vte master - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: WARNING
tr: UYARI

en: GnuTLS not enabled; data will be written to disk unencrypted!
tr: GnuTLS etkin değil; veriler diske şifrelenmemiş olarak yazılacak!

en: Failed to set pipe nonblocking: %s
tr: Boru nonblocking ayarlanamadı. %s

en: poll error: %s
tr: poll hatası: %s

en: Operation timed out
tr: İşlem zaman aşımına uğradı

en: Operation was cancelled
tr: İşlem iptal edildi

en: Failed to read from child pipe (%s)
tr: Çocuk borudan (%s) okunamadı

en: Failed to change to directory “%s”: %s
tr: “%s” dizinine değiştirilemedi: %s

en: Failed to execute child process “%s”:
tr: “%s” çocuk süreci çalıştırılamadı:
