gnome-system-tools - en to br translation catalogue (198 entries)

en: <span weight="bold" size="larger">Please enter your root password
br: <span weight="bold" size="larger">Skrivit hoc'h ger tremen root mar plij ganeoc'h

en: Enter Password
br: Roit ho ker-tremen

en: _Password:
br: _Ger-tremen:

en: Account data
br: Roadennoù ar c'hont

en: Connection Settings
br: Arventennoù kennaskadur

en: DNS Servers
br: Dafariadoù DNS

en: Host Settings
br: Arventennoù an ostiz

en: Modem Settings
br: Arventennoù ar modem

en: Wireless Settings
br: Dibarzhioù rouedad diorjal

en: Aliases:
br: Lesanvioù :

en: Con_figuration:
br: Ke_fluniadur:

en: Connection type:
br: Rizh ar c'hennask :

en: Connections
br: Kennaskadurioù

en: D_omain name:
br: Anv an d_omani

en: Delete current location
br: Dilemel al lec'hiadur a-vremañ

en: E_nable this connection
br: Gw_eredekaat ar c'hennask

en: Ethernet interface:
br: Ketal ethernet :

en: General
br: Hollek

en: Hosts
br: Ostizioù

en: IP address:
br: Chomlec'h IP:

en: Interface properties
br: Perzhioù ar c'hetal

en: Location:
br: Lec'hiadur :

en: Low
br: Izel

en: Medium
br: Etre

en: Network _password:
br: Ger-tremen ar _rouedad:

en: Network name (_ESSID):
br: Anv ar rouedad (_ESSID):

en: Off
br: Deweredekaet

en: Options
br: Dibarzhioù

en: P_assword
br: _Ger-tremen

en: Password _type:
br: _Rizh ar ger-tremen :

en: _Autodetect
br: _Emzinoiñ

en: _Host name:
br: Anv an _ostiz :

en: _IP address:
br: Chomlec'h _IP:

en: _Local IP:
br: IP _lec'hel :

en: _Modem port:
br: _Porzh ar modem:

en: _Phone number:
br: _Niverenn pellgomz:

en: _Remote IP:
br: IP _a-bell :

en: _Subnet mask:
br: Maskl _is-rouedad :

en: _Username:
br: _Anv an arveriad :

note: TRANSLATORS: Volume as in loudness
en: _Volume:
br: _Ampled :

en: Advanced settings:
br: Arventennoù kempleshoc'h :

en: Allowed Hosts
br: Ostizioù aotret

en: Hosts Settings
br: Dibarzhioù ostizioù

en: Share Properties
br: Perzhioù ar rannañ

en: Enter password for user:
br: Roit ur ger-tremen evit an arveriad :</span>

en: Add allowed hosts
br: Ouzhpennañ ostizioù aotret

en: Allowed hosts:
br: Ostizioù aotret:

en: Comment:
br: Askelenn :

en: Enter password for user
br: Roit ar ger-tremen evit an arveriad

en: General Properties
br: Dibarzhioù hollek

en: Host name:
br: Anv an ostiz :

en: Name:
br: Anv :

en: Netmask:
br: Netmask :

en: Network:
br: Rouedad :

en: Read only
br: Lenn hepken

en: Share
br: Rannañ

en: Share through:
br: Rannañ gant:

en: Shared Folders
br: Teuliadoù rannet

en: Users
br: Arveriaded

en: WINS _server:
br: _Dafariad WINS :

en: _Path:
br: _Treug :

en: _Read only
br: _Lenn hepken

en: Selection
br: Diuzad

en: Time Zone
br: Gwerzhid-eur

en: Add NTP Server
br: Ouzhpennañ un dafariad NTP

en: NTP server
br: Dafariad NTP

en: Se_lect Servers
br: _Diuzañ dafariadoù

en: Synchronize now
br: Sinkronaat bremañ

en: Time servers
br: Dafariad an amzer

en: Time servers:
br: Dafariad an amzer :

en: Time zone
br: Gwerzhid-eur

en: Time zone:
br: Gwerzhid-eur:

en: _Configuration:
br: _Kefluniadur:

en: _Date:
br: _Deiziad:

en: _Time:
br: _Eur:

en: Advanced Settings
br: Arventennoù kemplesoc'h

en: Group Members
br: Izili ar strollad

en: Password Settings
br: Dibarzhioù gerioù-tremen

en: Account
br: Kont

en: Advanced
br: Kempleshoc'h

en: Check password _quality
br: Gwiriañ perzhded ar ger-tremen

en: Con_firmation:
br: Ka_darnadur :

en: Default _group:
br: _Strollad dre ziouer :

en: Default _shell:
br: _Shell dre ziouer:

en: Generate _random password
br: Genel u_r ger-tremen dargouezhek

en: Group _ID:
br: _ID ar strollad :

en: Group _name:
br: Anv ar _strollad :

en: Group properties
br: Perzhioù ar strollad

en: Groups settings
br: Arventennoù strolladoù

en: Maximum GID:
br: Gwerzh uc'hek GID :

en: Maximum UID:
br: Gwerzh uc'hek UID :

en: Minimum GID:
br: Gwerzh izek GID :

en: Minimum UID:
br: Gwerzh izek UID :

en: O_ffice location:
br: Lec'hiadur burev :

en: Password set to:
br: Ger-tremen kefluniet da :

en: Privileges
br: Brientoù

en: Profile _name:
br: A_nv an aelad :

en: Set password b_y hand
br: Arventenniñ ar ger-tremen d_re zorn

en: User ID:
br: ID an arveriad :

en: User Privileges
br: Brientoù an arveriad

en: User _password:
br: _Ger-tremen an arveriad :

en: User profiles
br: Aeladoù an arveriaded

en: _Add Group
br: _Ouzhpennañ ur strollad

en: _Add Profile
br: _Ouzhpennañ un aelad

en: _Add User
br: _Ouzhpennañ un arveriad

en: _Comments
br: _Askelennoù

en: _Delete
br: _Dilemel

en: _Generate
br: _Genel

en: _Home directory:
br: Teuliad ar _gêr :

en: _Home phone:
br: _Pellgomz :

en: _Main group:
br: _Pennstrollad:

en: _Manage Groups
br: Ar_deiñ ar strolladoù

en: _Profile:
br: _Aelad :

en: _Real name:
br: Anv wi_r :

en: _Work phone:
br: _Pellgomz burev:

en: The configuration could not be saved
br: N'eo c'hall ket bezañ enrollet ar c'hefluniadur

note: OOBS_RESULT_ERROR
en: An unknown error occurred.
br: Degouezhet ez eus bet ur fazi dianav.

en: Could not display help
br: N'eus ket tu da ziskouez ar skoazell

en: _Add
br: _Ouzhpennañ

en: Type address
br: Stumm ar chomlec'h

en: Change _Host name
br: Kemmañ anv an _ostiz

en: Automatic configuration (DHCP)
br: Kefluniadur emgefre (DHCP)

en: Static IP address
br: Chomlec'h IP statik

en: WEP key (ascii)
br: Alc'hwez WEP (ascii)

en: WEP key (hexadecimal)
br: Alc'hwez WEP (c'hwezekredel)

en: ISDN modem
br: modem ISDN

en: %s Properties
br: Perzhioù %s

en: _Properties
br: _Perzhioù

en: IP Address
br: Chomlec'h IP

en: Aliases
br: Lesanvioù

en: Address: %s
br: Chomlec'h: %s

en: Address: %s Remote address: %s
br: Chomlec'h : %s Chomlec'h a-bell : %s

en: Type: %s Phone number: %s
br: Type: %s Niverenn pellgomz: %s

en: Type: %s Ethernet interface: %s
br: Rizh : %s Ketal ethernet : %s

en: Type: %s
br: Rizh : %s

en: Wireless connection
br: Kennask diorjal

en: Save location
br: Enrollañ al lec'hiadur

en: _Location name:
br: Anv al _lec'hiadur :

en: INTERFACE
br: KETAL

en: TYPE
br: RIZH

en: Configure network devices and connections
br: Kefluniañ trobarzhelloù rouedad ha kennaskadurioù

en: Network
br: Rouedad

en: Network Settings
br: Kefluniadur ar rouedad

en: Web server
br: Dafariad Web

note: GST_ROLE_FILE_SERVER_NFS
en: FTP service
br: Gwazerezh FTP

note: GST_ROLE_NTP_SERVER
en: Antivirus
br: Enepviruz

note: GST_ROLE_ANTIVIRUS
en: Firewall
br: Maltouter

note: GST_ROLE_REMOTE_BACKUP
en: Spam filter
br: Sil stroboù

note: GST_ROLE_DBUS,
en: System configuration manager
br: Ardoer kefluniad reizhiad

note: GST_ROLE_WEB_CALENDAR_SERVER
en: OEM configuration manager
br: Ardoer kefluniad OEM

note: GST_ROLE_DYNAMIC_DNS_SERVICE
en: DHCP server
br: Dafariad DHCP

note: GST_ROLE_DHCP_SERVER
en: Domain name server
br: Dafariad envel an domanioù

note: GST_ROLE_PROXY_CACHE
en: LDAP server
br: Dafariad LDAP

note: GST_ROLE_NSS
en: Virtual Private Network server
br: Dafariad VPN

note: GST_ROLE_RPC_MAPPER
en: SNMP server
br: Dafariad SNMP

note: GST_ROLE_HOTKEYS_MANAGEMENT
en: Power management
br: Ardeiñ an energiezh

en: Services
br: Gwazerezhioù

en: Start
br: Loc'hañ

en: Stop
br: Paouez

en: Ignore
br: Leuskez a-gostez

en: Status
br: Stad

en: PATH
br: TREUG

en: _Share Folder...
br: _Rannañ an teuliad...

en: Specify hostname
br: Erspizañ anv an ostiz

en: File System
br: Reizhiad restroù

en: Do not share
br: Ne rannañ ket

en: Windows networks (SMB)
br: Rouedadoù Windows (SMB)

en: Unix networks (NFS)
br: Rouedadoù Unix (NFS)

en: Share Folder
br: Rannañ an teuliad

en: Time and Date
br: Eur ha Deiziad

en: Enabling NTP
br: Gweredekaat an NTP

en: Disabling NTP
br: diweredekaat an NTP

en: Synchronizing system clock
br: O sinkronaat eur ar reizhiad

en: Keep synchronized with Internet servers
br: Mirout sinkronaet gant dafariadoù internet

en: Manual
br: Dre zorn

en: Time and Date Settings
br: Arventennoù an eur hag an deiziad

en: New group
br: Strollad nevez

en: Group '%s' Properties
br: Perzhioù ar strollad '%s'

en: Group name is empty
br: Goullo eo anv ar strollad

en: Group name
br: Anv ar strollad

en: Use audio devices
br: Arverañ trobarzhelloù aodio

en: Use CD-ROM drives
br: Arverañ lenneroù CD-ROM

en: Burn CDs / DVDs
br: Engravañ CDoù/DVDoù

en: Send and receive faxes
br: Kas ha resev faksoù

en: Use floppy drives
br: Arverañ al lenner kantennig

en: Use scanners
br: Arverañ c'hwilerverioù

en: Use USB devices
br: Arverañ trobarzhelloù USB

en: Use video devices
br: Arverañ trobarzhelloù video

en: Add or remove users and groups
br: Ouzhpennañ pe dilemel arveriaded ha strolladoù

en: Users and Groups
br: Arveriaded ha strolladoù

en: New user account
br: Kont an arveriad nevez

en: Account '%s' Properties
br: Perzhioù ar gont '%s'

en: User name is empty
br: Goullo eo anv an arveriad

en: Password is too short
br: Re verr eo ar ger -remen

en: Name
br: Anv

en: Login name
br: Anv an arveriad

en: Home directory
br: Teuliad ar gêr

en: Users Settings
br: Arventennoù arveriaded
