gnome-terminal master - en to sl_SI translation catalogue (506 entries)

en: Use the command line
sl_SI: Uporabi ukazno vrstico

en: shell;prompt;command;commandline;cmd;ptyxis;terminal;cli;console;
sl_SI: shell;prompt;command;commandline;cmd;ptyxis;terminal;cli;console;lupina;ukazna vrstica;ukaz;terminal;konzola;

en: New Window
sl_SI: Novo okno

en: Preferences
sl_SI: Možnosti

en: Configure the command line
sl_SI: Nastavi ukazno vrstico

en: shell;prompt;command;commandline;cmd;
sl_SI: shell;prompt;command;commandline;cmd;lupina;ukazna vrstica;ukaz;terminal;

en: Terminal Preferences
sl_SI: Lastnosti terminala

en: GPL-3.0+ or GFDL-1.3-only
sl_SI: GPL-3.0+ ali GFDL-1.3

en: GNOME Terminal is a terminal emulator application for accessing a UNIX shell environment which can be used to run programs available on your system.
sl_SI: Program Terminal GNOME je program, ki omogoča dostop do okolja lupine UNIX in omogoča zaganjanje programov, dostopnih v sistemu.

en: It supports several profiles, multiple tabs and implements several keyboard shortcuts.
sl_SI: Podpira uporabo več profilov, več zavihkov in različnih tipkovnih bližnjic.

en: console
sl_SI: konzola

en: keyboard
sl_SI: tipkovnica

en: pointing
sl_SI: kazalnik

en: HighContrast
sl_SI: Visok kontrast

en: ModernToolkit
sl_SI: Orodja Modern

en: SearchProvider
sl_SI: Iskanje ponudnika

en: UserDocs
sl_SI: Uporabniška dokumentacija

en: Terminal plugin for Files
sl_SI: Vstavek terminala za sistemski upravljalnik datotek

en: Open a terminal from Files
sl_SI: Odpri okno terminala iz sistemskega upravljalnika

en: Open Terminal is a plugin for the Files application that adds a menu item to the context menu to open a terminal in the currently browsed directory.
sl_SI: Open Terminal je vstavek za sistemski urejevalnik datotek Datoteke (Files), ki omogoča odpiranje terminala prek vsebinskega menija.

[ctx: visible-name]
note: Translators: This needs to be parsed as a GVariant string, so keep the regular single quotes around the string as-is, and do not add extra quotes.
en: 'Unnamed'
sl_SI: 'Neimenovano okno'

en: Human-readable name of the profile
sl_SI: Ime profila po meri

en: Human-readable name of the profile.
sl_SI: Ime profila po meri.

en: Default color of text in the terminal
sl_SI: Privzeta barva besedila v terminalu

en: Default color of text in the terminal, as a color specification (can be HTML-style hex digits, or a color name such as “red”).
sl_SI: Privzeta barva pisave, določena s kodo barve (lahko je koda HTML, šestnajstiška oziroma ime »red«).

en: Default color of terminal background
sl_SI: Privzeta barva ozadja terminala

en: Default color of terminal background, as a color specification (can be HTML-style hex digits, or a color name such as “red”).
sl_SI: Privzeta barva ozadja terminala, določena s kodo barve (lahko je koda HTML, šestnajstiška oziroma ime »red«).

en: Default color of bold text in the terminal
sl_SI: Privzeta barva krepkega besedila v terminalu

en: Default color of bold text in the terminal, as a color specification (can be HTML-style hex digits, or a color name such as “red”). This is ignored if bold-color-same-as-fg is true.
sl_SI: Privzeta barva krepkega besedila terminala, določena s kodo barve (lahko je koda HTML, šestnajstiška oziroma ime »red«). Možnost je prezrta kadar izbrana izbira, da je barva krepkega besedila enaka običajnemu besedilu.

en: Whether bold text should use the same color as normal text
sl_SI: Ali naj bo barva krepkega besedila enaka običajnemu besedilu

en: If true, boldface text will be rendered using the same color as normal text.
sl_SI: Izbrana možnost omogoča, da bo krepko besedilo enake barve kot običajno.

en: Scale factor for the cell height to increase line spacing. (Does not increase the font’s height.)
sl_SI: Določilo merila za višino celice za povečanje razmika med vrsticami (ne poveča višine pisave).

en: Scale factor for the cell width to increase letter spacing. (Does not increase the font’s width.)
sl_SI: Določilo merila za širino celice za povečanje razmika med črkami (ne poveča širine pisave).

en: Whether to use custom cursor colors
sl_SI: Ali naj bo uporabljena barva kazalke po meri

en: If true, use the cursor colors from the profile.
sl_SI: Izbrana možnost določa, da bodo uporabljene barve kazalke iz profila.

en: Cursor background color
sl_SI: Barva ozadja kazalke

en: Custom color of the background of the terminal’s cursor, as a color specification (can be HTML-style hex digits, or a color name such as “red”). This is ignored if cursor-colors-set is false.
sl_SI: Barva ozadja kazalke terminala, določena s kodo barve (lahko je koda HTML, šestnajstiška oziroma ime »red«). Nastavitev se ne upošteva če je ni izbrana možnost nastavitve barve kazalke.

en: Cursor foreground colour
sl_SI: Barva kazalke

en: Custom color for the foreground of the text character at the terminal’s cursor position, as a color specification (can be HTML-style hex digits, or a color name such as “red”). This is ignored if cursor-colors-set is false.
sl_SI: Barva pisave znaka besedila ob kazalki terminala, določena s kodo barve (lahko je koda HTML, šestnajstiška oziroma ime »red«). Nastavitev se ne upošteva če je ni izbrana možnost nastavitve barve kazalke.

en: Whether to use custom highlight colors
sl_SI: Ali naj bodo uporabljene barve poudarjanja po meri

en: If true, use the highlight colors from the profile.
sl_SI: Izbrana možnost določa, da bodo uporabljene barve poudarjanja iz profila.

en: Highlight background color
sl_SI: Barva ozadja poudarjenega besedila

en: Custom color of the background of the terminal’s highlight, as a color specification (can be HTML-style hex digits, or a color name such as “red”). This is ignored if highlight-colors-set is false.
sl_SI: Barva ozadja poudarjenega besedila terminala, določena s kodo barve (lahko je koda HTML, šestnajstiška oziroma ime »red«). Nastavitev se ne upošteva če je ni izbrana možnost nastavitve poudarjanja besedila.

en: Highlight foreground colour
sl_SI: Barva poudarjanja besedila

en: Custom color for the foreground of the text character at the terminal’s highlight position, as a color specification (can be HTML-style hex digits, or a color name such as “red”). This is ignored if highlight-colors-set is false.
sl_SI: Barva pisave znaka besedila na poudarjenem ozadju , določena s kodo barve (lahko je koda HTML, šestnajstiška oziroma ime »red«). Nastavitev se ne upošteva če je ni izbrana možnost nastavitve poudarjanja besedila.

en: Whether to perform bidirectional text rendering
sl_SI: Ali naj se izvaja dvosmerno izrisovanje besedila

en: If true, perform bidirectional text rendering (“BiDi”).
sl_SI: Izbrana možnost omogoča, da bo izris potekal dvosmerno (»BiDi«)

en: Whether to perform Arabic shaping
sl_SI: Ali naj se izvaja oblikovanje arabskih črk

en: If true, shape Arabic text.
sl_SI: Izbrana možnost omogoča, da bo besedilo, zapisano v arabščini dodatno oblikovano.

en: Whether to enable SIXEL images
sl_SI: Ali naj bodo omogočene slike SIXEL

en: If true, SIXEL sequences are parsed and images are rendered.
sl_SI: Izbrana možnost določa, razčlenjevanje in izris slik zaporedij SIXEL.

en: Whether bold is also bright
sl_SI: Ali naj bo krepko besedilo tudi poudarjeno

en: If true, setting bold on the first 8 colors also switches to their bright variants.
sl_SI: Izbrana možnost določa, da določitev poudarjanja na prvih 8 barvah preklopi tudi poudarjanje svetlejših različic.

en: Whether to ring the terminal bell
sl_SI: Ali naj se predvajajo terminalski zvoki.

en: List of punctuation characters that are treated as word characters
sl_SI: Seznam znakov ločil, ki naj bodo obravnavani kot znaki besede

en: By default, when doing word-wise selection, most punctuation breaks up word boundaries. This list of exceptions will instead be treated as part of the word.
sl_SI: Pri izbiri besed večina ločil privzeto razbije meje besed. Ta seznam izjem bo namesto tega obravnavan kot del besede.

en: Default number of columns
sl_SI: Privzeto število stolpcev

en: Number of columns in newly created terminal windows. Has no effect if use_custom_default_size is not enabled.
sl_SI: Število stolpcev v novo ustvarjenem oknu terminala. Možnosti ni mogoče uporabiti, če je uporabljena možnost privzete velikosti po meri.

en: Default number of rows
sl_SI: Privzeto število vrstic

en: Number of rows in newly created terminal windows. Has no effect if use_custom_default_size is not enabled.
sl_SI: Število vrstic v novo ustvarjenem oknu terminala. Možnosti ni mogoče uporabiti, če je uporabljena možnost privzete velikosti po meri.

en: When to show the scrollbar
sl_SI: Kdaj naj se prikaže drsnik

en: Number of lines to keep in scrollback
sl_SI: Število vrstic, ki naj se ohranijo v zgodovini drsnika

en: Number of scrollback lines to keep around. You can scroll back in the terminal by this number of lines; lines that don’t fit in the scrollback are discarded. If scrollback_unlimited is true, this value is ignored.
sl_SI: Število vrstic, ki se ohranijo za prikaz z drsnikom. V terminalu si lahko z drsnikom ogledate že izpisane vrstice; vrstice, ki so v zgodovini preveč nazaj pa se izgubijo. V kolikor je izbrana možnost, da je število vrstic drsnika neomejeno, je ta nastavitev prezrta.

en: Whether an unlimited number of lines should be kept in scrollback
sl_SI: Ali naj se ohrani neomejeno število vrstic za prikaz z drsnikom

en: If true, scrollback lines will never be discarded. The scrollback history is stored on disk temporarily, so this may cause the system to run out of disk space if there is a lot of output to the terminal.
sl_SI: Izbrana možnost določi, da se število vrstic terminala nikoli ne počisti. Zgodovina izpisa se shranjuje začasno, dokler je okno odprto, zato je mogoče, da sistemu zmanjka prostora.

en: Whether to scroll to the bottom when text is inserted
sl_SI: Ali naj se ob vnosu besedila drsnik premakne na dno

en: If true, the terminal will scroll to the bottom when text is inserted by paste.
sl_SI: Če je resnično, se bo terminal pomaknil na dno, ko bo besedilo vstavljeno z lepljenjem.

en: Whether to scroll to the bottom when a key is pressed
sl_SI: Ali naj se ob pritisku katerekoli tipke drsnik premakne na dno

en: If true, pressing a key jumps the scrollbar to the bottom.
sl_SI: Izbrana možnost omogoča, da pritisk tipke povzroči prehod drsnika na dno.

en: Whether to scroll to the bottom when there’s new output
sl_SI: Ali naj se ob novem izpisu v terminalu drsnik premakne na dno

en: If true, whenever there’s new output the terminal will scroll to the bottom.
sl_SI: Izbrana možnost omogoča, da bo terminal ob vsakem novem izpisu zdrsel na dno.

en: What to do with the terminal when the child command exits
sl_SI: Kaj narediti, ko ukaz podrejenega predmeta terminala konča z delom

en: Possible values are “close” to close the terminal, “restart” to restart the command, and “hold” to keep the terminal open with no command running inside.
sl_SI: Mogoče vrednosti so »zapri« za zapiranje okna, »ponovni zagon« za ponovitev ukaza in »zadrži« za ohranjevanje nedejavnega okna terminala.

en: Whether to launch the command in the terminal as a login shell
sl_SI: Ali naj se v terminalu zažene ukaz kot prijavna lupina

en: If true, the command inside the terminal will be launched as a login shell (argv[0] will have a hyphen in front of it).
sl_SI: Izbrana možnost omogoča, da bo ukaz znotraj terminala zagnan kot prijavna lupina.(argv[0] bo imel pred sabo dolgi pomišljaj.)

en: Whether to preserve the working directory when opening a new terminal
sl_SI: Ali naj se ob zagonu novega okna terminala ohrani delovna mapa

en: Controls when opening a new terminal from a previous one carries over the working directory of the opening terminal to the new one.
sl_SI: Možnost določa ali odpiranje novega okna terminala iz predhodnega ohrani tudi delovno mapo v novem terminalu.

en: Whether to run a custom command instead of the shell
sl_SI: Ali naj se zažene ukaz po meri namesto običajne lupine

en: If true, the value of the custom_command setting will be used in place of running a shell.
sl_SI: Izbrana možnost omogoča, da bo uporabljena nastavitev custom_command namesto zaganjanja lupine.

en: Whether to blink the cursor
sl_SI: Ali naj kazalka utripa

en: The possible values are “system” to use the global cursor blinking settings, or “on” or “off” to set the mode explicitly.
sl_SI: Mogoče vrednosti so »sistem« za uporabo splošnih nastavitev utripanja kazalke, ali pa »vključeno« oziroma »izključeno« za posebej določen način.

en: The cursor appearance
sl_SI: Videz kazalke

en: Possible values are “always” or “never” allow blinking text, or only when the terminal is “focused” or “unfocused”.
sl_SI: Dovoljene so vrednosti »vedno« ali »nikoli« ne dovoli utripajočega besedila oziroma le, kadar okno »je v žarišču« ali »ni v žarišču«.

en: Custom command to use instead of the shell
sl_SI: Uporabljen ukaz po meri namesto lupine

en: Run this command in place of the shell, if use_custom_command is true.
sl_SI: Zaženi ta ukaz namesto lupine, kadar je izbrana možnost uporabe ukaza po meri.

en: Palette for terminal applications
sl_SI: Paleta za programe terminala

en: A Pango font name and size
sl_SI: Velikost in ime pisave Pango

en: The code sequence the Backspace key generates
sl_SI: Kodno zaporedje, ki ga ustvari povratna tipka

en: The code sequence the Delete key generates
sl_SI: Kodno zaporedje, ki ga ustvari tipka Izbriši

en: Whether to use the colors from the theme for the terminal widget
sl_SI: Ali naj se za gradnik terminala uporabijo barve sistemske teme

en: Whether to use the system monospace font
sl_SI: Ali naj se uporabi privzeta sistemska pisava enake širine znakov

en: Whether to rewrap the terminal contents on window resize
sl_SI: Ali naj bo besedilo v oknu terminala ponovno prelomljena ob spremembi velikosti okna

en: Which encoding to use
sl_SI: Kateri kodni nabor naj bo uporabljen

en: Whether ambiguous-width characters are narrow or wide when using UTF-8 encoding
sl_SI: Ali so nedoločljivo-široki znaki dovolj ozki oziroma široki, ko je uporabljeno kodiranje UTF-8.

en: Keyboard shortcut to open a new tab
sl_SI: Tipkovna bližnjica za odpiranje novega zavihka

en: Keyboard shortcut to open a new window
sl_SI: Tipkovna bližnjica za odpiranje novega okna

en: Keyboard shortcut to save the current tab contents to file
sl_SI: Tipkovna bližnjica za shranjevanje vsebine zavihka v datoteko

en: Keyboard shortcut to export the current tab contents to file in various formats
sl_SI: Tipkovna bližnjica za izvoz vsebine trenutnega zavihka v datoteko različnih zapisov

en: Keyboard shortcut to print the current tab contents to printer or file
sl_SI: Tipkovna bližnjica za izpis vsebine trenutnega zavihka na tiskalnik ali v datoteko

en: Keyboard shortcut to close a tab
sl_SI: Tipkovna bližnjica za zapiranja zavihka

en: Keyboard shortcut to close a window
sl_SI: Tipkovna bližnjica za zapiranja okna

en: Keyboard shortcut to copy text
sl_SI: Tipkovna bližnjica za kopiranje besedila

en: Keyboard shortcut to copy text as HTML
sl_SI: Tipkovna bližnjica za kopiranje besedila kot HTML

en: Keyboard shortcut to paste text
sl_SI: Tipkovna bližnjica za prilepljenje besedila

en: Keyboard shortcut to select all text
sl_SI: Tipkovna bližnjica za izbor celotnega besedila

en: Keyboard shortcut to open the Preferences dialog
sl_SI: Tipkovna bližnjica za odpiranje pogovornega okna lastnosti

en: Keyboard shortcut to toggle full screen mode
sl_SI: Tipkovna bližnjica za preklop na celozaslonski način

en: Keyboard shortcut to toggle the visibility of the menubar
sl_SI: Tipkovna bližnjica za preklop vidnosti menijske vrstice

en: Keyboard shortcut to toggle the read-only state
sl_SI: Tipkovna bližnjica za preklop stanja le za branje

en: Keyboard shortcut to reset the terminal
sl_SI: Tipkovna bližnjica za ponastavitev terminala

en: Keyboard shortcut to reset and clear the terminal
sl_SI: Tipkovna bližnjica za ponastavitev in počiščenje terminala

en: Keyboard shortcut to open the search dialog
sl_SI: Tipkovna bližnjica za odpiranje pogovornega okna iskanja

en: Keyboard shortcut to find the next occurrence of the search term
sl_SI: Tipkovna bližnjica za skok na naslednjo pojavitev iskanega niza

en: Keyboard shortcut to find the previous occurrence of the search term
sl_SI: Tipkovna bližnjica za skok na predhodno pojavitev iskanega niza

en: Keyboard shortcut to clear the find highlighting
sl_SI: Tipkovna bližnjica za počiščenje poudarjanja iskanja

en: Keyboard shortcut to switch to the previous tab
sl_SI: Tipkovna bližnjica za preklop na predhodni zavihek

en: Keyboard shortcut to switch to the next tab
sl_SI: Tipkovna bližnjica za preklop na naslednji zavihek

en: Keyboard shortcut to move the current tab to the left
sl_SI: Tipkovna bližnjica za premik trenutnega zavihka v levo

en: Keyboard shortcut to move the current tab to the right
sl_SI: Bližnjica za premikanje trenutnega zavihka v desno

en: Keyboard shortcut to detach current tab
sl_SI: Bližnjica za odklapljanje trenutnega zavihka

en: Keyboard shortcut to switch to the numbered tab
sl_SI: Bližnjica za preklop na oštevilčen zavihek

en: Keyboard shortcut to switch to the last tab
sl_SI: Tipkovna bližnjica za preklop na zadnji zavihek

en: Keyboard shortcut to launch help
sl_SI: Tipkovna bližnjica za zagon pomoči

en: Keyboard shortcut to make font larger
sl_SI: Tipkovna bližnjica za povečanje pisave

en: Keyboard shortcut to make font smaller
sl_SI: Tipkovna bližnjica za zmanjšanje pisave

en: Keyboard shortcut to make font normal-size
sl_SI: Tipkovna bližnjica za nastavitev običajne velikosti pisave

en: Keyboard shortcut to show the primary menu
sl_SI: Tipkovna bližnjica za osnovni meni

en: Whether the menubar has access keys
sl_SI: Ali ima menijska vrstica bližnjice tipk

en: Whether to have Alt+letter access keys for the menubar. They may interfere with some applications run inside the terminal so it’s possible to turn them off.
sl_SI: Ali naj bo menijska vrstica dosegljiva preko bližnjic tipk Alt+črka. To lahko povzroči nezdružljivost s programi, ki so zagnani znotraj terminala, zato lahko te bližnjice izklopite.

en: Whether shortcuts are enabled
sl_SI: Ali so tipkovne bližnice omogočene

en: Whether shortcuts are enabled. They may interfere with some applications run inside the terminal so it’s possible to turn them off.
sl_SI: Ali so tipkovne bližnjice omogočene. Neustrezne nastavitve lahko vplivajo na delovanje programov, ki so zagnani znotraj terminala, zato je mogoče te bližnjice tudi izklopiti.

en: Whether the standard GTK shortcut for menubar access is enabled
sl_SI: Ali je običajna tipka za dostop do menijske vrstice omogočena

en: Normally you can access the menubar with F10. This can also be customized via gtkrc (gtk-menu-bar-accel = "whatever"). This option allows the standard menubar accelerator to be disabled.
sl_SI: Običajno je mogoče menijsko vrstico priklicati s tipko F10. Možnost je mogoče prilagoditi preko nastavitve gtkrc (gtk-menu-bar-accel = "karkoli"). S tem je običajna tipkovna bližnjica menija onemogočena.

en: Whether the shell integration is enabled
sl_SI: Ali je omogočena podpora lupine

en: Whether to ask for confirmation before closing a terminal
sl_SI: Ali naj se ob zapiranju oken terminala zahteva potrditev

en: Additional info section items to appear in the context menu
sl_SI: Dodatni predmeti odseka podrobnosti, ki se pojavijo v vsebinskem meniju

en: Whether to show the menubar in new windows
sl_SI: Ali naj bo v novih oknih vidna menijska vrstica

en: Whether to open new terminals as windows or tabs
sl_SI: Ali naj bo okna terminala odprta v novih oknih ali zavihkih

en: When to show the tabs bar
sl_SI: Kdaj naj bo prikazana vrstica zavihkov

en: The position of the tab bar
sl_SI: Položaj zaporedja zavihkov

en: Which theme variant to use
sl_SI: Katera različica teme naj bo v uporabi

en: Whether new tabs should open next to the current one or at the last position
sl_SI: Ali naj se zavihki odpirajo ob trenutnem zavihku ali na koncu vrste

en: Always check whether GNOME Terminal is the default terminal
sl_SI: Vedno preveri, ali je GNOME Terminal privzet terminalski programi

note: Open new terminal in new window
en: Window
sl_SI: Okno

note: Open new terminal in new tab
en: Tab
sl_SI: Zavihek

note: New tab opens at the last position
en: Last
sl_SI: Na koncu

note: New tab opens next to current tab
en: Next
sl_SI: Ob trenutnem

[ctx: theme variant]
en: Follow system style
sl_SI: Upoštevaj sistemski slog

[ctx: theme variant]
en: Light style
sl_SI: Svetla tema

[ctx: theme variant]
en: Dark style
sl_SI: Temna tema

note: ambiguous-width characers are
en: Narrow
sl_SI: Ozko

note: ambiguous-width characers are
en: Wide
sl_SI: Široko

note: Cursor shape
en: Block
sl_SI: Blok

note: Cursor shape
en: I-Beam
sl_SI: Navpičnica

note: Cursor shape
en: Underline
sl_SI: Podčrtano

note: Cursor blink mode
en: Default
sl_SI: Privzeto

note: Cursor blink mode
en: Enabled
sl_SI: Omogočeno

note: Cursor blink mode
en: Disabled
sl_SI: Onemogočeno

note: Text blink mode Preserve working directory
en: Never
sl_SI: Nikoli

note: Text blink mode
en: When focused
sl_SI: Kadar je v žarišču

note: Text blink mode
en: When unfocused
sl_SI: Kadar ni v žarišču

note: Text blink mode Preserve working directory
en: Always
sl_SI: Vedno

note: When terminal commands set their own titles
en: Replace initial title
sl_SI: Zamenjaj izvorni naziv

note: When terminal commands set their own titles
en: Append initial title
sl_SI: Pripni k Izvornemu nazivu

note: When terminal commands set their own titles
en: Prepend initial title
sl_SI: Prevzemi ukazni naziv

note: When terminal commands set their own titles
en: Keep initial title
sl_SI: Ohrani izvorni naziv

note: When command exits
en: Exit the terminal
sl_SI: Zapri terminal

note: When command exits
en: Restart the command
sl_SI: Ponovno zaženi ukaz

note: When command exits
en: Hold the terminal open
sl_SI: Ohrani odprt terminal

note: This is the name of a colour scheme
en: Linux console
sl_SI: Linux konzola

note: This is the name of a colour scheme
en: Solarized
sl_SI: Osončeno

note: This is the name of a colour scheme
en: Custom
sl_SI: Po meri

note: This refers to the Delete keybinding option
en: Automatic
sl_SI: Samodejno

note: This refers to the Delete keybinding option
en: Escape sequence
sl_SI: Ubežno zaporedje

note: This refers to the Delete keybinding option
en: TTY Erase
sl_SI: TTY izbris

note: Preserve working directory
en: Shell only
sl_SI: Le lupina

en: _Show menubar by default in new terminals
sl_SI: V novih oknih privzeto pokaži _menijsko vrstico

en: _Enable mnemonics (such as Alt+F to open the File menu)
sl_SI: Omogoči pospeševalnike (kot je Alt+D za odpiranje menija Datoteka)

en: Enable the _menu accelerator key (F10 by default)
sl_SI: Omogoči _tipko za dostop do menija (privzeto F10)

en: Theme _variant:
sl_SI: Tema _vmesnika:

en: Open _new terminals in:
sl_SI: Odpri _nova okna terminala v:

en: New tab _position:
sl_SI: Nov _položaj zavihka:

en: _Always check if default terminal
sl_SI: _Preveri prvzeti terminalski program

en: _Set as default terminal
sl_SI: _Nastavi kot privzeti program

en: _Enable shortcuts
sl_SI: _Omogoči tipkovne bližnjice

en: Text Appearance
sl_SI: Videz besedila

en: Initial terminal si_ze:
sl_SI: Začetna velikost terminala:

en: columns
sl_SI: stolpci

en: rows
sl_SI: vrstice

en: Rese_t
sl_SI: _Ponastavi

en: Custom _font:
sl_SI: Pisava po _meri:

en: Choose A Terminal Font
sl_SI: Izbor pisave terminala

en: Cell spaci_ng:
sl_SI: _Razmik celice:

en: Allow b_linking text:
sl_SI: Dovoli _utripajoče besedilo:

en: Cursor
sl_SI: Kazalka

en: Cursor _shape:
sl_SI: _Oblika kazalke:

en: Cursor blin_king:
sl_SI: _Utripanje kazalke:

en: Sound
sl_SI: Zvok

en: Terminal _bell
sl_SI: _Zvonec terminala

en: Profile ID:
sl_SI: ID profila:

en: Text
sl_SI: Besedilo

en: Text and Background Color
sl_SI: Besedilo in barva ozadja

en: _Use colors from system theme
sl_SI: _Uporabi barve sistemske teme

en: Built-in sche_mes:
sl_SI: Vgra_jene sheme:

en: Background
sl_SI: Ozadje

en: _Default color:
sl_SI: _Privzeta barva:

en: Choose Terminal Text Color
sl_SI: Izbor barve besedila terminala

en: Choose Terminal Background Color
sl_SI: Izbor barve ozadja terminala

en: Bo_ld color:
sl_SI: Barva _krepkega besedila:

en: Choose Terminal Bold Text Color
sl_SI: Izbor barve krepkega besedila terminala

en: _Underline color:
sl_SI: _Barva podčrtanega:

en: Choose Terminal Underlined Text Color
sl_SI: Izbor barve podčrtanega besedila terminala

en: Cu_rsor color:
sl_SI: Barva _kazalke:

en: Choose Terminal Cursor Foreground Color
sl_SI: Izbor barve kazalke miške v terminalu

en: Choose Terminal Cursor Background Color
sl_SI: Izbor barve ozadja kazalke miške v terminalu

en: _Highlight color:
sl_SI: _Barva poudarjanja:

en: Choose Terminal Highlight Foreground Color
sl_SI: Izbor barve pisave poudarjenega besedila

en: Choose Terminal Highlight Background Color
sl_SI: Izbor barve ozadja poudarjenega besedila

en: Palette
sl_SI: Paleta

en: Built-in _schemes:
sl_SI: Vgrajene _sheme:

en: Color p_alette:
sl_SI: Barvna _paleta:

en: Show _bold text in bright colors
sl_SI: Pokaži krepko besedilo v poudarjenih barvah

en: Colors
sl_SI: Barve

en: _Show scrollbar
sl_SI: _Pokaži drsnik

en: Scroll on _output
sl_SI: Zdrsi naprej ob _novem izpisu

en: Scroll on _keystroke
sl_SI: Zdrsi naprej ob _pritisku tipke

en: Scroll on _paste
sl_SI: Zdrsi naprej ob _lepljenju

en: _Limit scrollback to:
sl_SI: _Omeji drsanje na:

en: lines
sl_SI: vrstice

en: Warning! Large scrollback buffers may lead to exhaustion of system resources.
sl_SI: Opozorilo! Veliki medpomnilniki za pomikanje lahko povzročijo izčrpanje sistemskih virov.

en: Scrolling
sl_SI: Drsenje

en: _Run command as a login shell
sl_SI: _Zaženi ukaz kot prijavno lupino

en: Ru_n a custom command instead of my shell
sl_SI: _Namesto moje lupine poženi poljuben ukaz

en: Custom co_mmand:
sl_SI: Ukaz po meri:

en: _Preserve working directory:
sl_SI: _Ohrani delovno mapo:

en: When command _exits:
sl_SI: Ko se ukaz _zaključi:

en: Command
sl_SI: Ukaz

en: _Backspace key generates:
sl_SI: Tipka _vračalka ustvari:

en: _Delete key generates:
sl_SI: _Tipka izbriši ustvari:

en: _Encoding:
sl_SI: _Kodiranje:

en: Ambiguous-_width characters:
sl_SI: Znaki z _nedoločljivo-širino:

en: Enable _SIXEL images
sl_SI: Omogoči slike _SIXEL

en: _Reset Compatibility Options to Defaults
sl_SI: _Povrni možnosti združljivosti na privzeto

en: Compatibility
sl_SI: Skladnost

en: Clone…
sl_SI: Kloniraj …

en: Rename…
sl_SI: Preimenuj …

en: Delete…
sl_SI: Izbriši …

en: Set as default
sl_SI: Nastavi kot privzeto

en: Cancel
sl_SI: Prekliči

en: Black on light yellow
sl_SI: Črno na svetlo rumenem

en: Black on white
sl_SI: Črno na belem

en: Gray on black
sl_SI: Sivo na črnem

en: Green on black
sl_SI: Zeleno na črnem

en: White on black
sl_SI: Belo na črnem

note: Translators: "GNOME" is the name of a colour scheme, "light" can be translated
en: GNOME light
sl_SI: GNOME Svetla Tema

note: Translators: "GNOME" is the name of a colour scheme, "dark" can be translated
en: GNOME dark
sl_SI: GNOME Temna tema

note: Translators: "Tango" is the name of a colour scheme, "light" can be translated
en: Tango light
sl_SI: Tango svetlo

note: Translators: "Tango" is the name of a colour scheme, "dark" can be translated
en: Tango dark
sl_SI: Tango temno

note: Translators: "Solarized" is the name of a colour scheme, "light" can be translated
en: Solarized light
sl_SI: Svetli Solarized

note: Translators: "Solarized" is the name of a colour scheme, "dark" can be translated
en: Solarized dark
sl_SI: Temni Solarized

en: Error parsing command: %s
sl_SI: Napaka med razčlenjevanjem ukaza: %s

en: Chinese Traditional
sl_SI: Kitajski tradicionalen

en: Cyrillic/Russian
sl_SI: Cirilični/Ruski

en: Japanese
sl_SI: Japonski

en: Korean
sl_SI: Korejski

en: Chinese Simplified
sl_SI: Kitajski poenostavljen

en: Western
sl_SI: Zahodnoevropski

en: Central European
sl_SI: Srednjeevropski

en: Cyrillic
sl_SI: Cirilica

en: Turkish
sl_SI: Turški

en: Hebrew
sl_SI: Hebrejski

en: Arabic
sl_SI: Arabski

en: Nordic
sl_SI: Nordijski

en: Baltic
sl_SI: Baltski

en: Celtic
sl_SI: Keltski

en: Romanian
sl_SI: Romunski

en: South European
sl_SI: Južnoevropski

en: Greek
sl_SI: Grški

en: Hebrew Visual
sl_SI: Hebrejski predočeni

en: Cyrillic/Ukrainian
sl_SI: Cirilični/ukrajinski

en: Croatian
sl_SI: Hrvaški

en: Thai
sl_SI: Tajski

en: Unicode
sl_SI: Unikod

en: Vietnamese
sl_SI: Vietnamski

en: Legacy CJK Encodings
sl_SI: Opuščeno kodiranje CJK

en: Obsolete Encodings
sl_SI: Opuščena kodiranja

note: Translators: Appears as: [numeric entry] × width
en: width
sl_SI: širina

note: Translators: Appears as: [numeric entry] × height
en: height
sl_SI: višina

en: Choose Palette Color %u
sl_SI: Izbor barve palete %u

en: Palette entry %u
sl_SI: Vnos palete %u

en: Find
sl_SI: Najdi

en: Find previous occurrence
sl_SI: Najdi predhodno pojavitev

en: Find next occurrence
sl_SI: Najdi naslednjo pojavitev

en: Toggle search options
sl_SI: Preklopi možnost iskanja

en: _Match case
sl_SI: _Upoštevaj velikost črk

en: Match _entire word only
sl_SI: Poišči le _cele besede

en: Match as _regular expression
sl_SI: Poišči kot _logični izraz

en: _Wrap around
sl_SI: _Prelomi vrstice

en: New Tab
sl_SI: Nov zavihek

en: Save Contents
sl_SI: Shrani vsebino

en: Export
sl_SI: Izvozi

en: Print
sl_SI: Natisni

en: Close Tab
sl_SI: Zapri zavihek

en: Close Window
sl_SI: Zapri okno

en: Copy
sl_SI: Kopiraj

en: Copy as HTML
sl_SI: Kopiraj kot HTML

en: Paste
sl_SI: Prilepi

en: Select All
sl_SI: Izberi vse

en: Find Next
sl_SI: Najdi naslednje

en: Find Previous
sl_SI: Najdi predhodne

en: Clear Highlight
sl_SI: Počisti poudarjanje

en: Hide and Show Menubar
sl_SI: Pokaži ali skrij orodno vrstico

en: Full Screen
sl_SI: Celozaslonski način

en: Zoom In
sl_SI: Približaj

en: Zoom Out
sl_SI: Oddalji

en: Normal Size
sl_SI: Običajna velikost

en: Read-Only
sl_SI: Le za branje

en: Reset
sl_SI: Ponastavi

en: Reset and Clear
sl_SI: Ponastavi in počisti

en: Switch to Previous Tab
sl_SI: Preklopi na predhodni zavihek

en: Switch to Next Tab
sl_SI: Preklopi na naslednji zavihek

en: Move Tab to the Left
sl_SI: Premakni zavihek levo

en: Move Tab to the Right
sl_SI: Premakni zavihek desno

en: Detach Tab
sl_SI: Odpni zavihek

en: Switch to Last Tab
sl_SI: Preklopi na zadnji zavihek

en: Contents
sl_SI: Vsebina

en: Show Primary Menu
sl_SI: Pokaži osnovni meni

en: File
sl_SI: Datoteka

en: Edit
sl_SI: Uredi

en: View
sl_SI: Pogled

en: Search
sl_SI: Poišči

en: Tabs
sl_SI: Zavihki

en: Help
sl_SI: Pomoč

en: Global
sl_SI: Splošno

en: Switch to Tab %u
sl_SI: Preklopi na zavihek %u

en: _Action
sl_SI: _Dejanje

en: Shortcut _Key
sl_SI: _Tipkovna bližnjica

en: New Terminal
sl_SI: Novo okno terminala

en: New _Terminal
sl_SI: Novo okno _terminala

en: New _Tab
sl_SI: Nov _zavihek

en: New _Window
sl_SI: Novo _okno

en: Change _Profile
sl_SI: Zamenjaj _profil

en: _Profile
sl_SI: _Profil

en: Profiles
sl_SI: Profili

en: Zoom _Out
sl_SI: _Oddalji

en: Zoom _In
sl_SI: _Približaj

en: _Full Screen
sl_SI: _Celozaslonski način

en: Read-_Only
sl_SI: Le za branje

en: Set _Title…
sl_SI: Določi _naziv okna …

en: _Advanced
sl_SI: _Napredno

en: _Reset
sl_SI: _Ponastavi

en: Reset and C_lear
sl_SI: Ponastavi in _počisti

en: _Inspector
sl_SI: _Nadzornik

en: _Preferences
sl_SI: _Možnosti

en: _Help
sl_SI: Pomo_č

en: _About
sl_SI: _O programu

en: _File
sl_SI: _Datoteka

en: _Save Contents…
sl_SI: _Shrani vsebino …

en: _Export…
sl_SI: Iz_vozi …

en: _Print…
sl_SI: _Natisni …

en: C_lose Tab
sl_SI: Zapri _zavihek

en: _Close Window
sl_SI: _Zapri okno

en: _Edit
sl_SI: _Uredi

en: _Copy
sl_SI: _Kopiraj

en: Copy as _HTML
sl_SI: Kopiraj kot _HTML

en: _Paste
sl_SI: _Prilepi

en: Paste as _Filenames
sl_SI: Kopiraj kot imena _datotek

en: Select _All
sl_SI: Izberi _vse

en: P_references
sl_SI: _Možnosti

en: _View
sl_SI: Po_gled

en: Show _Menubar
sl_SI: Pokaži _menijsko vrstico

en: _Normal Size
sl_SI: _Običajna velikost

en: _Search
sl_SI: _Poišči

en: _Find…
sl_SI: _Najdi …

en: Find _Next
sl_SI: Najdi _naslednje

en: Find _Previous
sl_SI: Najdi _predhodno

en: _Clear Highlight
sl_SI: _Počisti poudarjanje

en: Ta_bs
sl_SI: _Zavihki

en: _Previous Tab
sl_SI: _Predhodni zavihek

en: _Next Tab
sl_SI: _Naslednji zavihek

en: Move Terminal _Left
sl_SI: Premakni terminal _levo

en: Move Terminal _Right
sl_SI: Premakni terminal _desno

en: _Detach Terminal
sl_SI: _Odpni terminal

en: _Contents
sl_SI: _Vsebina

en: Open in _Remote Terminal
sl_SI: Odpri v _oddaljenem terminalu

en: Open in _Local Terminal
sl_SI: Odpri v _krajevnem terminalu

en: Open the currently selected folder in a terminal
sl_SI: Odpri trenutno izbrano mapo v terminalu

en: Open the currently open folder in a terminal
sl_SI: Odpri trenutno odprto mapo v terminalu

en: Open in T_erminal
sl_SI: Odpri _v terminalu

en: Open T_erminal
sl_SI: Odpri _terminal

en: Open a terminal
sl_SI: Odpri okno terminala

en: C_lose Terminal
sl_SI: _Zapri terminal

en: Option “%s” is deprecated and might be removed in a later version of gnome-terminal.
sl_SI: Možnost »%s« je opuščena in bo najverjetneje odstranjena iz kasnejših različic programa.

note: %s is being replaced with "-- " (without quotes), which must be used literally, not translatable
en: Use “%s” to terminate the options and put the command line to execute after it.
sl_SI: Uporabi »%s« za preklic možnosti in sprosti ukazno vrstico za naknadno izvajanje.

en: Option “%s” is no longer supported in this version of gnome-terminal.
sl_SI: V tej različici terminala možnost »%s« ni več podprta.

en: Cannot specify more than one command to run
sl_SI: Ni mogoče navesti več kot enega ukaza za zagon

en: Argument to “%s” is not a valid command: %s
sl_SI: Argument za »%s« ni veljaven ukaz: %s

en: Two roles given for one window
sl_SI: Dani sta dve vlogi za eno okno

en: “%s” option given twice for the same window
sl_SI: Možnost »%s« je za isto okno podana dvakrat

en: Cannot pass FD %d twice
sl_SI: Ni mogoče izvesti FD %d dvakrat

en: “%s” is not a valid zoom factor
sl_SI: »%s« ni veljavna vrednost približanja

en: Zoom factor “%g” is too small, using %g
sl_SI: Določilo približanja »%g« je premajhno, zato bo uporabljeno %g

en: Zoom factor “%g” is too large, using %g
sl_SI: Določilo približanja »%g« je preveliko, zato bo uporabljeno %g

en: Option “%s” requires specifying the command to run on the rest of the command line
sl_SI: Možnost »%s« zahteva navedbo ukaza, ki se požene na preostanku ukazne vrstice

en: Too many arguments
sl_SI: Navedenih je preveč argumentov

en: Can only use --wait once
sl_SI: Možnost --wait je mogoče uporabiti le enkrat

en: Not a valid terminal config file.
sl_SI: Ni veljavna datoteka nastavitev terminala.

en: Incompatible terminal config file version.
sl_SI: Nepodprta različica nastavitvene datoteke terminala.

en: Do not register with the activation nameserver, do not re-use an active terminal
sl_SI: Ne vpiši se pri aktivacijskem imenskem strežniku in ne uporabi ponovno dejavnega terminala

en: Load a terminal configuration file
sl_SI: Naloži nastavitveno datoteko terminala

en: FILE
sl_SI: DATOTEKA

en: Do not pass the environment
sl_SI: Ne posreduj okolja

en: Show preferences window
sl_SI: Pokaži okno lastnosti

en: Print environment variables to interact with the terminal
sl_SI: Izpiši okoljske spremenljivke za upravljanje terminala

en: Increase diagnostic verbosity
sl_SI: Povečaj podrobnost diagnostike

en: Suppress output
sl_SI: Prepreči odvajanje

en: Open a new window containing a tab with the default profile
sl_SI: Odpri novo okno, ki vsebuje zavihek s privzetim profilom

en: Open a new tab in the last-opened window with the default profile
sl_SI: Odpri nov zavihek v zadnje odprtem oknu s privzetim profilom

en: Turn on the menubar
sl_SI: Pokaži menijsko vrstico

en: Turn off the menubar
sl_SI: Skrij menijsko vrstico

en: Maximize the window
sl_SI: Razpni okno

en: Full-screen the window
sl_SI: Celozaslonsko okno

en: Set the window size; for example: 80x24, or 80x24+200+200 (COLSxROWS+X+Y)
sl_SI: Določitev velikosti okna; primer: 80x24 ali 80x24+200+200 (VRSTICExSTOLPCI+X+Y)

en: GEOMETRY
sl_SI: GEOMETRIJA

en: Set the window role
sl_SI: Nastavi vlogo okna

en: ROLE
sl_SI: VLOGA

en: Set the last specified tab as the active one in its window
sl_SI: Nastavi zadnji naveden zavihek kot dejaven v tem oknu

en: Execute the argument to this option inside the terminal
sl_SI: Izvedi argument možnosti znotraj terminala

en: Use the given profile instead of the default profile
sl_SI: Uporabi podan profil namesto privzetega

en: PROFILE-NAME
sl_SI: IME-PROFILA

en: Set the initial terminal title
sl_SI: Nastavi začetni naslov terminala

en: TITLE
sl_SI: NAZIV

en: Set the working directory
sl_SI: Nastavi delovni imenik terminala

en: DIRNAME
sl_SI: IMEIMENIKA

en: Wait until the child exits
sl_SI: Počakajte na končanje podrejenega opravila

en: Forward file descriptor
sl_SI: Posreduj opisovalnik datoteke

en: Set the terminal’s zoom factor (1.0 = normal size)
sl_SI: Nastavi približanje terminala (1.0 = običajna velikost)

en: ZOOM
sl_SI: Približanje

en: COMMAND
sl_SI: UKAZ

en: GNOME Terminal Emulator
sl_SI: GNOME posnemovalnik terminala

en: Show GNOME Terminal options
sl_SI: Pokaži možnosti GNOME terminala

en: Options to open new windows or terminal tabs; more than one of these may be specified:
sl_SI: Možnosti za odpiranje novih oken ali zavihkov terminala; določiti je mogoče več kot en predmet:

en: Show terminal options
sl_SI: Pokaži možnosti terminala

en: Window options; if used before the first --window or --tab argument, sets the default for all windows:
sl_SI: Možnosti okna; v primeru, da je uporabljena pred prvim --window ali --tab argumentom, je določilo privzeto za vsa okna:

en: Show per-window options
sl_SI: Pokaži možnosti za vsako okno terminala

en: Terminal options; if used before the first --window or --tab argument, sets the default for all terminals:
sl_SI: Možnosti terminala; v primeru, da je uporabljena pred prvim --window ali --tab argumentom, je določilo privzeto za vse terminale:

en: Show per-terminal options
sl_SI: Pokaži možnosti za vsak terminal

en: Profile “%s”
sl_SI: Profil »%s«

en: Preferences – %s
sl_SI: Možnosti – %s

en: New Profile
sl_SI: Nov profil

en: Enter name for new profile with default settings:
sl_SI: Imena novega profila s privzetimi nastavitvami:

en: Create
sl_SI: Ustvari

en: Enter name for new profile based on “%s”:
sl_SI: Imena novega profila na osnovi »%s«:

en: %s (Copy)
sl_SI: %s (kopija)

en: Clone Profile
sl_SI: Kloniraj profil

en: Clone
sl_SI: Kloniraj

en: Enter new name for profile “%s”:
sl_SI: Vpišite novo ime za profil »%s«:

en: Rename Profile
sl_SI: Preimenuj profil

en: Rename
sl_SI: Preimenuj

en: Really delete profile “%s”?
sl_SI: Ali res želite izbrisati profil »%s«?

en: Delete Profile
sl_SI: Izbriši profil

en: Delete
sl_SI: Izbriši

en: This is the default profile
sl_SI: To je privzet profil

en: General
sl_SI: Splošno

en: Shortcuts
sl_SI: Tipkovne bližnjice

en: No command supplied nor shell requested
sl_SI: Ni navedenega ukaza niti zahteve lupine

en: _Relaunch
sl_SI: _Ponovno zaženi

en: There was an error creating the child process for this terminal
sl_SI: Prišlo je do napake pri ustvarjanju podrejenih procesov tega terminala

en: The child process exited normally with status %d.
sl_SI: Podrejeno opravilo je pričakovano končano s stanjem %d.

en: The child process was aborted by signal %d.
sl_SI: Podrejeno opravilo je prekinjeno s signalom %d.

en: The child process was aborted.
sl_SI: Podrejeno opravilo je prekinjeno.

en: Close tab
sl_SI: Zapri zavihek

en: There was an error displaying help
sl_SI: Prišlo je do napake med prikazovanjem pomoči

en: Contributors:
sl_SI: Sodelavci:

en: Version %s for GNOME %d
sl_SI: Različica %s za GNOME %d

en: Using VTE version %u.%u.%u
sl_SI: Uporabljena bo različica VTE %u.%u.%u

en: A terminal emulator for the GNOME desktop
sl_SI: Posnemovalnik terminala za namizje GNOME

en: GNOME Terminal
sl_SI: GNOME terminal

en: Could not open the address “%s”
sl_SI: Ni mogoče odpreti naslova »%s«

en: GNOME Terminal is free software: you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation, either version 3 of the License, or (at your option) any later version.
sl_SI: Program GNOME Terminal je prosta programska oprema; lahko jo izmenjujete in spreminjate pod pogoji Splošnega javnega dovoljenja GNU, kot ga izdaja Free Software Foundation; različica 2 ali kasnejše različice.

en: GNOME Terminal is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
sl_SI: GNOME Terminal se širi v upanju, da bo uporaben, vendar brez kakršnekoli garancije. Za več podrobnosti si oglejte GNU Splošno javno licenco.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with GNOME Terminal.  If not, see <http://www.gnu.org/licenses/>.
sl_SI: Skupaj s programom bi morali dobiti tudi kopijo Splošnega javnega dovoljenja GNU. V primeru, da je niste, si oglejte <http://www.gnu.org/licenses/>.

en: “file” scheme with remote hostname not supported
sl_SI: shema »datoteke« z oddaljenim gostiteljem ni podprta

en: Could not save contents
sl_SI: Ni mogoče shraniti vsebine

en: Save as…
sl_SI: Shrani kot …

en: _Cancel
sl_SI: _Prekliči

en: _Save
sl_SI: _Shrani

en: Open _Hyperlink
sl_SI: Odpri _povezavo

en: Copy Hyperlink _Address
sl_SI: Kopiraj naslov _povezave

en: Send Mail _To…
sl_SI: Pošlji pošto _za …

en: Copy Mail _Address
sl_SI: Kopiraj elektronski _naslov

en: Call _To…
sl_SI: Klic _za …

en: Copy Call _Address
sl_SI: Kopiraj klicni _naslov

en: _Open Link
sl_SI: _Odpri povezavo

en: Copy _Link
sl_SI: Kopiraj naslov _povezave

en: P_rofiles
sl_SI: P_rofili

en: L_eave Full Screen
sl_SI: _Zapusti celozaslonski način

en: Set GNOME Terminal as your default terminal?
sl_SI: Ali želite nastaviti GNOME Terminal kot privzeti terminalski program?

en: _Yes
sl_SI: _Da

en: _No
sl_SI: _Ne

en: Close this window?
sl_SI: Zapri to okno?

en: Close this terminal?
sl_SI: Ali naj se okno terminala zapre?

en: There are still processes running in some terminals in this window. Closing the window will kill all of them.
sl_SI: Še vedno so dejavna opravila v terminalih tega okna. Z zapiranjem okna se vstavijo tudi nedokončana.

en: There is still a process running in this terminal. Closing the terminal will kill it.
sl_SI: Še vedno so dejavna opravila v terminalu. Z zapiranjem terminala se vstavijo tudi nedokončana.

en: C_lose Window
sl_SI: _Zapri okno

en: Failed to parse arguments: %s
sl_SI: Napaka med razčlenjevanjem argumentov: %s
