vte - en to li translation catalogue (16 entries)

en: Unable to convert characters from %s to %s.
li: Kèn teikes neet konvertere van %s nao %s.

note: Application signalled an "identified coding system" we haven't heard of.  See ECMA-35 for gory details.
en: Unrecognized identified coding system.
li: Geïdentifiseerd koodsysteem neet herkènd

en: Error adding `%s' to environment, continuing.
li: 't goof eine faeler bie toeveuge `%s' aan ómgaeving. Doorgaon.

note: Give the user some clue as to why session logging is not * going to work (assuming we can open a pty using some other * method).
en: can not run %s
li: Kèn %s neet sjtarte

en: Error creating signal pipe.
li: 't goof eine faeler bie make van sinjaal-pipe.

en: Duplicate (%s/%s)!
li: Naomake (%s/%s)!

en: Error compiling regular expression "%s".
li: 't goof eine faeler bie samesjtèlle reguliere ekspressie "%s".

en: No handler for control sequence `%s' defined.
li: Geine aafhanjelaar veur kentrolkómbinasie `%s' gedefinieerd.

note: Translators: %s is replaced with error message returned by strerror().
en: Error reading from child: %s.
li: 't goof eine faeler bie laeze van kèndj: %s.

en: Error (%s) converting data for child, dropping.
li: Faeler (%s) bie konvertere gegaeves veur kèndj, laat 't valle.

en: Error reading PTY size, using defaults: %s.
li: 't goof eine faeler bie laeze PTY-gruutde, sjtanderdwaerdes waere gebroek: %s.

en: Error setting PTY size: %s.
li: 't goof eine faeler bie 't insjtèlle van PTY-gruutde: %s.

note: Aaargh.  We're screwed.
en: _vte_conv_open() failed setting word characters
li: g_iconv_open() neet gesjlaag in insjtèlle waordteikes

note: Bail back to normal mode.
en: Could not open console.
li: Kós console neet äöpene.

en: Unknown pixel mode %d.
li: Ónbekènde pixel modus %d.

en: Can not draw character U+%04x.
li: Kèn teike U+%04x neet teikene.
