gnome-text-editor main - en to kk translation catalogue (285 entries)

note: developer_name tag deprecated with Appstream 1.0
en: The GNOME Project
kk: GNOME жобасы

en: Text Editor
kk: Мәтін түзеткіші

en: Edit text files
kk: Мәтіндік файлдарды түзету

en: GNOME Text Editor is a simple text editor focused on a pleasing default experience.
kk: GNOME мәтін түзеткіші - тамаша әдепкі қолдануға арналған қарапайым мәтін түзеткіші.

en: write;notepad;
kk: write;notepad;жазу;блокнот;

en: View and edit text files
kk: Мәтіндік файлдарды қарау және түзету

en: New Window
kk: Жаңа терезе

en: Auto Save Delay
kk: Автосақтау кідірісі

en: The delay in seconds to wait before auto-saving a draft.
kk: Жобалы құжатты автосақтау арасындағы кідіріс, секундпен.

en: Style Variant
kk: Стиль нұсқасы

en: Use the light or dark variant of the GTK theme and/or GtkSourceView style scheme.
kk: GTK темасы және/немесе GtkSourceView стильдер схемасының ашық немесе күңгірт түсті нұсқаларын қолданыңыз.

en: Indentation Style
kk: Шегініс стилі

en: If the editor should insert multiple spaces characters instead of tabs.
kk: Түзеткіш табуляция орнына бірнеше бос аралықты кірістіру керек пе.

en: Auto Indent
kk: Автошегініс

en: Automatically indent new lines copying the previous line's indentation.
kk: Алдыңғы жол шегінісін қолданып, жаңа жолдарға автоматты түрде шегініс жасау.

en: Tab Width
kk: Табуляция ені

en: The number of spaces represented by a tab.
kk: Табуляцияның бос аралықтармен есептелген ені.

en: Indent Width
kk: Шегініс ені

en: The number of spaces to indent or -1 to use tab-width.
kk: Шегініс үшін бос аралықтар саны немесе -1 табуляция енін пайдалану үшін.

en: Show Line Numbers
kk: Жол нөмірлерін көрсету

en: If line numbers should be displayed next to each line.
kk: Әр жолдың жанында жол нөмірі көрсетілуі керек пе.

en: Show Right Margin
kk: Оң жақ шет өрісін көрсету

en: If a margin line should be displayed on the right of the editor.
kk: Түзеткіштің оң жағында шет өріс сызығы көрсетілуі керек пе.

en: Right Margin Position
kk: Оң жақ шет өрісінің орны

en: The position in characters at which the right margin should be displayed.
kk: Оң жақ шет өрісі көрсетілетін ені, таңбалар санымен.

en: Show Overview Map
kk: Көрініс картасын көрсету

en: If enabled, an overview map of the file will be displayed to the side of the editor.
kk: Іске қосылған болса, файлдың шолу картасы редактор бір жағында көрсетіледі.

en: Show Background Grid
kk: Фон торын көрсету

en: If enabled, a blueprint style grid is printed on the editor background.
kk: Іске қосылған болса, түзеткіш фонында тор көрсетіледі.

en: Highlight current line
kk: Ағымдағы жолды түспен ерекшелеу

en: If enabled, the current line will be highlighted.
kk: Іске қосылған болса, ағымдағы жол түспен ерекшеленеді.

en: Text Wrapping
kk: Мәтінді тасымалдау

en: If text should be wrapped.
kk: Мәтінді тасымалдау керек пе.

en: Use System Font
kk: Жүйелік қаріпті қолдану

en: If the default system monospace font should be used.
kk: Жүйелік незігзі тең енді қаріпті қолдану керек пе.

en: Custom Font
kk: Таңдауыңызша қаріп

en: A custom font to use in the editor.
kk: Түзеткіште қолдану үшін таңдауыңызша қаріп.

en: Style Scheme
kk: Стильдер схемасы

en: The style scheme to use by the editor. It may translate this into a dark format when available.
kk: Түзеткіш қолданатын стильдер схемасы. Қолжетімді болса, оны қараңғы пішімге де аударуы мүмкін.

en: Discover File Settings
kk: Файл параметрлерін табу

en: If enabled then Text Editor will try to discover file settings from modelines, editorconfig, or per-language defaults.
kk: Іске қосылған болса, Мәтін түзеткіші файл баптауларын modelines, editorconfig немесе тілге қатысты бастапқы мәндерден табу талабын жасайды.

en: Automatically check spelling
kk: Емлені автоматты түрде тексеру

en: If enabled, then Text Editor will check spelling as you type.
kk: Іске қосылған болса, Мәтін түзеткіші теру кезінде емлені тексеріп отыратын болады.

en: Restore session
kk: Сессияны қалпына келтіру

en: When Text Editor is run, restore the previous session.
kk: Мәтін түзеткіші іске қосылғанда, алдыңғы сессияны қалпына келтіру.

en: Recolor Window
kk: Терезе түстерін ауыстыру

en: Use the style-scheme to recolor the application window.
kk: Қолданба терезесінің түстерін ауыстыру үшін стилдер схемасын қолдану.

en: Keybindings
kk: Пернелер жарлықтары

en: The keybindings to use within Text Editor.
kk: Мәтін түзеткіште қолданылатын пернелер жарлықтары.

en: Last Save Directory
kk: Соңғы сақтау бумасы

en: The directory last used in a save or save-as dialog.
kk: Соңғы рет сақтау немесе қалайша-сақтау сұхбатында қолданылған бума.

en: Draw Spaces
kk: Бос аралықтарды салу

en: The various types of spaces to draw in the editor.
kk: Түзеткіште салынатын бос аралықтардың бірнеше түрі.

en: Enable Snippets
kk: Снипеттерді іске қосу

en: Enable the use of snippets registered with GtkSourceView from within the editor.
kk: GtkSourceView қызметінде тіркелген снипеттерді түзеткіш ішінен пайдалануға рұқсат ету.

en: Line Height
kk: Жол биіктігі

en: The line height to use for the selected font.
kk: Таңдалған қаріп үшін жол биіктігі.

en: Highlight Matching Brackets
kk: Сәйкес жақшаны түспен ерекшелеу

en: Highlight matching brackets and braces.
kk: Сәйкес жақшаны мен тік жақшаны түспен ерекшелеу.

en: Failed to find property %s in %s
kk: %s қасиетін %s ішінен табу сәтсіз аяқталды

en: Failed to retrieve va_list value: %s
kk: va_list мәнін алу сәтсіз аяқталды: %s

en: Standard input was requested multiple times. Ignoring request.
kk: Стандартты кіріс бірнеше рет сұралды. Сұрауды елемеу.

en: Standard input is not supported on this platform. Ignoring request.
kk: Бұл платформада стандартты кіріске қолдау көрсетілмейді. Сұрауды елемеу.

en: Bugs may be reported at:
kk: Ақаулықтарды хабарлау адресі:

en: [FILES…]
kk: [ФАЙЛДАР…]

en: Do not restore session at startup
kk: Іске қосылу кезінде сессияны қалпына келтірмеу

en: Open provided files in a new window
kk: Берілген файлдарды жаңа терезеде ашу

en: Run a new instance of Text Editor (implies --ignore-session)
kk: Мәтін түзеткішінің жаңа данасын іске қосу (--ignore-session дегенді білдіреді)

en: Print version information and exit
kk: Нұсқа ақпаратын шығару және шығу

en: [Read-Only]
kk: [Тек оқу үшін]

en: New Document
kk: Жаңа құжат

en: File path is NULL
kk: Файл жолы NULL болып тұр

en: Error converting UTF-8 filename to wide char
kk: UTF-8 файл атын кең таңбаға түрлендіру қатеме аяқталды

en: ILCreateFromPath() failed
kk: ILCreateFromPath() сәтсіз аяқталды

en: Cannot convert “%s” into a valid NSURL.
kk: "%s" мәнін NSUR мәніне түрлендіру мүмкін емес.

en: _Discard Changes and Reload
kk: Өзгерістерді е_лемеу және қайта жүктеу

en: File Has Changed on Disk
kk: Дискідегі файл өзгерді

en: The file has been changed by another program.
kk: Файл басқа бағдарламамен өзгертілді.

en: Save _As…
kk: Қала_йша сақтау…

en: Document Restored
kk: Құжат қалпына келтірілді

en: Unsaved document has been restored.
kk: Сақталмаған құжат қалпына келтірілді.

en: _Save…
kk: _Сақтау…

en: _Discard…
kk: _Елемеу…

en: Draft Changes Restored
kk: Жобалық өзгерістер қалпына келтірілді

en: Unsaved changes to the document have been restored.
kk: Құжатқа сақталмаған өзгерістер қалпына келтірілді.

en: Could Not Open File
kk: Файлды ашу мүмкін емес

en: You do not have permission to open the file.
kk: Файлды ашуға рұқсатыңыз жоқ.

en: _Retry
kk: Қа_йталау

en: Open As _Administrator
kk: Ә_кімші ретінде ашу

en: Document Type
kk: Құжат түрі

en: Search document types
kk: Ізделетін құжаттар түрі

en: No Matches
kk: Сәйкестіктер жоқ

en: Plain Text
kk: Ашық мәтін

en: Search documents
kk: Құжаттарды іздеу

en: Open New Document
kk: Жаңа құжатты ашу

en: No Recent Documents
kk: Жуырдағы құжаттар жоқ

en: No Results Found
kk: Нәтижелер табылмады

en: Draft
kk: Шимай қағаз

note: translators: %s is replaced with the path on the filesystem
en: %s (Administrator)
kk: %s (Әкімші)

en: Document Portal
kk: Құжаттар порталы

en: Failed to save document
kk: Құжатты сақтау сәтсіз аяқталды

en: _Close
kk: Жа_бу

en: Save As
kk: Қалайша сақтау

en: Save
kk: Сақтау

en: Cancel
kk: Бас тарту

en: Ln %u, Col %u
kk: Жол %u, Бағ %u

en: Go to Line
kk: Жолға өту

en: Go
kk: Өту

en: Indentation
kk: Шегіну

en: _Automatic Indentation
kk: _Автошегіну

note: Translators: this is a tab character, not a browser tab
en: _Tabs
kk: _Табуляция

en: _Spaces
kk: Бо_с аралықтар

en: Spaces _Per Tab
kk: Табуляция і_шіндегі бос аралықтар

en: Spaces Per Indent
kk: Бір шегіністегі бос орындар

en: Use Tab Size
kk: Қолданылатын табуляция өлшемі

note: translators: Ln is short for "Line Number"
en: Ln
kk: Жол

note: translators: Col is short for "Column"
en: Col
kk: Бағ

en: Appearance
kk: Сыртқы түрі

en: Custom _Font
kk: Таңдауыңызша қа_ріп

en: Display _Grid Pattern
kk: То_р үлгісін көрсету

en: _Highlight Current Line
kk: Ағымдағы жолды түс_пен ерекшелеу

en: Display _Overview Map
kk: Ш_олу картасын көрсету

en: Right Margin
kk: Оң жақ шет өрісі

en: _Margin Position
kk: _Шет өрісінің орны

en: Behavior
kk: Мінез-құлығы

en: _Discover Document Settings
kk: Құжат параметрлерін та_бу

en: Apply settings using modelines, editorconfig, or sensible defaults
kk: Баптауларды modelines, editorconfig немесе мағынасы бар бастапқы мәндерді қолданып іске асыру

en: _Restore Session
kk: Сессияны қалпына келті_ру

en: Return to your previous session when Text Editor is started
kk: Мәтін түзеткіші іске қосылған кезде алдыңғы сессияға оралу

en: _Clear History
kk: Тарихты та_зарту

en: Draft: %s
kk: Жоба: %s

en: File: %s
kk: Файл: %s

note: Translators: %N is the current page number, %Q is the total * number of pages (ex. Page 2 of 10)
en: Page %N of %Q
kk: Бет %N, барлығы %Q

en: Properties
kk: Қасиеттері

en: File
kk: Файл

en: Name
kk: Аты

en: Location
kk: Орны

en: Open in File Manager
kk: Файлдар басқарушысы көмегімен ашу

en: Statistics
kk: Статистика

en: Lines
kk: Жол

en: Words
kk: Сөз

en: Characters, No Spaces
kk: Таңбалар, бос аралықтар жоқ

en: All Characters
kk: Барлық таңбалар

en: _Discard
kk: _Елемеу

en: _Discard All
kk: Барлығын ел_емеу

en: Save Changes?
kk: Өзгерістерді сақтау керек пе?

en: Open documents contain unsaved changes. Changes which are not saved will be permanently lost.
kk: Ашық құжаттарда сақталмаған өзгерістер бар. Сақталмаған өзгерістер қайтарылмастай жоғалады.

en: _Cancel
kk: Ба_с тарту

en: _Save
kk: _сақтау

en: Untitled Document
kk: Атаусыз құжат

note: translators: %s is replaced with the title of the file
en: %s (new)
kk: %s (жаңа)

en: Save changes for this document
kk: Бұл құжаттың өзгерістерін сақтау

en: Replace
kk: Алмастыру

en: Previous Match
kk: Алдыңғы сәйкестік

en: Next Match
kk: Келесі сәйкестік

en: Search & Replace
kk: Іздеу және алмастыру

en: Search Options
kk: Іздеу опциялары

en: Close Search
kk: Іздеуді жабу

en: _Replace
kk: Ал_мастыру

en: Replace _All
kk: Б_арлығын алмастыру

en: Re_gular expressions
kk: Тұрақты өрн_ектер

en: _Case sensitive
kk: Реги_стрді ескеру

en: Match whole _word only
kk: Тек толық сөзді сә_йкестендіру

note: translators: the first %u is replaced with the current position, the second with the number of search results
en: %u of %u
kk: %u, барлығы %u

en: Remove
kk: Өшіру

en: Add to Dictionary
kk: Сөздікке қосу

en: Ignore
kk: Елемеу

en: Check Spelling
kk: Емлені тексеру

en: Languages
kk: Тілдер

en: Follow System Style
kk: Жүйелік стильді қолдану

en: Follow system style
kk: Жүйелік стильді қолдану

en: Light Style
kk: Ашық түсті

en: Light style
kk: Ашық түсті

en: Dark Style
kk: Қараңғы режим

en: Dark style
kk: Күңгірт

en: Just now
kk: Жаңа ғана

en: An hour ago
kk: %d сағат бұрын

en: Yesterday
kk: Кеше

en: About a year ago
kk: Шамамен бір жыл бұрын

en: About %u year ago | About %u years ago
kk[0]: Шамамен %u жыл бұрын

en: Automatically Detected
kk: Автоматты түрде анықталды

en: Character Encoding:
kk: Таңбалар кодталуы:

en: Line Ending:
kk: Жолдың аяқталуы:

en: Saving changes will replace the previously saved version.
kk: Өзгерістерді сақтау алдыңғы сақталған нұсқаны алмастырады.

note: translators: %s is replaced with the document title
en: Save Changes to “%s”?
kk: "%s" өзгерістерін сақтау керек пе?

en: Unsaved changes will be permanently lost.
kk: Сақталмаған өзгерістер қайтарылмастай жоғалады.

note: translators: %s is replaced with the document title
en: Discard Changes to “%s”?
kk: "%s" өзгерістерін елемеу керек пе?

en: Open File
kk: Файлды ашу

en: Open
kk: Ашу

en: All Files
kk: Барлық файлдар

en: Text Files
kk: Мәтін файлдары

en: Document Type: %s
kk: Құжат түрі: %s

en: Zoom In
kk: Үлкейту

en: Zoom in
kk: Үлкейту

en: Zoom Out
kk: Кішірейту

en: Zoom out
kk: Кішірейту

note: translators: the first %s is replaced with the title, the second %s is replaced with the subtitle
en: %s (%s) - Text Editor
kk: %s (%s) - Мәтін түзеткіші

en: There are unsaved documents
kk: Сақталмаған құжаттар бар

en: _Open
kk: _Ашу

en: Recently Used Documents
kk: Жуырда қолданылған құжаттар

en: New Tab
kk: Жаңа бет

en: New tab
kk: Жаңа бет

en: View Options
kk: Көрініс опциялары

en: View
kk: Көрініс

en: Main Menu
kk: Басты мәзір

en: Main menu
kk: Басты мәзір

en: Start or Open a Document
kk: Құжатты бастау немесе ашу

en: • Press the Open button
    • Press the New tab button
    • Press Ctrl+N to start a new document
    • Press Ctrl+O to browse for a document
    
    Or, press Ctrl+W to close the window.
kk: • Ашу батырмасын басыңыз
    • Жаңа бет батырмасын басыңыз
    • Жаңа құжатты бастау үшін Ctrl+N басыңыз
    • Құжат үшін шолу үшін Ctrl+O басыңыз
    
    Немесе, терезені жабу үшін Ctrl+W ашыңыз.

en: _New Window
kk: Жаңа тере_зе

en: _Discard Changes
kk: Өз_герістерді елемеу

en: _Find/Replace…
kk: _Табу/алмастыру…

en: _Print…
kk: Бас_паға шығару…

en: Documen_t Properties
kk: Құжа_т қасиеттері

en: P_references
kk: Бап_таулар

en: _Keyboard Shortcuts
kk: П_ернетақта жарлықтары

en: _Help
kk: Кө_мек

en: A_bout Text Editor
kk: Мәтін түзеткіші ту_ралы

en: Show _Line Numbers
kk: Жол нөмір_лерін көрсету

en: Show _Right Margin
kk: _Оң жақ шет өрісін көрсету

en: T_ext Wrapping
kk: Мәтін_ді тасымалдау

en: Chec_k Spelling
kk: Емлені те_ксеру

en: _Document Type…
kk: Құ_жат түрі…

en: Move _Left
kk: Со_лға жылжыту

en: Move _Right
kk: _Оңға жылжыту

en: _Move to New Window
kk: Жаңа терезеге жы_лжыту

en: Close _Other Tabs
kk: Б_асқа беттерді жабу

[ctx: shortcut window]
en: Windows
kk: Терезелер

[ctx: shortcut window]
en: New window
kk: Жаңа терезе

[ctx: shortcut window]
en: Move document to new window
kk: Құжатты жаңа терезеге жылжыту

[ctx: shortcut window]
en: Move to next tab
kk: Келесі бетке жылжыту

[ctx: shortcut window]
en: Move to previous tab
kk: Алдыңғы бетке жылжыту

[ctx: shortcut window]
en: Reorder after next tab
kk: Келесі беттен кейін қайта реттеу

[ctx: shortcut window]
en: Reorder before previous tab
kk: Алдыңғы бетке дейін қайта реттеу

[ctx: shortcut window]
en: Restore previously closed tab
kk: Алдында жабылған бетті қалпына келтіру

[ctx: shortcut window]
en: Zoom
kk: Масштаб

[ctx: shortcut window]
en: Zoom In
kk: Үлкейту

[ctx: shortcut window]
en: Zoom Out
kk: Кішірейту

[ctx: shortcut window]
en: Reset Zoom
kk: Масштабты тастау

[ctx: shortcut window]
en: Documents
kk: Құжаттар

[ctx: shortcut window]
en: New document
kk: Жаңа құжат

[ctx: shortcut window]
en: Browse to open document
kk: Құжатты ашу үшін шолу

[ctx: shortcut window]
en: Find document by name
kk: Құжатты аты бойынша табу

[ctx: shortcut window]
en: Save
kk: Сақтау

[ctx: shortcut window]
en: Save As
kk: Қалайша сақтау

[ctx: shortcut window]
en: Find/Replace
kk: Табу/алмастыру

[ctx: shortcut window]
en: Close document
kk: Құжатты жабу

[ctx: shortcut window]
en: Copy and Paste
kk: Көшіріп алу және кірістіру

[ctx: shortcut window]
en: Copy selected text to clipboard
kk: Таңдалған мәтінді алмасу буферіне көшіру

[ctx: shortcut window]
en: Cut selected text to clipboard
kk: Таңдалған мәтінді алмасу буферіне қиып алу

[ctx: shortcut window]
en: Paste text from clipboard
kk: Алмасу буферінен мәтінді кірістіру

[ctx: shortcut window]
en: Copy all to clipboard
kk: Барлығын алмасу буферіне көшіру

[ctx: shortcut window]
en: Copy current line down
kk: Ағымдағы жолды төмен көшіріп алу

[ctx: shortcut window]
en: Undo and Redo
kk: Болдырмау және қайталау

[ctx: shortcut window]
en: Undo previous command
kk: Алдыңғы команданы болдырмау

[ctx: shortcut window]
en: Redo previous command
kk: Алдыңғы команданы қайталау

[ctx: shortcut window]
en: Editing
kk: Түзету

[ctx: shortcut window]
en: Insert emoji into document
kk: Құжатқа эмодзи кірістіру

[ctx: shortcut window]
en: Search within the document
kk: Құжат ішінен іздеу

[ctx: shortcut window]
en: Search and replace within the document
kk: Құжат ішінен іздеу және алмастыру

[ctx: shortcut window]
en: Increment number at cursor
kk: Курсор астындағы санды арттыру

[ctx: shortcut window]
en: Decrement number at cursor
kk: Курсор астындағы санды кеміту

[ctx: shortcut window]
en: Toggle overwrite
kk: Үстінен жазу режимін ауыстыру

[ctx: shortcut window]
en: Toggle visibility of insertion caret
kk: Кірістіру курсорының көрінуін іске қосу/сөндіру

[ctx: shortcut window]
en: Selections
kk: Таңдаулар

[ctx: shortcut window]
en: Select all
kk: Барлығын таңдау

[ctx: shortcut window]
en: Unselect all
kk: Барлығынан таңдауды алып тастау

[ctx: shortcut window]
en: Select current line
kk: Ағымдағы жолды таңдау

[ctx: shortcut window]
en: Movements
kk: Жылжытулар

[ctx: shortcut window]
en: Move to beginning of document
kk: Құжаттың басына жылжу

[ctx: shortcut window]
en: Move to end of document
kk: Құжаттың соңына жылжу

[ctx: shortcut window]
en: Move to start of previous paragraph
kk: Алдыңғы абзацтың басына жылжу

[ctx: shortcut window]
en: Move to end of next paragraph
kk: Келесі абзацтың соңына жылжу

[ctx: shortcut window]
en: Move current or selected lines up
kk: Ағымдағы немесе таңдалған жолдарды жоғары жылжыту

[ctx: shortcut window]
en: Move current or selected lines down
kk: Ағымдағы немесе таңдалған жолдарды төмен жылжыту

[ctx: shortcut window]
en: Go to line
kk: Жолға өту

[ctx: shortcut window]
en: Deletion
kk: Өшіру

[ctx: shortcut window]
en: Delete from cursor to word start
kk: Курсордан бастап, сөз басына дейін өшіру

[ctx: shortcut window]
en: Delete from cursor to word end
kk: Курсордан бастап, сөз соңына дейін өшіру

[ctx: shortcut window]
en: Delete from cursor to paragraph start
kk: Курсордан бастап, абзац басына дейін өшіру

[ctx: shortcut window]
en: Delete from cursor to paragraph end
kk: Курсордан бастап, абзац соңына дейін өшіру

[ctx: shortcut window]
en: Delete the current line
kk: Ағымдағы жолды өшіру

[ctx: shortcut window]
en: General
kk: Жалпы

[ctx: shortcut window]
en: Show preferences
kk: Баптауларды көрсету

[ctx: shortcut window]
en: Show keyboard shortcuts
kk: Пернетақта жарлықтарын көрсету

[ctx: shortcut window]
en: Show help
kk: Көмекті көрсету
