gnome-games - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: _New Game
ka: _ახალი თამაში

en: _Size
ka: _ზომა

en: _Help
ka: _დახმარება

en: Start a new game
ka: ახალი თამაშის დაწყება

en: Paused
ka: დაპაუზებულია

en: New Game
ka: ახალი თამაში

en: Size:
ka: ზომა:

en: Time
ka: დრო
