gnome-system-monitor master - en to kk translation catalogue (364 entries)

en: Device
kk: Құрылғы

en: Directory
kk: Бума

en: Type
kk: Түрі

en: Total
kk: Жалпы

en: Free
kk: Бос

en: Available
kk: Қолжетерлік

en: Used
kk: Қолданылуда

en: GNOME System Monitor
kk: GNOME жүйелік бақылаушысы

en: View current processes and monitor system state
kk: Ағымдағы үрдістерді қарау және жүйе қалып-күйін бақылау

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Monitor;System;Process;CPU;Memory;Network;History;Usage;
kk: Monitor;System;Process;CPU;Memory;Network;History;Usage;Бақылау;Жүйе;Үрдіс;Процессор;Жады;Желі;Тарихы;Қолданылуы;

[ctx: shortcuts dialog]
en: Processes
kk: Процестер

[ctx: shortcuts dialog]
en: Search
kk: Іздеу

[ctx: shortcuts dialog]
en: Refresh
kk: Жаңарту

[ctx: shortcuts dialog]
en: Dependencies
kk: Тәуелділіктер

[ctx: shortcuts dialog]
en: Properties
kk: Қасиеттер

[ctx: shortcuts dialog]
en: Memory Maps
kk: Жад карталары

[ctx: shortcuts dialog]
en: Open Files
kk: Ашық файлдар

[ctx: shortcuts dialog]
en: Set Affinity
kk: Сәйкестікті орнату

[ctx: shortcuts dialog]
en: Send Stop Signal
kk: Тоқтату сигналын жіберу

[ctx: shortcuts dialog]
en: Send Continue Signal
kk: Жалғастыру сигналын жіберу

[ctx: shortcuts dialog]
en: Send Terminate Signal
kk: Аяқтау сигналын жіберу

[ctx: shortcuts dialog]
en: Send Kill Signal
kk: Мәжбүрлі аяқтау сигналын жіберу

[ctx: shortcuts dialog]
en: Views
kk: Көріністер

[ctx: shortcuts dialog]
en: Switch to Resources
kk: Ресурстарға ауысу

[ctx: shortcuts dialog]
en: Switch to Processes
kk: Процестерге ауысу

[ctx: shortcuts dialog]
en: Switch to File Systems
kk: Файлдық жүйелерге ауысу

[ctx: shortcuts dialog]
en: App
kk: Қолданба

[ctx: shortcuts dialog]
en: Open Menu
kk: Мәзірді ашу

[ctx: shortcuts dialog]
en: Preferences
kk: Баптаулар

[ctx: shortcuts dialog]
en: Keyboard Shortcuts
kk: Пернетақта жарлықтары

[ctx: shortcuts dialog]
en: Help
kk: Көмек

[ctx: shortcuts dialog]
en: Close Window
kk: Терезені жабу

[ctx: shortcuts dialog]
en: Quit
kk: Шығу

en: System Monitor
kk: Жүйелік бақылаушы

en: Search
kk: Іздеу

en: Main Menu
kk: Басты мәзір

en: Search processes and users
kk: Үрдістер мен пайдаланушылар ішінен іздеу

en: _Resources
kk: _Ресурстар

en: CPU
kk: Процессор

en: Memory
kk: Жады

en: Swap
kk: Своп

en: Memory and Swap
kk: Жады және своп

en: Receiving
kk: Қабылдау

en: Total Received
kk: Жалпы қабылданған

en: Sending
kk: Жіберу

en: Total Sent
kk: Жалпы жіберілген

en: Network
kk: Желі

en: Reading
kk: Оқу

en: Total Read
kk: Жалпы оқылған

en: Writing
kk: Жазу

en: Total Written
kk: Жалпы жазылған

en: Disk
kk: Диск

en: _Processes
kk: Ү_рдістер

[ctx: interface]
en: _End Process…
kk: Үрдісті а_яқтау…

en: Process Properties
kk: Үрдіс қасиеттері

en: _File Systems
kk: _Файлдық жүйелер

[ctx: Window title for Search for Open Files dialog]
en: Search for Open Files
kk: Ашық файлдар ішінен іздеу

en: Refresh
kk: Жаңарту

en: Filter files by name
kk: Файлдарды аттары бойынша сүзгілеу

en: Case Insensitive
kk: Регистрге тәуелсіз

en: Process
kk: Үрдіс

en: Filename
kk: Файл аты

en: Memory Maps
kk: Жады карталары

note: virtual memory start
en: VM Start
kk: ВЖ басы

note: virtual memory end
en: VM End
kk: ВЖ аяғы

note: virtual memory syze
en: VM Size
kk: ВЖ өлшемі

en: Flags
kk: Жалаушалар

note: virtual memory offset
en: VM Offset
kk: ВЖ шегінісі

note: memory that has not been modified since it has been allocated
en: Private Clean
kk: Жеке таза

note: memory that has been modified since it has been allocated
en: Private Dirty
kk: Жеке кір

note: shared memory that has not been modified since it has been allocated
en: Shared Clean
kk: Ортақ таза

note: shared memory that has been modified since it has been allocated
en: Shared Dirty
kk: Ортақ кір

[ctx: Menu item to Open Search for Open Files dialog]
en: _Search for Open Files
kk: Ашық файлдар ішінен і_здеу

en: _Preferences
kk: Ба_птаулар

en: _Help
kk: Кө_мек

en: _Keyboard Shortcuts
kk: Пер_нетақта жарлықтары

en: _About System Monitor
kk: Жүйелік бақылаушы қолданбасы тур_алы

en: _Refresh
kk: Жаңар_ту

en: Ac_tive Processes
kk: _Белсенді үрдістер

en: All Pro_cesses
kk: Бар_лық үрдістер

en: _My Processes
kk: М_енің үрдістерім

en: Show _Dependencies
kk: _Тәуелділіктерін көрсету

note: Menu item to Open Search for Open Files dialog
en: _Search for Open Files
kk: Ашық файлдар ішінен і_здеу

en: _Properties
kk: Қас_иеттері

en: _Memory Maps
kk: _Жады карталары

note: Translators: this means 'Files that are open' (open is not a verb here)
en: _Open Files
kk: А_шық файлдар

en: _Change Priority
kk: _Приоритетті өзгерту

en: _Very High
kk: Ө_те жоғары

en: _High
kk: Ж_оғары

en: _Normal
kk: Қал_ыпты

en: _Low
kk: Тө_мен

en: Ve_ry Low
kk: Өте төм_ен

en: Cus_tom
kk: Таңдауыңыз_ша

en: Set _Affinity…
kk: Б_айланысты орнату…

en: _Stop…
kk: Тоқ_тату…

en: _Resume
kk: _Жалғастыру

en: _Terminate…
kk: Ү_зу…

en: _Force Stop…
kk: Мә_жбүрлі тоқтату…

en: Open Files
kk: Ашық файлдар

[ctx: FD here means File Descriptor. Use a short translation if possible, and at most 2-3 characters]
en: FD
kk: ФД

en: Object
kk: Объект

en: Kill process
kk: Үрдісті өлтіру

en: Privileges are required to control other users’ processes
kk: Басқа пайдаланушылардың үрдістерін бақылау үшін рұқсаттар керек

en: Renice process
kk: Үрдіс ергіштігін өзгерту

en: Privileges are required to change the priority of processes
kk: Үрдістердің приоритеттерін өзгерту үшін рұқсаттар керек

en: View and manage system resources
kk: Жүйелік ресурстарды қарау және басқару

en: System Monitor is a process viewer and system monitor with an attractive, easy-to-use interface.
kk: Жүйелік бақылаушы - интерфейсі икемді әрі қолдануға ыңғайлы, үрдістерді қарауға және жүйені бақылауға арналған сайман.

en: System Monitor can help you find out what applications are using the processor or the memory of your computer, can manage the running applications, force stop processes not responding, and change the state or priority of existing processes.
kk: Жүйелік бақылаушы компьютеріңіздің процессор мен жадын қандай қолданбалар қолданып тұрғанын анықтау, орындалып тұрған қолданбаларды басқару, жауап бермейтін үрдістерді мәжбүрлі аяқтау және бар үрдістердің қалып-күйін немесе приоритетін өзгертуге көмектесе алады.

en: The resource graphs feature shows you a quick overview of what is going on with your computer displaying recent network, memory and processor usage.
kk: Ресурстар графиктері мүмкіндігі сізге жүйеңізде не болып жатқанын жуырдағы желі, жады және процессор қолданылуын көрсету арқылы хабарлайды.

en: Process list view
kk: Үрдістер тізімі көрінісі

en: Resources overview
kk: Ресурстарды шолу көрінісі

en: File Systems view
kk: Файлдық жүйелер көрінісі

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Monitor;System;Process;CPU;Memory;Network;History;Usage;Performance;Task;Manager;Activity;
kk: Monitor;System;Process;CPU;Memory;Network;History;Usage;Performance;Task;Manager;Activity;Бақылау;Жүйе;Үрдіс;Процессор;Жады;Желі;Тарихы;Қолданылуы;Өнімділік;Тапсырма;Басқарушы;Белсенділік;

en: Preferences
kk: Баптаулар

en: Resources
kk: Ресурстар

en: Behavior
kk: Мінез-құлығы

en: _Update Interval in Seconds
kk: _Жаңарту аралығы, секунд

en: _Chart Data Points
kk: _Графиктің деректер нүктелері

en: Draw Charts as S_mooth Graphs
kk: Графиктерді те_гіс график ретінде салу

en: _Draw CPU Chart as Stacked Area Chart
kk: _Процессор графигін қабатты аймақтар ретінде салу

en: Show Memory and Swap in IEC
kk: Жады мен свопты IEC бірліктерімен көрсету

en: Show Memory in Logarithmic Scale
kk: Жадыны логарифмдік шкаламен көрсету

en: _Show Network Speed in Bits
kk: _Желі жылдамдығын битпен көрсету

en: Show Network _Totals in Bits
kk: Желінің жиынтық _трафикті битпен көрсету

en: Processes
kk: Үрдістер

en: Enable _Smooth Refresh
kk: Тегі_с жаңартуды іске қосу

en: Alert Before Ending or _Force Stopping Processes
kk: Үрдісті аяқтау немесе ө_лтіру алдында ескерту

en: _Divide CPU Usage by CPU Count
kk: Процессорлар қолданылуын _процессорлар саны бойынша бөлу

en: Show Memory in IEC
kk: Жадыны IEC бірліктерімен көрсету

en: Information Fields
kk: Ақпараттық өрістер

en: Process information shown in list
kk: Тізімде көрсетілетін үрдіс ақпараты

en: File Systems
kk: Файлдық жүйелер

en: Show _All File Systems
kk: Б_арлық файлдық жүйелерді көрсету

en: File system information shown in list
kk: Тізімде көрсетілген файл жүйесі туралы мәліметтер

en: Details
kk: Ақпараты

en: Process ID
kk: Үрдіс анықтағышы

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Status
kk: Күйі

en: Started
kk: Іске қосылған

en: Priority
kk: Приоритеті

en: Usage
kk: Қолданылуы

en: CPU Time
kk: Процессор уақыты

en: Virtual Memory
kk: Виртуалды жады

en: Resident Memory
kk: Резидентті жады

en: Writable Memory
kk: Жазылатын жады

en: Shared Memory
kk: Ортақ жады

en: Security Context
kk: Қауіпсіздік контексті

en: Command Line
kk: Командалық жол

note: xgettext: combined noun, the function the process is waiting in, see wchan ps(1)
en: Waiting Channel
kk: Күтетін арна

en: Control Group
kk: Басқару тобы

en: More Actions
kk: Қосымша әрекеттер

en: The priority of a process is given by its nice value. A lower nice value corresponds to a higher priority.
kk: Үрдіс приоритеті оның nice мәні арқылы беріледі. Кішірек nice мәні жоғарырақ приоритетті сипаттайды.

en: _Cancel
kk: Ба_с тарту

en: Change _Priority
kk: _Приоритетті өзгерту

en: _Nice Value:
kk: _Ергіштік (nice) мәні:

en: Set Affinity
kk: Байланысты орнату

en: _Apply
kk: Іске _асыру

en: Select CPUs allowed to run on
kk: Қай процессорларда орындалуға рұқсат етілгенін таңдау

en: _Run on all CPUs
kk: Барлық процессорларда о_рындау

en: Apply to Child _Threads
kk: Еншілес ағ_ындарға іске асыру

en: Kill failed on %i: %s
kk: %i үшін мәжбүрлі аяқтау сәтсіз аяқталды: %s

en: Affinity failed on %i: %s
kk: %i үшін сәйкестікті орнату сәтсіз аяқталды: %s

en: Affinity unsupported
kk: Сәйкестікке қолдау көрсетілмейді

en: Priority failed on %i: %s
kk: %i үшін басымдылықты орнату сәтсіз аяқталды: %s

en: A simple process and system monitor.
kk: Үрдістер және жүйенің қарапайым бақылаушысы.

en: Show the Processes tab
kk: Үрдістер бетін көрсету

en: Show the Resources tab
kk: Ресурстар бетін көрсету

en: Show the File Systems tab
kk: Файлдық жүйелер бетін көрсету

en: Open Failed
kk: Ашу сәтсіз аяқталды

en: _Close
kk: Жа_бу

note: Translators: color picker title, %s is CPU, Memory, Swap, Receiving, Sending
en: Pick a Color for “%s”
kk: "%s" үшін түсті таңдаңыз

note: Set check box label value to CPU [1..2048]
en: CPU%d
kk: Процессор%d

en: Today %l∶%M %p
kk: Бүгін %H:%M

en: Yesterday %l∶%M %p
kk: Кеше %H:%M

en: %a %l∶%M %p
kk: %a %H:%M

en: %b %d %l∶%M %p
kk: %b %d %H:%M

en: Fraction
kk: Бөлшек

note: TRANSLATORS: description of the pie color picker's (mem, swap) filled percentage property
en: Percentage full for pie color pickers
kk: Шеңберлік түстер таңдаушысы үшін толық түс пайыз шамасы

en: Title
kk: Атауы

en: The title of the color selection dialog
kk: Түстерді таңдау сұхбатының атауы

en: Pick a Color
kk: Түсті таңдаңыз

en: Current Color
kk: Ағымдағы түс

en: The selected color
kk: Таңдалған түс

en: Type of color picker
kk: Түстер таңдаушысының түрі

en: Click to set graph colors
kk: График түстерін орнату үшін шертіңіз

en: %u hr | %u hrs
kk[0]: %u сағ

en: %u min | %u mins
kk[0]: %u мин

en: %u sec | %u secs
kk[0]: %u сек

en: not available
kk: қол жетімсіз

note: xgettext: "540MiB (53 %) of 1.0 GiB" or "540MB (53 %) of 1.0 GB"
en: %s (%.1f%%) of %s
kk: %s (%.1f%%), барлығы %s

note: xgettext: Used cache string, e.g.: "Cache 2.4GiB" or "Cache 2.4GB"
en: Cache %s
kk: Кэш  %s

en: %d Matching Open File | %d Matching Open Files
kk[0]: %d сәйкес ашық файл

en: %d Open File | %d Open Files
kk[0]: %d ашық файл

en: file
kk: файл

en: IPv6 network connection
kk: IPv6 желілік байланысы

en: IPv4 network connection
kk: IPv4 желілік байланысы

en: local socket
kk: жергілікті сокет

en: unknown type
kk: белгісіз түрі

en: Main window width
kk: Басты терезенің ені

en: Main window height
kk: Басты терезенің биіктігі

en: Main Window should open maximized
kk: Басты терезе жазық түрінде ашылуы тиіс

en: Show process dependencies in tree form
kk: Үрдістер тәуелділіктерін ағаш тектес түрде көрсету

en: Solaris mode for CPU percentage
kk: Процессор пайыздық көрінісі үшін Solaris режимі

en: If TRUE, system-monitor operates in “Solaris mode” where a task’s CPU usage is divided by the total number of CPUs. Otherwise, it operates in “Irix mode”.
kk: TRUE болса, system-monitor "Solaris режимін" қолданады, ол кезде тапсырманың процессор қолданылуы процессорлар жалпы санына бөлінеді. Болмаса, ол "Irix режимінде" жасайды.

en: Show memory in IEC
kk: Жадыны IEC бірліктерімен көрсету

en: Enable/Disable smooth refresh
kk: Тегіс жаңартуды іске қосу/сөндіру

en: Show warning dialog when killing processes
kk: Үрдістерді өлтіру кезінде ескерту сұхбатын көрсету

en: Time in milliseconds between updates of the process view
kk: Үрдістер көрінісінде жаңартулар арасындағы уақыт, миллисекунд есебімен

en: Time in milliseconds between updates of the graphs
kk: Графиктер жаңартулары арасындағы уақыт, миллисекунд есебімен

en: Whether information about all file systems should be displayed
kk: Барлық файлдық жүйелер туралы ақпарат көрсетілуі тиіс пе

en: Whether to display information about all file systems (including types like “autofs” and “procfs”). Useful for getting a list of all currently mounted file systems.
kk: Файлдық жүйелер жөнінде ақпаратты көрсету керек пе ("autofs" және "procfs" түрлерін қоса). Ағымдағы уақытты тіркелген барлық файлдық жүйелер тізімін алуға пайдалы.

en: Time in milliseconds between updates of the devices list
kk: Құрылғылар тізімін жаңарту арасындағы уақыт, миллисекунд есебімен

en: Time amount of data points in the resource graphs
kk: Ресурстық графиктердегі деректер нүктелерінің уақыт мөлшері

en: Determines which processes to show.
kk: Қай үрдістерді көрсетуді анықтайды.

en: Saves the currently viewed tab
kk: Ағымдағы қаралған бетті сақтайды

en: Expand CPU section on startup
kk: Іске қосылған кезде процессор санатын жаю

en: Whether to expand the CPU section in the resources tab on startup.
kk: Іске қосылған кезде процессор санатын жаю керек пе, соны көрсетеді.

en: Expand memory section on startup
kk: Іске қосылған кезде жады санатын жаю

en: Whether to expand the memory section in the resources tab on startup.
kk: Іске қосылған кезде жады санатын жаю керек пе, соны көрсетеді.

en: Expand network section on startup
kk: Іске қосылған кезде желі санатын жаю

en: Whether to expand the network section in the resources tab on startup.
kk: Іске қосылған кезде желі санатын жаю керек пе, соны көрсетеді.

en: Expand disks section on startup
kk: Іске қосылған кезде дисктер санатын жаю

en: CPU colors
kk: CPU түстері

en: Each entry is in the format (CPU#, Hexadecimal color value)
kk: Әр жазба пішімі (CPU#, Оналтылық түс коды)

en: Default graph memory color
kk: Үнсіз келісім графигінің жады түсі

en: Default graph swap color
kk: Үнсіз келісім графигінің своп түсі

en: Default graph incoming network traffic color
kk: Үнсіз келісім графигінің кіріс желі трафигінің түсі

en: Default graph outgoing network traffic color
kk: Үнсіз келісім графигінің шығыс желі трафигінің түсі

en: Default graph disk read color
kk: Дисктен оқу негізгі графигінің түсі

en: Default graph disk write color
kk: Дискке жазу негізгі графигінің түсі

en: Show network traffic in bits
kk: Жүйелік трафикті бит есебімен көрсету

en: Show network totals in bits
kk: Желінің жиынтық трафикті битпен көрсету

en: Show memory in logarithmic scale
kk: Жадыны логарифмдік шкаламен көрсету

en: If TRUE, system-monitor shows the CPU chart as a stacked area chart instead of a line chart.
kk: TRUE болса, system-monitor процессор қолданылуы графигін сызықтық график орнына қабатты аймақтар ретінде көрсетеді.

en: Show CPU chart as stacked area chart
kk: Процессор графигін қабатты аймақтар ретінде көрсету

en: Show CPU, Memory, Network, and Disk charts as smooth graphs using Bezier curves
kk: Процессор, жады, желі және диск графиктерін Безье қисықтарын қолданып, тегіс график ретінде көрсету

en: If TRUE, system-monitor shows the CPU, Memory, Network, and Disk charts as smoothed graphs, otherwise as line charts.
kk: TRUE болса, system-monitor процессор, жады, желі және диск қолданылуы графигін тегіс график ретінде көрсетеді, болмаса, сызықтық график ретінде.

en: Show memory and swap in IEC
kk: Жады мен свопты IEC бірліктерімен көрсету

en: Process view sort column
kk: Үрдістер көрінісінің сұрыптау бағаны

en: Process view columns order
kk: Үрдістер көрінісінің бағандар реті

en: Process view sort order
kk: Үрдістер көрінісінің сұрыптау реті

en: Width of process “Name” column
kk: Үрдістің "Аты" бағанының ені

en: Show process “Name” column on startup
kk: Үрдістің "Аты" бағанын іске қосылғанда көрсету

en: Width of process “User” column
kk: Үрдістің "Пайдаланушы" бағанының ені

en: Show process “User” column on startup
kk: Үрдістің "Пайдаланушы" бағанын іске қосылғанда көрсету

en: Width of process “Status” column
kk: Үрдістің "Қалып-күйі" бағанының ені

en: Show process “Status” column on startup
kk: Үрдістің "Қалып-күйі" бағанын іске қосылғанда көрсету

en: Width of process “Virtual Memory” column
kk: Үрдістің "Виртуалды жады" бағанының ені

en: Show process “Virtual Memory” column on startup
kk: Үрдістің "Виртуалды жады" бағанын іске қосылғанда көрсету

en: Width of process “Resident Memory” column
kk: Үрдістің "Резидентті жады" бағанының ені

en: Show process “Resident Memory” column on startup
kk: Үрдістің "Резидентті жады" бағанын іске қосылғанда көрсету

en: Width of process “Writable Memory” column
kk: Үрдістің "Жазуға келетін жады" бағанының ені

en: Show process “Writable Memory” column on startup
kk: Үрдістің "Жазуға келетін жады" бағанын іске қосылғанда көрсету

en: Width of process “Shared Memory” column
kk: Үрдістің "Ортақ жады" бағанының ені

en: Show process “Shared Memory” column on startup
kk: Үрдістің "Ортақ жады" бағанын іске қосылғанда көрсету

en: Width of process “X Server Memory” column
kk: Үрдістің "X серверінің жадысы" бағанының ені

en: Show process “X Server Memory” column on startup
kk: Үрдістің "X серверінің жадысы" бағанын іске қосылғанда көрсету

en: Width of process “CPU %” column
kk: Үрдістің "Процессор %" бағанының ені

en: Show process “CPU %” column on startup
kk: Үрдістің "Процессор %" бағанын іске қосылғанда көрсету

en: Width of process “CPU Time” column
kk: Үрдістің "Процессор уақыты" бағанының ені

en: Show process “CPU Time” column on startup
kk: Үрдістің "Процессор уақыты" бағанын іске қосылғанда көрсету

en: Width of process “Started” column
kk: Үрдістің "Іске қосылған" бағанының ені

en: Show process “Started” column on startup
kk: Үрдістің "Іске қосылған" бағанын іске қосылғанда көрсету

en: Width of process “Nice” column
kk: Үрдістің "Ергіштік (nice)" бағанының ені

en: Show process “Nice” column on startup
kk: Үрдістің "Ергіштік (nice)" бағанын іске қосылғанда көрсету

en: Width of process “ID” column
kk: Үрдістің "ID" бағанының ені

en: Show process “ID” column on startup
kk: Үрдістің "ID" бағанын іске қосылғанда көрсету

en: Width of process “SELinux Security Context” column
kk: Үрдістің "SELinux қауіпсіздік контексті" бағанының ені

en: Show process “SELinux Security Context” column on startup
kk: Үрдістің "SELinux қауіпсіздік контексті" бағанын іске қосылғанда көрсету

en: Width of process “Command Line” column
kk: Үрдістің "Командалық жол" бағанының ені

en: Show process “Command Line” column on startup
kk: Үрдістің "Командалық жол" бағанын іске қосылғанда көрсету

en: Width of process “Memory” column
kk: Үрдістің "Жады" бағанының ені

en: Show process “Memory” column on startup
kk: Үрдістің "Жады" бағанын іске қосылғанда көрсету

en: Width of process “Waiting Channel” column
kk: Үрдістің "Күтетін арна" бағанының ені

en: Show process “Waiting Channel” column on startup
kk: Үрдістің "Күтетін арна" бағанын іске қосылғанда көрсету

en: Width of process “Control Group” column
kk: Үрдістің "Басқару тобы" бағанының ені

en: Show process “Control Group” column on startup
kk: Үрдістің "Басқару тобы" бағанын іске қосылғанда көрсету

en: Width of process “Unit” column
kk: Үрдістің "Юнит" бағанының ені

en: Show process “Unit” column on startup
kk: Үрдістің "Юнит" бағанын іске қосылғанда көрсету

en: Width of process “Session” column
kk: Үрдістің "Сессия" бағанының ені

en: Show process “Session” column on startup
kk: Үрдістің "Сессия" бағанын іске қосылғанда көрсету

en: Width of process “Seat” column
kk: Үрдістің "Отыру орны" бағанының ені

en: Show process “Seat” column on startup
kk: Үрдістің "Отыру орны" бағанын іске қосылғанда көрсету

en: Width of process “Owner” column
kk: Үрдістің "Иесі" бағанының ені

en: Show process “Owner” column on startup
kk: Үрдістің "Иесі" бағанын іске қосылғанда көрсету

en: Width of process “Disk read total” column
kk: Үрдістің "Дисктен оқу, барлығы" бағанының ені

en: Show process “Disk read total” column on startup
kk: Үрдістің "Дисктен оқу, барлығы" бағанын іске қосылғанда көрсету

en: Width of process “Disk write total” column
kk: Үрдістің "Дискке жазу, барлығы" бағанының ені

en: Show process “Disk write total” column on startup
kk: Үрдістің "Дискке жазу, барлығы" бағанын іске қосылғанда көрсету

en: Width of process “Disk read” column
kk: Үрдістің "Дисктен оқу" бағанының ені

en: Show process “Disk read” column on startup
kk: Үрдістің "Дисктен оқу" бағанын іске қосылғанда көрсету

en: Width of process “Disk write” column
kk: Үрдістің "Дискке жазу" бағанының ені

en: Show process “Disk write” column on startup
kk: Үрдістің "Дискке жазу" бағанын іске қосылғанда көрсету

en: Width of process “Priority” column
kk: Үрдістің "Приоритеті" бағанының ені

en: Show process “Priority” column on startup
kk: Үрдістің "Приоритеті" бағанын іске қосылғанда көрсету

en: Disk view sort column
kk: Диск көрінісінің сұрыптау бағаны

en: Disk view sort order
kk: Диск көрінісінің сұрыптау реті

en: Disk view columns order
kk: Диск көрінісінің бағандар реті

en: Width of disk view “Device” column
kk: Диск көрінісінің "Құрылғы" бағанының ені

en: Show disk view “Device” column on startup
kk: Диск көрінісінің "Құрылғы" бағанын іске қосылғанда көрсету

en: Width of disk view “Directory” column
kk: Диск көрінісінің "Бума" бағанының ені

en: Show disk view “Directory” column on startup
kk: Диск көрінісінің "Бума" бағанын іске қосылғанда көрсету

en: Width of disk view “Type” column
kk: Диск көрінісінің "Түрі" бағанының ені

en: Show disk view “Type” column on startup
kk: Диск көрінісінің "Түрі" бағанын іске қосылғанда көрсету

en: Width of disk view “Total” column
kk: Диск көрінісінің "Жалпы" бағанының ені

en: Show disk view “Total” column on startup
kk: Диск көрінісінің "Жалпы" бағанын іске қосылғанда көрсету

en: Width of disk view “Free” column
kk: Диск көрінісінің "Бос" бағанының ені

en: Show disk view “Free” column on startup
kk: Диск көрінісінің "Бос" бағанын іске қосылғанда көрсету

en: Width of disk view “Available” column
kk: Диск көрінісінің "Қолжетерлік" бағанының ені

en: Show disk view “Available” column on startup
kk: Диск көрінісінің "Қолжетерлік" бағанын іске қосылғанда көрсету

en: Width of disk view “Used” column
kk: Диск көрінісінің "Қолданылған" бағанының ені

en: Show disk view “Used” column on startup
kk: Диск көрінісінің "Қолданылған" бағанын іске қосылғанда көрсету

en: Memory map sort column
kk: Жады картасы көрінісінің сұрыптау бағаны

en: Memory map sort order
kk: Жады картасы көрінісінің сұрыптау реті

en: Open files sort column
kk: Ашық файлдар көрінісінің сұрыптау бағаны

en: Open files sort order
kk: Ашық файлдар көрінісінің сұрыптау реті

en: Icon
kk: Таңбаша

en: Cannot Change Priority
kk: Приоритетті өзгерту мүмкін емес

en: Cannot Kill Process
kk: Үрдісті өлтіру мүмкін емес

note: xgettext: primary alert message for killing single process
en: Force Stop %s?
kk: %s мәжбүрлі тоқтату керек пе?

note: xgettext: primary alert message for ending single process
en: End %s?
kk: %s аяқтау керек пе?

note: SIGSTOP xgettext: primary alert message for stopping single process
en: Stop %s?
kk: %s тоқтату керек пе?

note: xgettext: primary alert message for killing multiple processes
en: Force Stop Selected Process? | Force Stop %d Selected Processes?
kk[0]: Таңдалған %d үрдісті мәжбүрлі тоқтату керек пе?

note: xgettext: primary alert message for ending multiple processes
en: End Selected Process? | End %d Selected Processes?
kk[0]: Таңдалған %d үрдісті аяқтау керек пе?

note: SIGSTOP xgettext: primary alert message for stopping multiple processes
en: Stop Selected Process? | Stop %d Selected Processes?
kk[0]: Таңдалған %d үрдісті тоқтату керек пе?

note: xgettext: secondary alert message
en: Force stopping processes can result in data loss, crashes, and system failures
kk: Үрдістерді мәжбүрлі тоқтату деректер жоғалуы, құлаулар мен жүйе қателеріне әкеп соғуы мүмкін

en: _Force Stop
kk: Мә_жбүрлі тоқтату

note: xgettext: secondary alert message
en: Ending processes can result in data loss, crashes, and system failures
kk: Үрдістерді аяқтау деректер жоғалуы, құлаулар мен жүйе қателеріне әкеп соғуы мүмкін

en: _End
kk: А_яқтау

note: SIGSTOP xgettext: secondary alert message
en: Stopping processes can result in data loss, crashes, and system failures
kk: Үрдістерді тоқтату деректер жоғалуы, құлаулар мен жүйе қателеріне әкеп соғуы мүмкін

en: _Stop
kk: Тоқ_тату

en: Change Priority of %s (PID %u)
kk: %s (PID: %u) үрдісінің приоритетін өзгерту

en: Change Priority of the Selected Process | Change Priority of %d Selected Processes
kk[0]: Таңдалған %d үрдістің приоритетін өзгерту

en: _End Process… | _End Processes…
kk[0]: Үрдіст(ерд)і аяқтау…

en: Name
kk: Аты

en: X Server Memory
kk: X сервері жадысы

en: Nice
kk: Ергіштік (nice)

en: Unit
kk: Юнит

en: Session
kk: Сессия

note: TRANSLATORS: Seat = i.e. the physical seat the session of the process belongs to, only for multi-seat environments. See http://en.wikipedia.org/wiki/Multiseat_configuration
en: Seat
kk: Отыру орны

en: Owner
kk: Иесі

en: Disk Read Total
kk: Дисктен оқу, барлығы

en: Disk Write Total
kk: Дискке жазу, барлығы

en: Disk Read
kk: Дисктен оқу

en: Disk Write
kk: Дискке жазу

note: Create error alert dialog
en: GNU CPU Affinity error
kk: GNU CPU байланысы қатесі

en: Running
kk: Орындалуда

en: Stopped
kk: Тоқтатылған

en: Zombie
kk: Зомби

en: Uninterruptible
kk: Үзілмейтін

en: Sleeping
kk: Ұйықтауда

note: xgettext: weeks, days
en: %uw%ud
kk: %uа%uк

note: xgettext: days, hours (0 -> 23)
en: %ud%02uh
kk: %uк%02uс

en: Very High
kk: Өте жоғары

en: High
kk: Жоғары

en: Normal
kk: Қалыпты

en: Low
kk: Төмен

en: Very Low
kk: Өте төмен

en: Very High Priority
kk: Өте жоғары приоритет

en: High Priority
kk: Жоғары приоритет

en: Normal Priority
kk: Қалыпты приоритет

en: Low Priority
kk: Төмен приоритет

en: Very Low Priority
kk: Өте төмен приоритет

note: xgettext: rate, 10MiB/s or 10Mbit/s
en: %s/s
kk: %s/с
