vte - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: WARNING
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ

en: GnuTLS not enabled; data will be written to disk unencrypted!
uk: GnuTLS не увімкнено; дані буде записано на диск без шифрування!

en: Failed to set pipe nonblocking: %s
uk: Не вдалося зробити так, щоб канал не блокувався: %s

en: poll error: %s
uk: помилка опитування: %s

en: Operation timed out
uk: Перевищено час очікування на виконання дії

en: Operation was cancelled
uk: Дію скасовано

en: Failed to read from child pipe (%s)
uk: Не вдалося прочитати дані з дочірнього каналу (%s)

en: Failed to change to directory “%s”: %s
uk: Не вдалося змінити каталог на «%s»: %s

en: Failed to execute child process “%s”:
uk: Не вдалося виконати дочірній процес «%s»:
