vte - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: WARNING
fa: هشدار

en: GnuTLS not enabled; data will be written to disk unencrypted!
fa: GnuTLS به کارنیفتاده؛ داده‌ها بدون رمزنگاری روی دیسک نوشته خواهند شد!

en: Failed to set pipe nonblocking: %s
fa: شکست در تنظیم نامسدودی لوله: %s

en: poll error: %s
fa: خطای رأی: %s

en: Operation timed out
fa: زمان عملیات به سر رسید

en: Operation was cancelled
fa: عملیات لغو شده بود

en: Failed to read from child pipe (%s)
fa: خطا در خواندن از لولهٔ فرزند(%s)

en: Failed to change to directory “%s”: %s
fa: شکست در تعویض به شاخهٔ %s: %s

en: Failed to execute child process “%s”:
fa: شکست در اجرای فرایند فرزند %s:
