vte 0 - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: WARNING
hr: UPOZORENJE

en: GnuTLS not enabled; data will be written to disk unencrypted!
hr: GNUTLS nije omogućen; podaci će biti zapisivani nešifrirano na disk!

en: Failed to set pipe nonblocking: %s
hr: Neuspjelo postavljanje pipe neblokiranja: %s

en: poll error: %s
hr: poll greška: %s

en: Operation timed out
hr: Istek vremena radnje

en: Operation was cancelled
hr: Radnja je prekinuta

en: Failed to read from child pipe (%s)
hr: Greška prilikom čitanja nadređenog slivnika (%s)

en: Failed to change to directory “%s”: %s
hr: Neuspjela promjena u direktorij “%s”: %s

en: Failed to execute child process “%s”:
hr: Neuspjelo pokretanje podređenog procesa “%s”:
