gnome-tetravex - en to eo translation catalogue (29 entries)

en: GNOME Tetravex
eo: GNOME Tetravekso

en: Tetravex
eo: Tetravekso

en: Complete the puzzle by matching numbered tiles
eo: Finu la puzlon per kongruigi numeritajn kahelojn

en: game;logic;board;
eo: ludo;logiko;tabulo;

en: The size of the playing grid
eo: La grando de la ludkrado

en: The value of this key is used to decide the size of the playing grid.
eo: La valoro de tiu ĉi klavo uziĝas por decidi la grandon de la ludkrado.

en: Width of the window in pixels
eo: La larĝo de la fenestro per rastrumeroj

en: Height of the window in pixels
eo: La alto de la fenestro per rastrumeroj

en: true if the window is maximized
eo: vera se la fenestro estas maksimumigita

en: _New Game
eo: _Nova ludo

en: _Scores
eo: _Poentaroj

en: _Size
eo: _Grando

en: _Help
eo: _Helpo

en: _About
eo: _Pri

en: _Quit
eo: _Fini

en: Print release version and exit
eo: Montri eldonversion kaj eliri

note: not a typo
en: Resume the game
eo: Daŭrigi la ludon

en: Pause the game
eo: Paŭzigi la ludon

en: Start a new game
eo: Komenci novan ludon

en: Size could only be from 2 to 6.
eo: La Grando nur povas esti ekde 2 ĝis 6.

en: _Keep Playing
eo: _Daŭrigi ludadon

en: _Start New Game
eo: _Komenci novan ludon

en: Paused
eo: Paŭzigite

en: Quit
eo: Ĉesi

en: New Game
eo: Nova ludo

en: OK
eo: Bone

en: Size:
eo: Grando:

en: Date
eo: Dato

en: Time
eo: Tempo
