gnome-terminal MASTER - en to et translation catalogue (403 entries)

en: Use the command line
et: Käsurea kasutamine

en: shell;prompt;command;commandline;
et: shell;kest;käsuviip;käsk;käsurida;terminal;

en: COMMAND
et: KÄSK

en: Commands:
      help    Shows this information
      run     Create a new terminal running the specified command
      shell   Create a new terminal running the user shell
    
    Use "%s COMMAND --help" to get help on each command.
et: Käsud:
      help    Kuvab selle info
      run     Loob uue terminali, käivitades antud käsu
      shell   Loob uue terminali, käivitades kasutaja kestprogrammi.
    
    Kasuta "%s KÄSK --help", et saada iga käsu kohta abi.

en: "%s" is not a valid zoom factor
et: "%s" pole korrektne suurendustegur

en: Be quiet
et: Ole vait

en: Maximize the window
et: Akna maksimeerimine

en: Full-screen the window
et: Akna suurendamine üle ekraani

en: Set the window size; for example: 80x24, or 80x24+200+200 (COLSxROWS+X+Y)
et: Akna suurus, näiteks 80x24 või 80x24+200+200 (VEERUDxREAD+X+Y)

en: GEOMETRY
et: GEOMEETRIA

en: Set the window role
et: Akna rolli määramine

en: ROLE
et: ROLL

en: Use the given profile instead of the default profile
et: Määratud profiili kasutamine vaikimisi profiili asemel

en: Set the terminal title
et: Terminali pealkirja määramine

en: TITLE
et: PEALKIRI

en: Set the working directory
et: Töökataloogi määramine

en: DIRNAME
et: KATALOOGINIMI

en: Set the terminal's zoom factor (1.0 = normal size)
et: Terminali suurendusteguri määramine (tavasuurus on 1.0)

en: ZOOM
et: SUURENDUS

en: Forward stdin
et: Edasta stdin

en: Forward stdout
et: Edasta stdout

en: Forward stderr
et: Edasta stderr

en: Forward file descriptor
et: Edasta failikirjeldus (FD)

en: Wait until the child exits
et: Oota, kuni alamprotsess väljub

en: GNOME Terminal Client
et: GNOME terminaliklient

en: Global options:
et: Globaalsed valikud:

en: Show global options
et: Globaalsete valikute kuvamine

en: Server options:
et: Serveri valikud:

en: Show server options
et: Serveri valikute kuvamine

en: Window options:
et: Aknapõhised valikud:

en: Show window options
et: Aknapõhiste valikute kuvamine

en: Terminal options:
et: Terminali valikud:

en: Show terminal options
et: Terminali valikute näitamine

en: Exec options:
et: Käivitamise valikud:

en: Show exec options
et: Käivitusvalikute näitamine

en: Processing options:
et: Töötlemisvalikud:

en: Show processing options
et: Töötlemisvalikute näitamine

en: Find
et: Otsi

en: _Search for:
et: _Otsitav tekst:

en: _Match case
et: _Tõstutundlik

en: Match _entire word only
et: Kogu sõ_na peab vastavuses olema

en: Match as _regular expression
et: Vastavus _regulaaravaldisele

en: Search _backwards
et: Otsitakse tagantpoolt _ettepoole

en: _Wrap around
et: _Lõppu (või algusese) jõudmisel otsingut ei katkestata

en: Default
et: Vaikimisi

en: Unnamed
et: Nimetu

[ctx: visible-name]
en: 'Unnamed'
et: 'Nimetu'

en: Human-readable name of the profile
et: Profiili inimloetav nimi

en: Human-readable name of the profile.
et: Profiili inimloetav nimi.

en: Default color of text in the terminal
et: Terminali teksti vaikimisi värv

en: Default color of text in the terminal, as a color specification (can be HTML-style hex digits, or a color name such as "red").
et: Terminali teksti vaikimisi värv värvikirjeldusena (võib kasutada nii HTML-stiilis kuueteistkümnendarve kui ingliskeelseid värvinimetusi nagu "red")

en: Default color of terminal background
et: Terminali vaikimisi taustavärv

en: Default color of terminal background, as a color specification (can be HTML-style hex digits, or a color name such as "red").
et: Terminali tausta vaikimisi värv värvikirjeldusena (võib kasutada nii HTML-stiilis kuueteistkümnendarve kui ingliskeelseid värvinimetusi nagu "red")

en: Default color of bold text in the terminal
et: Terminali rasvase kirja vaikimisi värv

en: Default color of bold text in the terminal, as a color specification (can be HTML-style hex digits, or a color name such as "red"). This is ignored if bold_color_same_as_fg is true.
et: Terminali rasvase kirja vaikimisi värv värvikirjeldusena (võib kasutada nii HTML-stiilis kuueteistkümnendarve kui ingliskeelseid värvinimetusi nagu "red"). Kui bold_color_same_as_fg on märgitud, siis seda väärtust eiratakse.

en: Whether bold text should use the same color as normal text
et: Kas rasvast kirja peab näitama sama värviga kui tavalist kirja

en: If true, boldface text will be rendered using the same color as normal text.
et: Kui märgitud, siis renderdatakse rasvast kirja sama värviga, mida kasutatakse tavalise kirja puhul.

en: Title for terminal
et: Terminali pealkiri

en: Title to display for the terminal window or tab. This title may be replaced by or combined with the title set by the application inside the terminal, depending on the title_mode setting.
et: Terminali aknale või kaardile kuvatav pealkiri. Seda pealkirja saab asendada või kombineerida terminalis töötava rakenduse poolt seatud pealkirjaga, sõltuvalt title_mode võtme väärtusest.

en: Whether to allow bold text
et: Kas paks kiri on lubatud

en: If true, allow applications in the terminal to make text boldface.
et: Kui märgitud, siis on terminalis töötavatel rakendustel võimalik jämedat kirja väljastada.

en: Whether to ring the terminal bell
et: Kas kasutada terminali kellaheli

en: Characters that are considered "part of a word"
et: Märgid, mida arvestatakse kui "sõna osa"

en: When selecting text by word, sequences of these characters are considered single words. Ranges can be given as "A-Z". Literal hyphen (not expressing a range) should be the first character given.
et: Teksti sõnahaaval valimisel arvestatakse osade märkide jadad sõnadeks. Vahemikku saab määrata vormingus "A-Ü". Poolitusmärk (mida ei kasutata vahemiku määramiseks) peab olema esimese märgina.

en: Whether to show menubar in new windows/tabs
et: Kas uutel akendel ja kaartidel näidatakse menüüriba või mitte

en: True if the menubar should be shown in new window
et: Kui märgitud, siis uutel akendel tuleb menüüriba näidata

en: Whether to use custom terminal size for new windows
et: Kas uutel akendel ja kaartidel kasutatakse terminalile kohandatud suurust või mitte

en: If true, newly created terminal windows will have custom size specified by default_size_columns and default_size_rows.
et: Kui märgitud, siis luuakse uued terminaliaknad võtmetes default_size_columns ja default_size_rows määratud suurusega.

en: Default number of columns
et: Vaikimisi veergude arv

en: Number of columns in newly created terminal windows. Has no effect if use_custom_default_size is not enabled.
et: Uute akende veergude arv. Toimib ainult juhul, kui use_custom_default_size on lubatud.

en: Default number of rows
et: Vaikimisi ridade arv

en: Number of rows in newly created terminal windows. Has no effect if use_custom_default_size is not enabled.
et: Uute akende ridade arv. Toimib ainult juhul, kui use_custom_default_size on lubatud.

en: When to show the scrollbar
et: Millal kerimisriba kuvatakse

en: Number of lines to keep in scrollback
et: Tagasikerimise puhvri ridade arv

en: Number of scrollback lines to keep around. You can scroll back in the terminal by this number of lines; lines that don't fit in the scrollback are discarded. If scrollback_unlimited is true, this value is ignored.
et: Ridade arv, mida hoitakse tagasikerimiseks. Selle arvu võrra on terminalilt läbijooksnud ridu võimalik tagasi kerida. Kõik sellest puhvrist väljapoole jäävad read kustutatakse mälust. Kui scrollback_unlimited on märgitud, siis seda väärtust eiratakse.

en: Whether an unlimited number of lines should be kept in scrollback
et: Kas tagasikerimise puhvris hoitakse piiramatut arvu ridu või mitte

en: If true, scrollback lines will never be discarded. The scrollback history is stored on disk temporarily, so this may cause the system to run out of disk space if there is a lot of output to the terminal.
et: Kui märgitud, siis ei kustutata tagasikerimise puhvrist ühtegi rida. Tagasikerimise ajalugu salvestatakse ajutiselt kettale ja kui terminalis tekib väga palju ridu, siis võib kettaruum otsa saada.

en: Whether to scroll to the bottom when a key is pressed
et: Kas klahvivajutuse puhul tuleb kerida alla või mitte

en: If true, pressing a key jumps the scrollbar to the bottom.
et: Kui märgitud, siis klahvivajutusel hüpatakse kerimisriba allaossa.

en: Whether to scroll to the bottom when there's new output
et: Kas uue väljundi puhul tuleb kerida alla või mitte

en: If true, whenever there's new output the terminal will scroll to the bottom.
et: Kui märgitud, siis uue väljundi tekkimisel keritakse terminali sisu kõige alumisse otsa.

en: What to do with the terminal when the child command exits
et: Mida peab terminal alamkäsu lõpetamise korral ette võtma

en: Possible values are "close" to close the terminal, and "restart" to restart the command.
et: Võimalikud väärtused on "close" terminali sulgemiseks ja "restart" käsu taaskäivitamiseks.

en: Whether to launch the command in the terminal as a login shell
et: Kas terminali käsk käivitatakse sisselogimise kestana või mitte

en: If true, the command inside the terminal will be launched as a login shell (argv[0] will have a hyphen in front of it).
et: Kui märgitud, siis terminalis käivitatav käsk käivitatakse kestprogrammina (argv[0] ette lisatakse sidekriips).

en: Whether to update login records when launching terminal command
et: Kas terminalikäsu käivitamisel uuendatakse sisselogimise kirjeid või mitte

en: If true, the system login records utmp and wtmp will be updated when the command inside the terminal is launched.
et: Kui märgitud, siis terminalis käsu käivitamisel uuendatakse süsteemi sisselogimiskirjeid utmp ja wtmp.

en: Whether to run a custom command instead of the shell
et: _Oma käsu käivitamine kesta asemel

en: If true, the value of the custom_command setting will be used in place of running a shell.
et: Kui märgitud, siis custom_command võtme väärtust kasutatakse kestprogrammi käivitamiseks.

en: Whether to blink the cursor
et: Kas kursor plingib

en: The possible values are "system" to use the global cursor blinking settings, or "on" or "off" to set the mode explicitly.
et: Võimalikud väärtused on "system" globaalsete kursorivilkumise sätete kasutamiseks, "on" vilkumise sisselülitamiseks ja "off" väljalülitamiseks.

en: The cursor appearance
et: Kursori kuju

en: Custom command to use instead of the shell
et: Kestprogrammi käivitamise asemel kasutatav käsk

en: Run this command in place of the shell, if use_custom_command is true.
et: Kui use_custom_command on märgitud, siis käivitatakse kestprogrammi asemel see käsk.

en: Palette for terminal applications
et: Palett terminalirakenduste jaoks

en: A Pango font name and size
et: Pango fondi nimi ja suurus

en: The code sequence the Backspace key generates
et: Backspace klahv genereerib

en: The code sequence the Delete key generates
et: Delete klahv genereerib

en: Whether to use the colors from the theme for the terminal widget
et: Kas terminalividina jaoks kasutatakse teemast võetud värve või mitte

en: Whether to use the system monospace font
et: Kas kasutada süsteemi püsisammkirja või mitte

en: Which encoding to use
et: Millist kodeeringut kasutada

en: Keyboard shortcut to open a new tab
et: Kiirklahv uue kaardi avamiseks

en: Keyboard shortcut to open a new window
et: Kiirklahv uue akna avamiseks

en: Keyboard shortcut to create a new profile
et: Kiirklahv uue profiili loomiseks

en: Keyboard shortcut to save the current tab contents to file
et: Kiirklahv avatud saki sisu salvestamiseks faili

en: Keyboard shortcut to close a tab
et: Kiirklahv kaardi sulgemiseks

en: Keyboard shortcut to close a window
et: Kiirklahv akna sulgemiseks

en: Keyboard shortcut to copy text
et: Kiirklahv teksti kopeerimiseks

en: Keyboard shortcut to paste text
et: Kiirklahv teksti asetamiseks

en: Keyboard shortcut to toggle full screen mode
et: Kiirklahv täisekraani vahetamiseks

en: Keyboard shortcut to toggle the visibility of the menubar
et: Kiirklahv menüüriba nähtavuse muutmiseks

en: Keyboard shortcut to set the terminal title
et: Kiirklahv terminali pealkirja määramiseks

en: Keyboard shortcut to reset the terminal
et: Kiirklahv terminali lähtestamiseks

en: Keyboard shortcut to reset and clear the terminal
et: Kiirklahv terminali lähtestamiseks ja puhastamiseks

en: Keyboard shortcut to switch to the previous tab
et: Kiirklahv eelmisele kaardile liikumiseks

en: Keyboard shortcut to switch to the next tab
et: Kiirklahv järgmisele kaardile liikumiseks

en: Keyboard shortcut to move the current tab to the left
et: Kiirklahv praeguse kaardi tõstmiseks vasakule

en: Keyboard shortcut to move the current tab to the right
et: Kiirklahv praeguse kaardi tõstmiseks paremale

en: Keyboard shortcut to detach current tab
et: Kiirklahv praeguse kaardi lahtiühendamiseks

en: Keyboard shortcut to switch to the numbered tab
et: Kiirklahv numbriga kaardile liikumiseks

en: Keyboard shortcut to launch help
et: Kiirklahv abi otsimiseks

en: Keyboard shortcut to make font larger
et: Kiirklahv fondi suurendamiseks

en: Keyboard shortcut to make font smaller
et: Kiirklahv fonti vähendamiseks

en: Keyboard shortcut to make font normal-size
et: Kiirklahv tavalise suurusega fondi kasutamiseks

en: Whether the menubar has access keys
et: Kas menüüribal on ligipääsuklahv

en: Whether to have Alt+letter access keys for the menubar. They may interfere with some applications run inside the terminal so it's possible to turn them off.
et: Kas menüüriba menüüsid saab avada Alt+märk liikumisklahvide abil. See võib takistada mõne terminalis töötava rakenduse kasutamist ja seetõttu on seda võimalik välja lülitada.

en: Whether the standard GTK shortcut for menubar access is enabled
et: Kast standardne GTK kiirklahv menüüriba kasutamiseks on lubatud

en: Normally you can access the menubar with F10. This can also be customized via gtkrc (gtk-menu-bar-accel = "whatever"). This option allows the standard menubar accelerator to be disabled.
et: Tavaliselt saab menüüribale ligi F10 klahvi abil. Seda saab ka kohandada gtkrc abil (gtk-menu-bar-accel = "misiganes"). Selle võtme abil saab standardset menüüriba kiirklahvi keelata.

en: List of available encodings
et: Saadaolevate kooditabelite loend

en: A subset of possible encodings are presented in the Encoding submenu. This is a list of encodings to appear there. The special encoding name "current" means to display the encoding of the current locale.
et: Võimalike kooditabelite alamhulk, mis on kasutatav "Kodeering" alammenüüst. Siinkirjeldatud loend ilmub selles alammenüüs. Kooditabelite erinimi "current" tähendab käesoleva lokaadi vaikimisi kooditabelit.

en: Whether to ask for confirmation before closing a terminal
et: Kas terminaliakna sulgemisel peab kinnitust küsima

en: Whether to show the menubar in new windows
et: Kas uutel akendel ja kaartidel näidatakse menüüriba või mitte

en: Whether to use a dark theme variant
et: Kas kasutada teema tumedat varianti

en: Whether to open new terminals as windows or tabs
et: Kas uued terminalid avatakse akende või kaartidena

note: Open new terminal in new window
en: Window
et: Uues aknas

note: Open new terminal in new tab
en: Tab
et: Kaardil

en: Preferences
et: Eelistused

en: Show _menubar by default in new terminals
et: _Uutel terminalidel näidatakse vaikimisi menüüriba

en: _Enable mnemonics (such as Alt+F to open the File menu)
et: Kõik _menüü liikumisklahvid on lubatud (näiteks Alt+F failimenüü jaoks)

en: Enable the _menu accelerator key (F10 by default)
et: M_enüü kiirklahv on lubatud (vaikimisi F10)

en: Use _dark theme variant
et: _Tumeda teema kasutamine

en: Open _new terminals in:
et: _Uued terminalid avatakse:

en: General
et: Üldine

en: Shortcuts
et: Kiirklahvid

en: _Clone
et: _Klooni

en: _Profile used when launching a new terminal:
et: Uue terminali avamisel _kasutatav profiil:

en: Profiles
et: Profiilid

en: E_ncodings shown in menu:
et: _Menüüs kuvatavad kooditabelid:

en: Encodings
et: Kodeeringud

en: Black on light yellow
et: Must helekollasel

en: Black on white
et: Must valgel

en: Gray on black
et: Hall mustal

en: Green on black
et: Roheline mustal

en: White on black
et: Valge mustal

en: Error parsing command: %s
et: Viga käsu analüüsimisel: %s

note: This is the name of a colour scheme
en: Custom
et: Oma

en: Editing Profile “%s”
et: Profiili „%s“ redigeerimine

en: Choose Palette Color %d
et: Paletivärvi %d valimine

en: Palette entry %d
et: Paletikirje nr %d

note: Cursor shape
en: Block
et: Kast

note: Cursor shape
en: I-Beam
et: Püstkriips

note: Cursor shape
en: Underline
et: Allkriips

note: When terminal commands set their own titles
en: Replace initial title
et: Asendab algse pealkirja

note: When terminal commands set their own titles
en: Append initial title
et: Paigutatakse algse pealkirja järele

note: When terminal commands set their own titles
en: Prepend initial title
et: Paigutatakse algse pealkirja ette

note: When terminal commands set their own titles
en: Keep initial title
et: Jäetakse kuvamata

note: When command exits
en: Exit the terminal
et: Väljutakse terminalist

note: When command exits
en: Restart the command
et: Käivitatakse käsk uuesti

note: When command exits
en: Hold the terminal open
et: Jäetakse terminal avatuks

note: This is the name of a colour scheme
en: Linux console
et: Linuxi konsool

note: Scrollbar is
en: Always visible
et: Alati nähtav

note: Scrollbar is
en: Visible only when necessary
et: Nähtav ainult vajadusel

note: Scrollbar is
en: Hidden
et: Varjatud

note: This refers to the Delete keybinding option
en: Automatic
et: Automaatne

note: This refers to the Delete keybinding option
en: Escape sequence
et: Paojada

note: This refers to the Delete keybinding option
en: TTY Erase
et: TTY puhastamine

en: Profile Editor
et: Profiiliredaktor

en: _Profile name:
et: Profiili _nimi:

en: Profile ID:
et: Profiili ID:

en: _Use the system fixed width font
et: Kasutatakse süsteemis kirjeldatud _terminali kirjatüüpi

en: _Font:
et: _Kirjatüüp:

en: Choose A Terminal Font
et: Terminali kirjatüübi valimine

en: _Allow bold text
et: _Rasvane kiri lubatud

en: Terminal _bell
et: Terminali kõ_ll

en: Cursor _shape:
et: K_ursori kuju:

en: Select-by-_word characters:
et: _Sõnahaaval valimise märgid:

en: Use custom default terminal si_ze
et: Terminali vaikimisi suuruse _kohandamine

en: Default size:
et: Vaikimisi suurus:

en: columns
et: tulpa

en: rows
et: rida

en: Title
et: Pealkiri

en: _Title:
et: _Pealkiri:

en: Command
et: Käsk

en: _Run command as a login shell
et: _Käsk käivitatakse login kestana

en: _Update login records when command is launched
et: Käsu käivitamisel _uuendatakse sisselogimiskirjeid

en: Ru_n a custom command instead of my shell
et: Kesta asemel käivitatakse o_ma käsk

en: Custom co_mmand:
et: _Oma käsk:

en: When command _exits:
et: Käsu _lõpetamisel:

en: Title and Command
et: Pealkiri ja käsk

en: Text and Background Color
et: Teksti- ja taustavärv

en: _Use colors from system theme
et: _Kasutatakse süsteemi teema värve

en: Built-in sche_mes:
et: _Sisseehitatud teemad:

en: _Text color:
et: _Teksti värv:

en: _Background color:
et: Ta_ustavärv:

en: Choose Terminal Background Color
et: Terminali taustavärvi valimine

en: Choose Terminal Text Color
et: Terminali tekstivärvi valimine

en: _Underline color:
et: _Allajoonimise värvus:

en: _Same as text color
et: Tekstiga sama _värv

en: Bol_d color:
et: _Rasvase kirja värv:

en: Palette
et: Palett

en: Built-in _schemes:
et: Sisse_ehitatud teemad:

en: <b>Note:</b> Terminal applications have these colors available to them.
et: <b>Märkus:</b> Terminaliprogrammide käsutuses on järgnevad värvid.

en: Color p_alette:
et: Värvi_palett:

en: Colors
et: Värvid

en: _Scrollbar is:
et: _Kerimisriba asukoht:

en: Scroll_back:
et: Kerimis_puhver:

en: Scroll on _keystroke
et: Kerimine k_lahvivajutuse puhul

en: Scroll on _output
et: Kerimine _väljundi saamisel

en: _Unlimited
et: Pii_ramatu

en: lines
et: rida

en: Scrolling
et: Kerimine

en: <b>Note:</b> These options may cause some applications to behave incorrectly.  They are only here to allow you to work around certain applications and operating systems that expect different terminal behavior.
et: <b>Märkus:</b> Need valikud võivad põhjustada mõne rakenduse väära käitumist.  Need on siin ainult selleks, et oleks võimalik teatud rakenduste ja operatsioonisüsteemide erinevast käitumisest põhjustatud probleeme vältida.

en: _Delete key generates:
et: _Delete klahv põhjustab:

en: _Backspace key generates:
et: _Backspace klahv põhjustab:

en: _Reset Compatibility Options to Defaults
et: Taasta ühilduvusvalikute _algväärtused

en: Compatibility
et: Ühilduvus

en: New Terminal in New Tab
et: Uus terminal uuel kaardil

en: New Terminal in New Window
et: Uus terminal uues aknas

en: New Profile
et: Uus profiil

en: Save Contents
et: Sisu salvestamine

en: Close Terminal
et: Sulge terminal

en: Close All Terminals
et: Sulge kõik terminalid

en: Copy
et: Kopeerimine

en: Paste
et: Asetamine

en: Hide and Show toolbar
et: Tööriistariba peitmine ja kuvamine

en: Full Screen
et: Täisekraan

en: Zoom In
et: Suurendamine

en: Zoom Out
et: Vähendamine

en: Normal Size
et: Normaalsuurus

en: Set Title
et: Pealkirja määramine

en: Reset
et: Lähtestamine

en: Reset and Clear
et: Lähtestamine ja tühjendamine

en: Switch to Previous Tab
et: Liikumine eelmisele kaardile

en: Switch to Next Tab
et: Liikumine järgmisele kaardile

en: Move Tab to the Left
et: Kaardi liigutamine vasakule

en: Move Tab to the Right
et: Kaardi liigutamine paremale

en: Detach Tab
et: Kaardi lahtihaakimine

en: Contents
et: Sisukord

en: File
et: Fail

en: Edit
et: Redaktor

en: View
et: Vaade

en: Tabs
et: Kaardid

en: Help
et: Abi

en: Switch to Tab %d
et: Liikumine %d. kaardile

en: _Action
et: _Tegevus

en: Shortcut _Key
et: Kii_rklahv

en: User Defined
et: Kasutaja kirjeldatud

en: _New Terminal
et: _Uus terminal

en: _Preferences
et: _Eelistused

en: _About Terminal
et: _Terminalist lähemalt

en: _Help
et: A_bi

en: _Quit
et: _Lõpeta

en: Failed to parse arguments: %s
et: Argumente pole võimalik analüüsida: %s

en: Western
et: Lääne

en: Central European
et: Kesk-euroopa

en: South European
et: Lõuna-euroopa

en: Baltic
et: Balti

en: Cyrillic
et: Kirillitsa

en: Arabic
et: Araabia

en: Greek
et: Kreeka

en: Hebrew Visual
et: Heebrea visuaalne

en: Hebrew
et: Heebrea

en: Turkish
et: Türgi

en: Nordic
et: Põhjamaade

en: Celtic
et: Keldi

en: Romanian
et: Rumeenia

note: These encodings do NOT pass-through ASCII, so are always rejected. * FIXME: why are they in this table; or rather why do we need * the ASCII pass-through requirement?
en: Unicode
et: Unikood

en: Armenian
et: Armeenia

en: Chinese Traditional
et: Hiina traditsiooniline

en: Cyrillic/Russian
et: Kirillitsa/Vene

en: Japanese
et: Jaapani

en: Korean
et: Korea

en: Chinese Simplified
et: Hiina lihtsustatud

en: Georgian
et: Gruusia

en: Cyrillic/Ukrainian
et: Kirillitsa/Ukraina

en: Croatian
et: Horvaatia

en: Persian
et: Pärsia

en: Gurmukhi
et: Gurmuki

en: Icelandic
et: Islandi

en: Vietnamese
et: Vietnami

en: Thai
et: Tai

en: Current Locale
et: Käesolev lokaat

en: Open in _Remote Terminal
et: Ava _kaugterminalis

en: Open in _Local Terminal
et: Ava k_ohalikus terminalis

en: Open the currently selected folder in a terminal
et: Praegu valitud kataloogi avamine terminalis

en: Open the currently open folder in a terminal
et: Praeguse kataloogi avamine terminalis

en: Open in T_erminal
et: Ava t_erminalis

en: Open T_erminal
et: Ava t_erminal

en: Open a terminal
et: Ava terminal

en: Open in _Midnight Commander
et: Ava _Midnight Commanderiga

en: Open the currently selected folder in the terminal file manager Midnight Commander
et: Praegu valitud kataloogi avamine terminali failihalduriga Midnight Commander

en: Open the currently open folder in the terminal file manager Midnight Commander
et: Praegu avatud kataloogi avamine terminali failihalduriga Midnight Commander

en: Open _Midnight Commander
et: Ava _Midnight Commander

en: Open the terminal file manager Midnight Commander
et: Terminali failihalduri Midnight Commander avamine

en: Option "%s" is no longer supported in this version of gnome-terminal.
et: Valik "%s" ei ole selles gnome-terminali versioonis enam toetatud.

en: Argument to "%s" is not a valid command: %s
et: "%s" argument on vigane käsk: %s

en: Two roles given for one window
et: Ühele aknale on määratud kaks rolli

en: "%s" option given twice for the same window
et: "%s" valik anti sama akna jaoks kaks korda

en: Zoom factor "%g" is too small, using %g
et: Suurendustegur "%g" on liiga väike, kasutatakse %g

en: Zoom factor "%g" is too large, using %g
et: Suurendustegur "%g" on liiga suur, kasutatakse %g

en: Option "%s" requires specifying the command to run on the rest of the command line
et: Võtmel "%s" peab kogu käsurea edasises osas olema kirjeldatud käivitatav käsk

en: Not a valid terminal config file.
et: Terminali seadistusfail on vigane.

en: Incompatible terminal config file version.
et: Terminali seadistusfaili versioon ei ühildu.

en: Do not register with the activation nameserver, do not re-use an active terminal
et: Aktiveerimise nimeserveris ei registreeruta, aktiivset terminali ei taaskasutata

en: Load a terminal configuration file
et: Terminali sätete faili laadimine

en: FILE
et: FAIL

en: Open a new window containing a tab with the default profile
et: Uue akna avamine, mis sisaldab vaikimisi profiiliga kaarti

en: Open a new tab in the last-opened window with the default profile
et: Uue vaikimisi profiiliga kaardi avamine viimati avatud aknas

en: Turn on the menubar
et: Menüüriba sisselülitamine

en: Turn off the menubar
et: Menüüriba väljalülitamine

en: Set the last specified tab as the active one in its window
et: Viimasena kirjeldatud kaardi määramine omas aknas aktiivseks

en: Execute the argument to this option inside the terminal
et: Selle võtme argumendi käivitamine terminalis

en: PROFILE-NAME
et: PROFIILI-NIMI

en: GNOME Terminal Emulator
et: GNOME Terminaliemulaator

en: Show GNOME Terminal options
et: GNOME Terminali valikute näitamine

en: Options to open new windows or terminal tabs; more than one of these may be specified:
et: Uute akende või terminalikaartide avamise valikud. Neid võib korraga kirjeldada mitu tükki:

en: Window options; if used before the first --window or --tab argument, sets the default for all windows:
et: Akna valikud. Kui neid kasutatakse enne esimest --window või --tab võtit, siis määratakse need vaikimisi kõigile akendele:

en: Show per-window options
et: Aknapõhiste valikute näitamine

en: Terminal options; if used before the first --window or --tab argument, sets the default for all terminals:
et: Terminali valikud. Kui neid kasutatakse enne esimest --window või --tab võtit, siis määratakse need vaikimisi kõigile terminalidele:

en: Show per-terminal options
et: Terminalipõhiste valikute näitamine

en: Click button to choose profile
et: Profiili valimiseks klõpsa nupule

en: Profile list
et: Profiilide nimekiri

en: Delete profile “%s”?
et: Kas kustutada profiil „%s“?

en: _Cancel
et: _Loobu

en: _Delete
et: _Kustuta

en: Delete Profile
et: Profiili kustutamine

en: Show
et: Näita

en: _Encoding
et: _Kooditabel

en: No command supplied nor shell requested
et: Ühtegi käsku ei antud ega vajatud kesta

en: _Profile Preferences
et: Profiili _eelistused

en: _Relaunch
et: _Taaskäivita

en: There was an error creating the child process for this terminal
et: Sellele terminalile alamprotsessi loomisel tekkis viga

en: The child process exited normally with status %d.
et: Alamprotsess lõpetas normaalselt signaaliga %d.

en: The child process was aborted by signal %d.
et: Alamprotsess katkestati signaaliga %d.

en: The child process was aborted.
et: Alamprotsess katkestati.

en: Close tab
et: Kaardi sulgemine

en: Switch to this tab
et: Liikumine sellele kaardile

en: There was an error displaying help
et: Abiteabe kuvamisel tekkis viga

en: Contributors:
et: Kaasautorid:

en: A terminal emulator for the GNOME desktop
et: Terminaliemulaator GNOME töölauale

en: Could not open the address “%s”
et: Aadressi „%s“ pole võimalik avada

en: GNOME Terminal is free software: you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation, either version 3 of the License, or (at your option) any later version.
et: GNOME Terminal on vaba tarkvara. Te võite seda edasi levitada ja/või muuta vastavalt GNU Üldise Avaliku Litsentsi tingimustele, nagu need on Vaba Tarkvara Fondi poolt avaldatud; kas Litsentsi versioon number 3 või (vastavalt Teie valikule) ükskõik milline hilisem versioon.

en: GNOME Terminal is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
et: GNOME Terminali levitatakse lootuses, et see on kasulik, kuid ILMA IGASUGUSE GARANTIITA; isegi KESKMISE/TAVALISE KVALITEEDIGARANTIITA või SOBIVUSELE TEATUD KINDLAKS EESMÄRGIKS. Üksikasjade suhtes vaata GNU Üldist Avalikku Litsentsi.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with GNOME Terminal.  If not, see <http://www.gnu.org/licenses/>.
et: Te peaks olema saanud GNU Üldise Avaliku Litsentsi koopia koos GNOME Terminaliga. Kui mitte, siis vaadake <http://www.gnu.org/licenses/>.

en: Could not save contents
et: Sisu pole võimalik salvestada

en: Save as…
et: Salvesta kui…

note: Toplevel
en: _File
et: _Fail

note: File menu
en: Open _Terminal
et: Ava _terminal

en: _Edit
et: _Redaktor

en: _View
et: _Vaade

en: _Search
et: _Otsing

en: Ta_bs
et: _Kaardid

en: Open Ta_b
et: Ava _kaart

en: New _Profile
et: Uus _profiil

en: _Save Contents
et: _Salvesta sisu

en: C_lose Terminal
et: Sul_ge terminal

en: _Close All Terminals
et: _Sulge kõik terminalid

en: Paste _Filenames
et: Aseta _failinimed

en: Pre_ferences
et: _Eelistused

note: Search menu
en: _Find…
et: _Otsing…

en: Find Ne_xt
et: Otsi _uuesti

en: Find Pre_vious
et: Otsi _eelmist

en: _Clear Highlight
et: _Eemalda esiletõstmine

en: Go to _Line...
et: _Hüppa reale...

en: _Incremental Search...
et: _Kasvav otsing...

note: Terminal menu
en: Change _Profile
et: Muuda _profiil

en: _Set Title…
et: Määra _pealkiri…

en: Set _Character Encoding
et: _Määra märkide kooditabel

en: _Reset
et: _Lähtesta

en: Reset and C_lear
et: Lähtesta ja _tühjenda

note: Terminal/Encodings menu
en: _Add or Remove…
et: _Lisa või eemalda…

note: Tabs menu
en: _Previous Tab
et: _Eelmine kaart

en: _Next Tab
et: _Järgmine kaart

en: Move Tab _Left
et: Liiguta kaart _vasakule

en: Move Tab _Right
et: Liiguta kaart _paremale

en: _Detach tab
et: _Haagi kaart lahti

note: Help menu
en: _Contents
et: _Sisukord

en: _About
et: _Programmist lähemalt

note: Popup menu
en: _Send Mail To…
et: _Saada e-sõnum…

en: _Copy E-mail Address
et: Kopeeri _e-posti aadress

en: C_all To…
et: _Helista…

en: _Copy Call Address
et: _Kopeeri helistamisaadress

en: _Open Link
et: A_va link

en: _Copy Link Address
et: Kopeeri _lingi asukoht

en: P_rofiles
et: P_rofiilid

en: L_eave Full Screen
et: _Lahku täisekraanist

note: View Menu
en: Show _Menubar
et: _Menüüriba näitamine

en: _Full Screen
et: _Täisekraan

en: Close this window?
et: Kas sulgeda see aken?

en: Close this terminal?
et: Kas sulgeda see terminal?

en: There are still processes running in some terminals in this window. Closing the window will kill all of them.
et: Mõnedes selle akna terminalides on töötavaid protsesse. Akna sulgemine tapab ka need protsessid.

en: There is still a process running in this terminal. Closing the terminal will kill it.
et: Terminalis töötab siiamaani vähemalt üks protsess. Terminali sulgemine tapab ka selle protsessi.

en: C_lose Window
et: Su_lge aken
