappen weergeven

[ctx: shortcut window]
en: Memory maps
nl: Geheugenverdeling

[ctx: shortcut window]
en: Open files
nl: Bestanden openen

[ctx: shortcut window]
en: Send stop signal
nl: Signaal voor stoppen sturen

[ctx: shortcut window]
en: Send continue signal
nl: Signaal voor doorgaan sturen

[ctx: shortcut window]
en: Send Terminate signal
nl: Signaal voor beëindigen sturen

[ctx: shortcut window]
en: Send Kill signal
nl: Signaal voor vernietigen sturen

en: Search
nl: Zoeken

en: Main Menu
nl: Hoofdmenu

en: _Processes
nl: _Processen

en: Search processes and users
nl: Zoek naar processen en gebruikers

en: _End Process | _End Processes
nl[0]: Proces _beëindigen
nl[1]: Processen _beëindigen

en: Process Properties
nl: Proceseigenschappen

en: _Resources
nl: Hulpb_ronnen

en: CPU
nl: Processor

en: Memory
nl: Geheugen

en: Swap
nl: Wisselgeheugen

en: Memory and Swap
nl: Geheugen en wisselgeheugen

en: Receiving
nl: Ontvangen

en: Total Received
nl: Totaal ontvangen

en: Sending
nl: Versturen

en: Total Sent
nl: Totaal verstuurd

en: Network
nl: Netwerk

en: Reading
nl: Lezen

en: Total Read
nl: Totaal gelezen

en: Writing
nl: Schrijven

en: Total Written
nl: Totaal geschreven

en: Disk
nl: Schijf

en: _File Systems
nl: _Bestandssystemen

[ctx: Window title for Search for Open Files dialog]
en: Search for Open Files
nl: Zoeken naar open bestanden

en: Filter files by name
nl: Bestanden op naam filteren

en: Case insensitive
nl: Hoofdletterongevoelig

en: Memory Maps
nl: Geheugenverdeling

[ctx: Menu item to Open Search for Open Files dialog]
en: Search for Open Files…
nl: Zoeken naar open bestanden…

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: Help
nl: Hulp

en: Keyboard Shortcuts
nl: Sneltoetsen

en: About System Monitor
nl: Over Systeemmonitor

en: _Refresh
nl: Ve_rnieuwen

en: _Active Processes
nl: _Actieve processen

en: A_ll Processes
nl: All_e processen

en: M_y Processes
nl: _Mijn processen

en: Show _Dependencies
nl: Afhankelijkhe_den weergeven

en: _Properties
nl: _Eigenschappen

en: _Memory Maps
nl: _Geheugenverdeling

note: Translators: this means 'Files that are open' (open is not a verb here)
en: Open _Files
nl: Ge_opende bestanden

en: _Change Priority
nl: Prioriteit _wijzigen

en: Very High
nl: Zeer hoog

en: High
nl: Hoog

en: Normal
nl: Normaal

en: Low
nl: Laag

en: Very Low
nl: Zeer laag

en: Custom
nl: Aangepast

en: Set _Affinity…
nl: _Affiniteit instellen…

en: _Stop…
nl: _Stoppen…

en: _Continue
nl: _Voortzetten

en: _Terminate…
nl: _Beëindigen…

en: _Kill…
nl: _Vernietigen…

en: Open Files
nl: Open bestanden

en: Kill process
nl: Proces vernietigen

en: Privileges are required to control other users’ processes
nl: U heeft beheerdersrechten nodig om processen van andere gebruikers te wijzigen

en: Renice process
nl: Prioriteit proces wijzigenen

en: Privileges are required to change the priority of processes
nl: U heeft beheerdersrechten nodig om de prioriteit van processen te wijzigen

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Monitor;System;Process;CPU;Memory;Network;History;Usage;Performance;Task;Manager;Activity;
nl: Monitor;System;Systeem;Process;CPU;Memory;Geheugen;Network;History;Usage;Gebruik;Performance;Prestaties;Task;Taak;Manager;Beheer;Activity;Activiteit;

en: Processes
nl: Processen

en: Behavior
nl: Gedrag

en: _Update Interval in Seconds
nl: _Vernieuwinterval in seconden

en: Enable _Smooth Refresh
nl: Vloeiend vernieuwen in_schakelen

en: Alert Before Ending or _Killing Processes
nl: _Waarschuwen bij het beëindigen of vernietigen van processen

en: _Divide CPU Usage by CPU Count
nl: Processorgebruik door aantal processoren _delen

en: Show Memory in IEC
nl: Geheugen in IEC weergeven

en: Information Fields
nl: Informatievelden

en: Process information shown in list:
nl: Procesinformatie die in de lijst getoond wordt:

en: Resources
nl: Grafieken

en: _Chart Data Points
nl: _Gegevenspunten in grafiek weergeven

en: Draw Charts as S_mooth Graphs
nl: Processorgebruik als vloeiende grafiek _tekenen

en: _Draw CPU Chart as Stacked Area Chart
nl: Processorgebruik als gestapelde grafiek _tekenen

en: Show Memory and Swap in IEC
nl: Geheugen en wisselgeheugen in IEC weergeven

en: Show Memory in Logarithmic Scale
nl: Netwerk weergeven op logaritmische schaal

en: _Show Network Speed in Bits
nl: Netwerk_snelheid in bits weergeven

en: Show Network _Totals in Bits
nl: Netwerk_totalen in bits weergeven

en: File Systems
nl: Bestandssystemen

en: Show _All File Systems
nl: _Alle bestandssystemen weergeven

en: File system information shown in list
nl: Bestandssysteeminformatie die in de lijst getoond wordt

en: _Cancel
nl: _Annuleren

en: Change _Priority
nl: _Prioriteit wijzigen

en: _Nice value:
nl: ‘_Nice’-waarde:

en: <small><i><b>Note:</b> The priority of a process is given by its nice value. A lower nice value corresponds to a higher priority.</i></small>
nl: <small><i><b>Let op:</b> De prioriteit van een proces wordt bepaald door de ‘nice’-waarde. Een lagere ‘nice’-waarde komt overeen met een hogere prioriteit.</i></small>

en: Set Affinity
nl: Affiniteit instellen

en: _Apply
nl: Toep_assen

en: Run on all CPUs
nl: Uitvoeren op alle processoren

en: A simple process and system monitor.
nl: Een eenvoudige proces- en systeemmonitor.

en: Show the Processes tab
nl: Het processen-tabblad weergeven

en: Show the Resources tab
nl: Het grafieken-tabblad weergeven

en: Show the File Systems tab
nl: Het bestandssystemen-tabblad weergeven

en: Show the application’s version
nl: Programmaversie weergeven

en: Device
nl: Station

en: Directory
nl: Map

en: Total
nl: Totaal

en: Free
nl: Vrij

en: Available
nl: Beschikbaar

en: Used
nl: Gebruikt

note: Translators: color picker title, %s is CPU, Memory, Swap, Receiving, Sending
en: Pick a Color for “%s”
nl: Kies een kleur voor ‘%s’

en: CPU%d
nl: Processor%d

en: Today %l∶%M %p
nl: Vandaag %H∶%M

en: Yesterday %l∶%M %p
nl: Gisteren %H∶%M

en: %a %l∶%M %p
nl: %a %H∶%M

en: %b %d %l∶%M %p
nl: %b %d %H∶%M

en: %b %d %Y
nl: %d %b %Y

en: Fraction
nl: Fractie

note: TRANSLATORS: description of the pie color picker's (mem, swap) filled percentage property
en: Percentage full for pie color pickers
nl: Benut percentage voor kleurkiezers

en: Title
nl: Titel

en: The title of the color selection dialog
nl: De titel van de kleurkiezer-dialoog

en: Pick a Color
nl: Kies een kleur

en: Current Color
nl: Huidige kleur

en: The selected color
nl: De geselecteerde kleur

en: Type of color picker
nl: Type kleurenkiezer

en: Click to set graph colors
nl: Klik om grafiekkleuren in te stellen

en: %u hr | %u hrs
nl[0]: %u u
nl[1]: %u u

en: not available
nl: niet beschikbaar

note: xgettext: "540MiB (53 %) of 1.0 GiB" or "540MB (53 %) of 1.0 GB"
en: %s (%.1f%%) of %s
nl: %s (%.1f%%) van %s

en: %d open file | %d open files
nl[0]: %d open bestand
nl[1]: %d open bestanden

en: %d matching open file | %d matching open files
nl[0]: %d overeenkomend open bestand
nl[1]: %d overeenkomende open bestanden

en: Process
nl: Proces

en: Filename
nl: Bestandsnaam

note: xgettext: virtual memory start
en: VM Start
nl: VG begin

note: xgettext: virtual memory end
en: VM End
nl: VG einde

note: xgettext: virtual memory syze
en: VM Size
nl: VG omvang

en: Flags
nl: Vlaggen

note: xgettext: virtual memory offset
en: VM Offset
nl: VG offset

note: xgettext: memory that has not been modified since it has been allocated
en: Private clean
nl: Privé

note: xgettext: memory that has been modified since it has been allocated
en: Private dirty
nl: Privé (gemodificeerd)

note: xgettext: shared memory that has not been modified since it has been allocated
en: Shared clean
nl: Gedeeld geheugen

note: xgettext: shared memory that has been modified since it has been allocated
en: Shared dirty
nl: Gedeeld geheugen (gemodificeerd)

en: _Memory maps for process “%s” (PID %u):
nl: _Geheugenverdeling voor proces ‘%s’ (PID %u):

en: file
nl: bestand

en: pipe
nl: pijp

en: IPv6 network connection
nl: IPv6-netwerkverbinding

en: IPv4 network connection
nl: IPv4-netwerkverbinding

en: local socket
nl: lokale socket

en: unknown type
nl: onbekend type

note: Translators: "FD" here means "File Descriptor". Please use a very short translation if possible, and at most 2-3 characters for it to be able to fit in the UI.
en: FD
nl: BB

en: _Files opened by process “%s” (PID %u):
nl: _Door proces ‘%s’ (PID %u) geopende bestanden:

en: Main window width
nl: Breedte van het hoofdvenster

en: Main window height
nl: Hoogte van het hoofdvenster

en: Main Window should open maximized
nl: Het hoofdvenster moet gemaximaliseerd starten

en: Show process dependencies in tree form
nl: Procesafhankelijkheden in boomstructuur weergeven

en: Solaris mode for CPU percentage
nl: Solaris-modus voor CPU-percentage

en: If TRUE, system-monitor operates in “Solaris mode” where a task’s CPU usage is divided by the total number of CPUs. Otherwise, it operates in “Irix mode”.
nl: Als dit is ingesteld draait Systeemmonitor in ‘Solaris-stand’, waar het processorgebruik van een taak is opgedeeld aan de hand van het totale aantal processoren. Anders staat het in ‘Irix-stand’.

en: Show memory in IEC
nl: Geheugen in IEC weergeven

en: Enable/Disable smooth refresh
nl: Vloeiend vernieuwen aan/uit

en: Show warning dialog when killing processes
nl: Waarschuwingsdialoog weergeven bij het vernietigen van processen

en: Time in milliseconds between updates of the process view
nl: Tijd in milliseconden tussen verversingen van de processenlijst

en: Time in milliseconds between updates of the graphs
nl: Tijd in milliseconden tussen verversingen van de grafieken

en: Whether information about all file systems should be displayed
nl: Of informatie over alle bestandssystemen zou moeten worden weergegeven

en: Whether to display information about all file systems (including types like “autofs” and “procfs”). Useful for getting a list of all currently mounted file systems.
nl: Of over alle bestandssystemen informatie moet worden getoond (inclusief bestandssystemen als ‘autofs’ en ‘procfs’). Het kan handig zijn om een lijst met alle aangekoppelde bestandssystemen te hebben.

en: Time in milliseconds between updates of the devices list
nl: Tijd in milliseconden tussen verversingen van de stationslijst

en: Time amount of data points in the resource graphs
nl: Tijdsduur van gegevenspunten in de systeembrongrafieken

en: Determines which processes to show.
nl: Bepaalt welk proces getoond moet worden.

en: Saves the currently viewed tab
nl: Slaat het huidige bekeken tabblad op

en: CPU colors
nl: Processorkleuren

en: Each entry is in the format (CPU#, Hexadecimal color value)
nl: In het volgende formaat (CPU#, hexadecimale kleurwaarde)

en: Default graph memory color
nl: Standaardkleur voor de geheugengrafiek

en: Default graph swap color
nl: Standaardkleur voor de wisselgeheugengrafiek

en: Default graph incoming network traffic color
nl: Kleur standaardgrafiek inkomend netwerkverkeer

en: Default graph outgoing network traffic color
nl: Kleur standaardgrafiek uitgaand netwerkverkeer

en: Default graph disk read color
nl: Standaardkleur voor de schijf-lezen-grafiek

en: Default graph disk write color
nl: Standaardkleur voor de schijf-schrijven-grafiek

en: Show network traffic in bits
nl: Netwerksnelheid in bits weergeven

en: Show network totals in bits
nl: Netwerktotalen in bits weergeven

en: Show memory in logarithmic scale
nl: Netwerk weergeven op logaritmische schaal

en: If TRUE, system-monitor shows the CPU chart as a stacked area chart instead of a line chart.
nl: Als dit is ingesteld, wordt het processorgebruik als een gestapelde grafiek getoond.

en: Show CPU chart as stacked area chart
nl: Processorgebruik als gestapelde grafiek weergeven

en: Show CPU, Memory, Network, and Disk charts as smooth graphs using Bezier curves
nl: Processor- en geheugengebruik, netwerk- en schijfgrafieken als vloeiende grafieken met Bezier-curves weergeven

en: If TRUE, system-monitor shows the CPU, Memory, Network, and Disk charts as smoothed graphs, otherwise as line charts.
nl: Als dit is ingesteld, worden processor- en geheugengebruik, netwerk- en schijfgrafieken als vloeiende grafieken weergegeven, in plaats van met lijngrafieken.

en: Show memory and swap in IEC
nl: Geheugen en wisselgeheugen in IEC weergeven

en: Process view sort column
nl: Sorteerkolom processenlijst

en: Process view columns order
nl: Kolomvolgorde processenlijst

en: Process view sort order
nl: Sorteervolgorde van processenweergave

en: Width of process “Name” column
nl: Breedte van kolom ‘Naam’

en: Show process “Name” column on startup
nl: Kolom ‘Naam’ weergeven bij opstarten

en: Width of process “User” column
nl: Breedte van kolom ‘Gebruiker’

en: Show process “User” column on startup
nl: Kolom ‘Gebruiker’ weergeven bij opstarten

en: Width of process “Status” column
nl: Breedte van kolom ‘status’

en: Show process “Status” column on startup
nl: Kolom ‘Status’ weergeven bij opstarten

en: Width of process “Virtual Memory” column
nl: Breedte van kolom ‘Virtueel geheugen’

en: Show process “Virtual Memory” column on startup
nl: Kolom ‘Virtueel geheugen’ weergeven bij opstarten

en: Width of process “Resident Memory” column
nl: Breedte van kolom ‘Vast geheugen’

en: Show process “Resident Memory” column on startup
nl: Kolom ‘Vast geheugen’ weergeven bij opstarten

en: Width of process “Writable Memory” column
nl: Breedte van kolom ‘Schrijfbaar geheugen’

en: Show process “Writable Memory” column on startup
nl: Kolom ‘Schrijfbaar geheugen’ weergeven bij opstarten

en: Width of process “Shared Memory” column
nl: Breedte van kolom ‘Gedeeld geheugen’

en: Show process “Shared Memory” column on startup
nl: Kolom ‘Gedeeld geheugen’ weergeven bij opstarten

en: Width of process “X Server Memory” column
nl: Breedte van kolom ‘X-server geheugen’

en: Show process “X Server Memory” column on startup
nl: Kolom ‘X-server geheugen’ weergeven bij opstarten

en: Width of process “CPU %” column
nl: Breedte van kolom ‘% CPU’

en: Show process “CPU %” column on startup
nl: Kolom ‘% CPU’ weergeven bij opstarten

en: Width of process “CPU Time” column
nl: Breedte van kolom ‘CPU-tijd’

en: Show process “CPU Time” column on startup
nl: Kolom ‘CPU-tijd’ weergeven bij opstarten

en: Width of process “Started” column
nl: Breedte van kolom ‘Starttijd’

en: Show process “Started” column on startup
nl: Kolom ‘Starttijd’ weergeven bij opstarten

en: Width of process “Nice” column
nl: Breedte van kolom ‘Nice’

en: Show process “Nice” column on startup
nl: Kolom ‘Nice’ weergeven bij opstarten

en: Width of process “ID” column
nl: Breedte van kolom ‘ID’

en: Show process “ID” column on startup
nl: Kolom ‘ID’ weergeven bij opstarten

en: Width of process “SELinux Security Context” column
nl: Breedte van kolom ‘SELinux-beveiligingscontext’

en: Show process “SELinux Security Context” column on startup
nl: De kolom ‘SELinux-beveiligingscontext’ weergeven bij opstarten

en: Width of process “Command Line” column
nl: Breedte van kolom ‘Opdrachtregel’

en: Show process “Command Line” column on startup
nl: Kolom ‘Opdrachtregel’ weergeven bij opstarten

en: Width of process “Memory” column
nl: Breedte van kolom ‘Geheugen’

en: Show process “Memory” column on startup
nl: Kolom ‘Geheugen’ weergeven bij opstarten

en: Width of process “Waiting Channel” column
nl: Breedte van kolom ‘Wachtkanaal’

en: Show process “Waiting Channel” column on startup
nl: Kolom ‘Wachtkanaal’ weergeven bij opstarten

en: Width of process “Control Group” column
nl: Breedte van kolom ‘Bedieningsgroep’

en: Show process “Control Group” column on startup
nl: Kolom ‘Bedieningsgroep’ weergeven bij opstarten

en: Width of process “Unit” column
nl: Breedte van kolom ‘Eenheid’

en: Show process “Unit” column on startup
nl: Kolom ‘Eenheid’ weergeven bij opstarten

en: Width of process “Session” column
nl: Breedte van kolom ‘Sessie’

en: Show process “Session” column on startup
nl: Kolom ‘Sessie’ weergeven bij opstarten

en: Width of process “Seat” column
nl: Breedte van kolom ‘Zitplaats’

en: Show process “Seat” column on startup
nl: Kolom ‘Zitplaats’ weergeven bij opstarten

en: Width of process “Owner” column
nl: Breedte van kolom ‘Eigenaar’

en: Show process “Owner” column on startup
nl: Kolom ‘Eigenaar’ weergeven bij opstarten

en: Width of process “Disk read total” column
nl: Breedte van kolom ‘Totaal schijf lezen’

en: Show process “Disk read total” column on startup
nl: Kolom ‘Totaal schijf lezen’ weergeven bij opstarten

en: Width of process “Disk write total” column
nl: Breedte van kolom ‘Totaal schijf schrijven’

en: Show process “Disk write total” column on startup
nl: Kolom ‘Totaal schijf schrijven’ weergeven bij opstarten

en: Width of process “Disk read” column
nl: Breedte van kolom ‘Schijf lezen’

en: Show process “Disk read” column on startup
nl: Kolom ‘Schijf lezen’ weergeven bij opstarten

en: Width of process “Disk write” column
nl: Breedte van kolom ‘Schijf schrijven’

en: Show process “Disk write” column on startup
nl: Kolom ‘Schijf schrijven’ weergeven bij opstarten

en: Width of process “Priority” column
nl: Breedte van kolom ‘Prioriteit’

en: Show process “Priority” column on startup
nl: Kolom ‘Prioriteit’ weergeven bij opstarten

en: Disk view sort column
nl: Sorteerkolom voor schijfweergave

en: Disk view sort order
nl: Sorteervolgorde voor schijfweergave

en: Disk view columns order
nl: Kolomvolgorde in schijfweergave

en: Width of disk view “Device” column
nl: Breedte van kolom ‘Apparaat’

en: Show disk view “Device” column on startup
nl: Kolom ‘Apparaat’ weergeven bij opstarten

en: Width of disk view “Directory” column
nl: Breedte van kolom ‘Map’

en: Show disk view “Directory” column on startup
nl: Kolom ‘Map’ weergeven bij opstarten

en: Width of disk view “Type” column
nl: Breedte van kolom ‘Type’

en: Show disk view “Type” column on startup
nl: Kolom ‘Type’ weergeven bij opstarten

en: Width of disk view “Total” column
nl: Breedte van kolom ‘Totaal’

en: Show disk view “Total” column on startup
nl: Kolom ‘Totaal’ weergeven bij opstarten

en: Width of disk view “Free” column
nl: Breedte van kolom ‘Vrij’

en: Show disk view “Free” column on startup
nl: Kolom ‘Vrij’ weergeven bij opstarten

en: Width of disk view “Available” column
nl: Breedte van kolom ‘Beschikbaar’

en: Show disk view “Available” column on startup
nl: Kolom ‘Beschikbaar’ weergeven bij opstarten

en: Width of disk view “Used” column
nl: Breedte van kolom ‘Gebruikt’

en: Show disk view “Used” column on startup
nl: Kolom ‘Gebruikt’ weergeven bij opstarten

en: Memory map sort column
nl: Sorteerkolom voor geheugenverdeling

en: Memory map sort order
nl: Sorteervolgorde voor geheugenverdeling

en: Open files sort column
nl: Sorteerkolom voor geopende bestanden

en: Open files sort order
nl: Sorteervolgorde voor geopende bestanden

en: Icon
nl: Pictogram

en: Cannot change the priority of process with PID %d to %d.
    %s
nl: Kan de prioriteit van het proces met PID %d niet wijzigen in %d.
    %s

en: _OK
nl: _Oké

en: Cannot kill process with PID %d with signal %d.
    %s
nl: Kan het proces met pid %d niet met signaal %d vernietigen.
    %s

note: xgettext: primary alert message for killing single process
en: Are you sure you want to kill the selected process “%s” (PID: %u)?
nl: Het geselecteerde proces ‘%s’ (PID: %u) vernietigen?

note: xgettext: primary alert message for ending single process
en: Are you sure you want to end the selected process “%s” (PID: %u)?
nl: Het geselecteerde proces ‘%s’ (PID: %u) beëindigen?

note: SIGSTOP xgettext: primary alert message for stopping single process
en: Are you sure you want to stop the selected process “%s” (PID: %u)?
nl: Het geselecteerde proces ‘%s’ (PID: %u) beëindigen?

note: xgettext: primary alert message for killing multiple processes
en: Are you sure you want to kill the selected process? | Are you sure you want to kill the %d selected processes?
nl[0]: Weet u zeker dat het geselecteerde proces vernietigd moet worden?
nl[1]: Weet u zeker dat de %d geselecteerde processen vernietigd moet worden?

note: xgettext: primary alert message for ending multiple processes
en: Are you sure you want to end the selected process? | Are you sure you want to end the %d selected processes?
nl[0]: Weet u zeker dat het geselecteerde proces beëindigd moet worden?
nl[1]: Weet u zeker dat de %d geselecteerde processen beëindigd moet worden?

note: SIGSTOP xgettext: primary alert message for stopping multiple processes
en: Are you sure you want to stop the selected process? | Are you sure you want to stop the %d selected processes?
nl[0]: Weet u zeker dat het geselecteerde proces beëindigd moet worden?
nl[1]: Weet u zeker dat de %d geselecteerde processen beëindigd moeten worden?

note: xgettext: secondary alert message
en: Killing a process may destroy data, break the session or introduce a security risk. Only unresponsive processes should be killed.
nl: Als u een proces vernietigt kan uw data beschadigd raken. Ook kan uw sessie onderbroken worden of kan er een veiligheidsrisico ontstaan. Alleen processen die niet meer reageren zouden vernietigd moeten worden.

en: _Kill Process | _Kill Processes
nl[0]: Proces _vernietigen
nl[1]: Processen _vernietigen

note: xgettext: secondary alert message
en: Ending a process may destroy data, break the session or introduce a security risk. Only unresponsive processes should be ended.
nl: Als u een proces beëindigt, kan uw data beschadigd raken. Ook kan uw sessie onderbroken worden of kan er een veiligheidsrisico ontstaan. Alleen processen die niet meer reageren zouden beëindigd moeten worden.

note: SIGSTOP xgettext: secondary alert message
en: Stopping a process may destroy data, break the session or introduce a security risk. Only unresponsive processes should be stopped.
nl: Als u een proces beëindigt, kunnen uw gegevens beschadigd raken. Ook kan uw sessie onderbroken worden of kan er een veiligheidsrisico ontstaan. Alleen processen die niet meer reageren zouden beëindigd moeten worden.

en: _Stop Process | _Stop Processes
nl[0]: Proces _stoppen
nl[1]: Processen _stoppen

en: Change Priority of Process “%s” (PID: %u)
nl: De prioriteit van proces ‘%s’ (PID: %u) wijzigen

en: Change Priority of the selected process | Change Priority of %d selected processes
nl[0]: De prioriteit (de ‘nice’-waarde) van dit proces wijzigen
nl[1]: De prioriteit (de ‘nice’-waarde) van deze %d processen wijzigen

en: N/A
nl: N.v.t.

en: Process Name
nl: Procesnaam

en: User
nl: Gebruiker

en: Virtual Memory
nl: Virtueel geheugen

en: Resident Memory
nl: Vast geheugen

en: Writable Memory
nl: Schrijfbaar geheugen

en: Shared Memory
nl: Gedeeld geheugen

en: CPU Time
nl: CPU-tijd

en: Started
nl: Gestart

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Security Context
nl: Beveiligingscontext

en: Command Line
nl: Opdrachtregel

note: xgettext: combined noun, the function the process is waiting in, see wchan ps(1)
en: Waiting Channel
nl: Wachtkanaal

en: Control Group
nl: Bedieningsgroep

en: X Server Memory
nl: X-server geheugen

en: Unit
nl: Eenheid

en: Session
nl: Sessie

note: TRANSLATORS: Seat = i.e. the physical seat the session of the process belongs to, only for multi-seat environments. See http://en.wikipedia.org/wiki/Multiseat_configuration
en: Seat
nl: Zetel

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Disk read total
nl: Totaal schijf lezen

en: Disk write total
nl: Totaal schijf schrijven

en: Disk read
nl: Schijf lezen

en: Disk write
nl: Schijf schrijven

en: GNU CPU Affinity error
nl: GNU CPU-affiniteitsfout

en: _Close
nl: _Sluiten

en: Select CPUs "%s" (PID %u) is allowed to run on:
nl: Selecteer de processoren waarop ‘%s’ (PID %u) uitgevoerd mag worden:

note: Set check box label value to CPU [1..2048]
en: CPU %d
nl: Processor %d

en: Running
nl: Actief

en: Stopped
nl: Gestopt

en: Uninterruptible
nl: Ononderbroken

en: Sleeping
nl: Slaapt

en: Very High Priority
nl: Zeer hoge prioriteit

en: High Priority
nl: Hoge prioriteit

en: Normal Priority
nl: Normale prioriteit

en: Low Priority
nl: Lage prioriteit

en: Very Low Priority
nl: Zeer lage prioriteit
