vte - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: WARNING
fi: VAROITUS

en: GnuTLS not enabled; data will be written to disk unencrypted!
fi: GnuTLS ei ole käytössä; tiedot kirjoitetaan levylle ilman salausta!

en: Operation timed out
fi: Toiminto aikakatkaistiin

en: Operation was cancelled
fi: Toiminto peruttiin

en: Failed to execute child process “%s”:
fi: Lapsiprosessin “%s” suorittaminen epäonnistui:
