gnome-system-tools - en to ps translation catalogue (193 entries)

en: <span weight="bold" size="larger">Please enter your root password
ps: <span weight="bold" size="larger">لورينه وکړﺉ خپله ولۍ تېرنويې وليکﺉ</span>

en: Enter Password
ps: تېرنويې وليکﺉ

en: _Password:
ps: تېرنويې_:

en: Account data
ps: ګڼون اومتوک

en: Connection Settings
ps: د نښتنې امستنې

en: DNS Servers
ps: پالنګر DNS

en: Host Settings
ps: کوربه امستنې

en: Modem Settings
ps: د موډېم امستنې

en: Search Domains
ps: شپولونه لټول

en: Wireless Settings
ps: بېلېنه امستنې

en: Con_figuration:
ps: ساز_ونه:

en: Connection type:
ps: د نښتنې ډول:

en: Connections
ps: نښتنه

en: D_omain name:
ps: د ش_پول نوم:

en: Delete current location
ps: اوسنی ځای ړنګول

en: E_nable this connection
ps: دا نښتنه ت_وانول

en: General
ps: ټولګړي

en: Hosts
ps: کوربه

en: IP address:
ps: د اېنټرنېټ باندرې پته:

en: Interface properties
ps: برسېر ځانتياوې

en: Location:
ps: ځای:

en: Modem
ps: موډېم

en: Network _password:
ps: ځال _تېرنويې:

en: Options
ps: غوراوي

en: P_assword
ps: ت_ېرنويې

en: Password _type:
ps: :ت_ېرنويې ډول

en: _Host name:
ps: کوربه نوم:_

en: _IP address:
ps: اېنټرنېټ باندرې پته:_

en: _Local IP:
ps: ځايزه اېنټرنېټ باندره:_

en: _Modem port:
ps: د موډېم درشل:_

en: _Phone number:
ps: د ټېلېفون شمېره:_

en: _Remote IP:
ps: لېرې اېنټرنېټ باندره:_

en: _Username:
ps: کارننوم:_

en: _Volume:
ps: ډکون:

en: Advanced settings:
ps: بریونلې امستنې:

en: Select the services that you wish to activate:
ps: :هغه پالنې وټاکﺉ چې چارندول يې غواړﺉ

en: Hosts Settings
ps: کوربه امستنې

en: Share Properties
ps: ونډې ځانتياوې

en: Shared Folder
ps: ونډول شوې پوښۍ

en: Windows sharing
ps: وېنډوز ونډونه

en: Enter password for user:
ps: د کارن دپاره تېرنويې وليکﺉ:

en: Comment:
ps: څرګندونه:

en: Enter password for user
ps: د کارن دپاره تېرنويې وليکﺉ

en: General Properties
ps: ټولګړي ځانتياوې

en: Host name:
ps: کوربه نوم:

en: Name:
ps: نوم:

en: Network:
ps: ځال:

en: Read only
ps: يواز لوست

en: Shared Folders
ps: ونډول شوي پوښۍ

en: Users
ps: کارنان

en: _Path:
ps: _يونلور:

en: _Read only
ps: يواز لوست_

en: Selection
ps: ټاکنه

en: Time Zone
ps: مهال سيمه

en: Add NTP Server
ps: پالنګر ډېرول NTP

en: NTP server
ps: پالنګر NTP

en: Se_lect Servers
ps: پالنګرونه وټ_اکﺉ

en: Time servers
ps: مهال پالنګرونه

en: Time servers:
ps: مهال پالنګرونه:

en: Time zone
ps: مهال سيمه

en: Time zone:
ps: مهال سيمه:

en: Unconfigured
ps: ناسازېدلی

en: _Configuration:
ps: سازونه:_

en: _Date:
ps: نېټه:_

en: _Time:
ps: _مهال:

en: Advanced Settings
ps: بريونلې امستنې

en: Basic Settings
ps: بنسټيزې امستنې

en: Group Members
ps: د ډلې غړي

en: Optional Settings
ps: غوراويزې امستنې

en: Password Settings
ps: د تېرنويې امستنې

en: System Defaults
ps: د غونډال تلوالې

en: Account
ps: ګڼون

en: Advanced
ps: بريونلی

en: Check password _quality
ps: د تېرنويې _څرنګوالی کتل

en: Con_firmation:
ps: :باو_ريينه

en: Default _group:
ps: تلواله _ډله:

en: Generate _random password
ps: ناټاکلې _تېرنويې جوړول

en: Group _ID:
ps: د ډلې _پېژند:

en: Group _name:
ps: د ډلې _نوم:

en: Group properties
ps: د ډلې ځانتياوې

en: Groups settings
ps: د ډلې امستنې

en: O_ffice location:
ps: د د_فتر پته:

en: Profile _name:
ps: د پېژنيال _نوم:

en: User ID:
ps: کارن پېژند:

en: User _password:
ps: کارن _تېرنويې:

en: User profiles
ps: کارن پېژنيال

en: _Add Group
ps: ډله ډېرول_

en: _Add Profile
ps: پېژنيال ډېرول_

en: _Add User
ps: کارن ډېرول_

en: _Comments
ps: څرګندونې_

en: _Delete
ps: ړنګول_

en: _Generate
ps: جوړول_

en: _Home directory:
ps: :کور پوښۍ_

en: _Home phone:
ps: د کور ټېلېفون_:

en: _Main group:
ps: اره ډله:_

en: _Manage Groups
ps: ډلې سمبالول_

en: _Profile:
ps: پېژنيال_:

en: _Real name:
ps: ار نوم:_

en: _Work phone:
ps: د دندې ټېلېفون_:

en: _Unlock
ps: ناکولپول_

en: The configuration could not be loaded
ps: سازونه لېښل کېدی نه شي

en: The configuration could not be saved
ps: سازونه ساتل کېدی نه شی

en: Could not display help
ps: مرسته نه شي ښودلی

en: _Add
ps: ډېرول_

en: Type address
ps: پته وليکﺉ

en: Changing interface configuration
ps: د برسېر سازونه بدلول کيږي

en: The host name has changed
ps: د کوربه نوم بدل شوی

en: Change _Host name
ps: کوربه _نوم بدلول

en: Automatic configuration (DHCP)
ps: خپلسرې سازونه (DHCP)

en: WPA Personal
ps: وګړيز WPA

en: WPA2 Personal
ps: وګړيز WPA2

en: ISDN modem
ps: موډېم ISDN

en: %s Properties
ps: ځانتياوې %s

en: _Properties
ps: ځانتياوې_

en: IP Address
ps: اېنټرنېټ باندرې پته

en: This network interface is not configured
ps: دا ځال برسېر نه دی سازول شوی

en: Wireless connection
ps: بېلېنه نښتنه

en: Changing network location
ps: د ځال ځای بدلول کيږي

en: Overwrite it?
ps: ځاېناستول يې غواړﺉ؟

en: Save location
ps: ځای ساتل

en: _Location name:
ps: :د _ځای نوم

en: Do you want to delete location "%s"?
ps: ځای وړنګوﺉ؟ "%s" تاسو غواړﺉ چې

en: The interface does not exist
ps: برسېر شتون نه لري.

en: Configure a network interface
ps: کوم ځال برسېر سازول

en: INTERFACE
ps: برسېر

en: TYPE
ps: ډول

en: Configure network devices and connections
ps: ځال وزلې او نښتنې سازول

en: Network
ps: ځال

en: Network Settings
ps: ځال امستنې

en: Are you sure you want to deactivate %s?
ps: ناچارندول غواړﺉ؟ %s په ډاډمنه توګه

en: Web server
ps: ګورت پالنګر

note: GST_ROLE_COMMAND_SCHEDULER
en: Printer service
ps: چاپګر پالنه

note: GST_ROLE_DISPLAY_MANAGER
en: Database server
ps: توکبنسټ پالنګر

en: Data storage system
ps: د اومتوک ساتنې غونډال

note: GST_ROLE_DATABASE_SERVER GST_ROLE_FILE_SERVER_SMB GST_ROLE_FILE_SERVER_FTP
en: Folder sharing service
ps: د پوښۍ ونډولو پالنه

note: GST_ROLE_FILE_SERVER_NFS
en: FTP service
ps: پالنه FTP

note: GST_ROLE_FIREWALL_MANAGEMENT
en: Dictionary server
ps: د ويېپانګې پالنګر

note: GST_ROLE_SECURE_SHELL_SERVER
en: Application server
ps: کاريال پالنګر

note: GST_ROLE_DBUS,
en: System configuration manager
ps: د غونډال سازونې سمبالګر

note: GST_ROLE_SECURITY_AUDITING
en: Web calendar server
ps: ګورت کليز پالنګر

note: GST_ROLE_PACKAGE_INDEX_MONITORING
en: Network service
ps: ځال پالنه

note: GST_ROLE_DYNAMIC_DNS_SERVICE
en: DHCP server
ps: پالنګر DHCP

note: GST_ROLE_DHCP_SERVER
en: Domain name server
ps: شپول نوم پالنګر

note: GST_ROLE_PROXY_CACHE
en: LDAP server
ps: پالنګر LDAP

note: GST_ROLE_RPC_MAPPER
en: SNMP server
ps: پالنګر SNMP

note: GST_ROLE_TELSTRA_BIGPOND_NETWORK_CLIENT
en: Hardware monitor
ps: هډوتری ليداڼی

note: GST_ROLE_HARDWARE_MONITORING
en: System monitor
ps: غونډال ليداڼی

en: Services
ps: پالنې

en: Start
ps: پېلول

en: Stop
ps: تمول

en: Status
ps: انکړ

en: Priority
ps: لومړيتوب

en: Services Settings
ps: د پالنو امستنې

en: Are you sure you want to delete this share?
ps: تاسو په ډاډمنه توګه دا ونډه ړنګول غواړﺉ؟

en: PATH
ps: يونلور

en: _Share Folder...
ps: پوښۍ ونډول..._

en: Share this folder with other computers
ps: دا پوښۍ د نورو سولګرونو سره ونډول

en: Specify hostname
ps: کوربه نوم وټاکﺉ

en: Specify IP address
ps: د اېنټرنېټ باندرې پته وټاکﺉ

en: Specify network
ps: ځال وټاکﺉ

en: File System
ps: دوتنه غونډال

en: Do not share
ps: نه ونډول

en: Windows networks (SMB)
ps: (SMB) وېنډوز ځالونه

en: Unix networks (NFS)
ps: (NFS) يونېکس ځالونه

en: Time and Date
ps: مهال او نېټه

en: Enabling NTP
ps: توانول کيږي NTP

en: Disabling NTP
ps: ناتوانول کيږي NTP

en: Time and Date Settings
ps: د مهال او نېټې امستنې

en: Administrator group can not be deleted
ps: پازواله ډله ړنګول کېدی نه شي

en: New group
ps: نوې ډله

en: Group '%s' Properties
ps: ډلې ځانتياوې '%s' د

en: Group name is empty
ps: د ډلې نوم تش دی

en: A group name must be specified.
ps: د ډلې نوم ټاکل اړين دي.

en: Group "%s" already exists
ps: ډله د مخکې نه شتون لري "%s"

en: Please select a different user name.
ps: لورينه وکړﺉ یو بل کارن نوم وټاکﺉ.

en: Group name
ps: د ډلې نوم

en: Use audio devices
ps: غږيزې وزلې کارول

en: Use modems
ps: موډېمونه کارول

en: Add or remove users and groups
ps: کارنان او ډلې ډېرول يا ړنګول

en: Users and Groups
ps: کارنان او ډلې

en: Administrator account cannot be deleted
ps: پازوال ګڼون ړنګېدی نه شي

en: New user account
ps: نوی کارن ګڼون

en: Account '%s' Properties
ps: ګڼون ځانتياوې '%s' د

en: User name is empty
ps: کارن نوم تش دی

en: A user name must be specified.
ps: د کارن نوم ټاکل اړين دي.

en: User name "%s" already exists
ps: کارن نوم د مخکې نه شتون لري "%s"

en: Home directory already exists
ps: کور پوښۍ د مخکې نه شتون لري

en: Please enter a different home directory path.
ps: لورينه وکړﺉ د کور پوښۍ لپاره يو بل يونلور وليکﺉ.

en: Password is too short
ps: تېرنويې ډېره لنډه ده

en: Name
ps: نوم

en: Login name
ps: ننوت نوم

en: Home directory
ps: کور پوښۍ

en: Users Settings
ps: کارن امستنې
