vte - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: WARNING
ro: AVERTIZARE

en: GnuTLS not enabled; data will be written to disk unencrypted!
ro: GnuTLS nu este activat; datele vor fi scrise pe disc necriptate!

en: Failed to set pipe nonblocking: %s
ro: Nu s-a putut stabili conexiunea neblocată: %s

en: poll error: %s
ro: eroare sondaj: %s

en: Operation timed out
ro: Operația a expirat

en: Operation was cancelled
ro: Operația a fost anulată

en: Failed to read from child pipe (%s)
ro: Nu s-a putut citi de la conexiunea inferioară (%s)

en: Failed to change to directory “%s”: %s
ro: Nu s-a putut schimba la directorul „%s”: %s

en: Failed to execute child process “%s”:
ro: Nu s-a putut executa procesul inferior „%s”:
