gnome-text-editor main - en to lt translation catalogue (286 entries)

note: developer_name tag deprecated with Appstream 1.0
en: The GNOME Project
lt: GNOME projektas

en: Text Editor
lt: Tekstų redaktorius

en: Edit text files
lt: Redaguoti tekstinius failus

en: GNOME Text Editor is a simple text editor focused on a pleasing default experience.
lt: GNOME Tekstų redaktorius yra paprastas tekstų redaktorius, siekiantis turėti puikia numatytąją veikseną.

en: write;notepad;
lt: rašyti;užrašinė;

en: View and edit text files
lt: Rodyti ir redaguoti tekstinius failus

en: New Window
lt: Naujas langas

en: Auto Save Delay
lt: Automatinio įrašymo delsa

en: The delay in seconds to wait before auto-saving a draft.
lt: Delsa sekundėmis, kiek laukti prieš įrašant juodraštį.

en: Style Variant
lt: Stiliaus variantas

en: Use the light or dark variant of the GTK theme and/or GtkSourceView style scheme.
lt: Naudoti šviesią arba tamsią GTK temos ir (arba) GtkSourceView stiliaus schemą.

en: Indentation Style
lt: Įtraukos stilius

en: If the editor should insert multiple spaces characters instead of tabs.
lt: Ar redaktorius turėtų įterpti daugelį tarpų vietoje tabuliacijos.

en: Auto Indent
lt: Automatinė įtrauka

en: Automatically indent new lines copying the previous line's indentation.
lt: Automatiškai įtraukti naujas eilutes nukopijuojant ankstesnės eilutės įtrauką.

en: Tab Width
lt: Tab plotis

en: The number of spaces represented by a tab.
lt: Kiek tarpų reprezentuoja tabuliacijos simbolis.

en: Indent Width
lt: Įtraukos plotis

en: The number of spaces to indent or -1 to use tab-width.
lt: Kiek tarpų naudoti įtraukai arba -1 tab-width naudojimui.

en: Show Line Numbers
lt: Rodyti eilučių numerius

en: If line numbers should be displayed next to each line.
lt: Ar kiekvienai eilutei turėtų būti rodomas numeris.

en: Show Right Margin
lt: Rodyti dešinę paraštę

en: If a margin line should be displayed on the right of the editor.
lt: Ar paraštės linija turi būti rodoma redaktoriaus dešinėje.

en: Right Margin Position
lt: Dešinės paraštės padėtis

en: The position in characters at which the right margin should be displayed.
lt: Padėtis simboliais, kur turi būti rodoma dešinė paraštė.

en: Show Overview Map
lt: Rodyti apžvalgos žemėlapį

en: If enabled, an overview map of the file will be displayed to the side of the editor.
lt: Jei įjungta, šalia redaktoriaus bus rodomas failo žemėlapis.

en: Show Background Grid
lt: Rodyti fono tinklelį

en: If enabled, a blueprint style grid is printed on the editor background.
lt: Jei įjungta, šablono stiliaus tinklelis yra rodomas redaktoriaus fone.

en: Highlight current line
lt: Paryškinti dabartinę eilutę

en: If enabled, the current line will be highlighted.
lt: Jei įjungta, dabartinė eilutė bus paryškinta.

en: Text Wrapping
lt: Teksto laužymas

en: If text should be wrapped.
lt: Ar tekstas turi būti laužomas.

en: Use System Font
lt: Naudoti sisteminį šriftą

en: If the default system monospace font should be used.
lt: Ar turėtų būti naudojamas sistemos numatytasis lygiaplotis šriftas.

en: Custom Font
lt: Pasirinktinis šriftas

en: A custom font to use in the editor.
lt: Pasirinktinis šriftas, naudojamas redaktoriuje.

en: Style Scheme
lt: Stiliaus schema

en: The style scheme to use by the editor. It may translate this into a dark format when available.
lt: Redaktoriuje naudojama stiliaus schema. Ji gali pakeisti stilių į tamsų, kai toks yra.

en: Discover File Settings
lt: Aptikti failo nuostatas

en: If enabled then Text Editor will try to discover file settings from modelines, editorconfig, or per-language defaults.
lt: Jei įjungta, Tekstų redaktorius bandys aptikti failo nuostatas modeliams, redaktoriaus konfigūracijai ar kalbos nuostatoms.

en: Automatically check spelling
lt: Automatiškai tikrinti rašybą

en: If enabled, then Text Editor will check spelling as you type.
lt: Jei įjungta, Tekstų redaktorius tikrins rašybą jums rašant.

en: Restore session
lt: Atstatyti seansą

en: When Text Editor is run, restore the previous session.
lt: Kai tekstų redaktorius paleidžiamas, atkurti ankstesnį seansą.

en: Recolor Window
lt: Perspalvinti langą

en: Use the style-scheme to recolor the application window.
lt: Naudoti style-scheme programos langui perspalvinti.

en: Keybindings
lt: Klavišų susiejimai

en: The keybindings to use within Text Editor.
lt: Klavišų susiejimai, naudojami Tekstų redaktoriuje.

en: Last Save Directory
lt: Paskutinio įrašymo katalogas

en: The directory last used in a save or save-as dialog.
lt: Katalogas, paskutinį kartą naudotas įrašymo dialoge.

en: Draw Spaces
lt: Piešti tarpus

en: The various types of spaces to draw in the editor.
lt: Piešti redaktoriuje įvairius tarpų tipus.

en: Enable Snippets
lt: Įjungti iškarpas

en: Enable the use of snippets registered with GtkSourceView from within the editor.
lt: Įjungti su GTKSourceView registruotas iškarpas redaktoriuje.

en: Line Height
lt: Eilutės aukštis

en: The line height to use for the selected font.
lt: Pasirinktam šriftui naudojamas eilutės aukštis.

en: Highlight Matching Brackets
lt: Paryškinti porinius skliaustus

en: Highlight matching brackets and braces.
lt: Paryškinti porinius skliaustus.

en: Failed to find property %s in %s
lt: %2$s nepavyko rasti savybės %1$s

en: Failed to retrieve va_list value: %s
lt: Nepavyko gauti va_list vertės: %s

en: Standard input was requested multiple times. Ignoring request.
lt: Standartinės įvesties paprašyta kelis kartus. Nepaisoma.

en: Standard input is not supported on this platform. Ignoring request.
lt: Standartinė įvestis šioje platformoje nepalaikoma. Nepaisoma užklausos.

en: Bugs may be reported at:
lt: Apie klaidas galima pranešti:

en: [FILES…]
lt: [FAILAI…]

en: Do not restore session at startup
lt: Neatkurti seanso paleidžiant

en: Open provided files in a new window
lt: Atverti pateiktus failus naujame lange

en: Run a new instance of Text Editor (implies --ignore-session)
lt: Paleisti naują teksto redaktoriaus vienetą (reiškia --ignore-session)

en: Print version information and exit
lt: Atspausdinti versijos informaciją ir išeiti

en: [Read-Only]
lt: [Tik skaitymui]

en: New Document
lt: Naujas dokumentas

en: File path is NULL
lt: Failo kelias yra NULL

en: Error converting UTF-8 filename to wide char
lt: Klaida konvertuojant UTF-8 failo pavadinimą į plačius simbolius

en: ILCreateFromPath() failed
lt: ILCreateFromPath() klaida

en: Cannot convert “%s” into a valid NSURL.
lt: Nepavyko konvertuoti „%s“ į tinkamą NSURL.

en: _Discard Changes and Reload
lt: _Atmesti pakeitimus ir įkelti iš naujo

en: File Has Changed on Disk
lt: Failas pakeistas diske

en: The file has been changed by another program.
lt: Kita programa pakeitė fialą.

en: Save _As…
lt: Įrašyti _taip…

en: Document Restored
lt: Dokumentas atkurtas

en: Unsaved document has been restored.
lt: Neįrašytas dokumentas buvo atkurtas.

en: _Save…
lt: Į_rašyti…

en: _Discard…
lt: _Atmesti…

en: Draft Changes Restored
lt: Juodraščio pakeitimai atkurti

en: Unsaved changes to the document have been restored.
lt: Buvo atkurti neįrašyti dokumento pakeitimai.

en: Could Not Open File
lt: Nepavyko atverti failo

en: You do not have permission to open the file.
lt: Neturite leidimo atverti failą.

en: _Retry
lt: _Bandyti vėl

en: Open As _Administrator
lt: Atverti kaip _Administrator

en: Document Type
lt: Dokumento tipas

en: Search document types
lt: Ieškoti dokumentų tipų

en: No Matches
lt: Nėra atitikčių

en: Plain Text
lt: Grynasis tekstas

en: Search documents
lt: Ieškoti dokumentų

en: Open New Document
lt: Atverti naują dokumentą

en: No Recent Documents
lt: Nėra nesenų dokumentų

en: No Results Found
lt: Nerasta rezultatų

en: Draft
lt: Juodraštis

note: translators: %s is replaced with the path on the filesystem
en: %s (Administrator)
lt: %s (Administratorius)

en: Document Portal
lt: Dokumento portalas

en: Failed to save document
lt: Nepavyko įrašyti dokumento

en: _Close
lt: _Užverti

en: Save As
lt: Įrašyti taip

en: Save
lt: Įrašyti

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: Ln %u, Col %u
lt: Eil %u, Stulp %u

en: Go to Line
lt: Eiti į eilutę

en: Go
lt: Eiti

en: Indentation
lt: Įtrauka

en: _Automatic Indentation
lt: _Automatinė įtrauka

note: Translators: this is a tab character, not a browser tab
en: _Tabs
lt: _Tabuliacija

en: _Spaces
lt: _Tarpai

en: Spaces _Per Tab
lt: Tar_pai tabuliacijai

en: Spaces Per Indent
lt: Tarpai tabuliacijai

en: Use Tab Size
lt: Naudoti tab plotį

note: translators: Ln is short for "Line Number"
en: Ln
lt: Eil

note: translators: Col is short for "Column"
en: Col
lt: Stulp

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Custom _Font
lt: Pasirinktinis šri_ftas

en: Display _Grid Pattern
lt: Rodyti _tinklelio šabloną

en: _Highlight Current Line
lt: Pa_ryškinti dabartinę eilutę

en: Display _Overview Map
lt: Rodyti _apžvalgos žemėlapį

en: Right Margin
lt: Dešinė paraštė

en: _Margin Position
lt: _Paraštės padėtis

en: Behavior
lt: Elgsena

en: _Discover Document Settings
lt: _Aptikti dokumento nuostatas

en: Apply settings using modelines, editorconfig, or sensible defaults
lt: Pritaikyti nuostatas naudojant modelius, redaktoriaus nuostatas ar numatytąsias nuostatas

en: _Restore Session
lt: At_kurti seansą

en: Return to your previous session when Text Editor is started
lt: Grįžti į ankstesnį seansą, kai Tekstų redaktorius paleidžiamas

en: _Clear History
lt: Iš_valyti istoriją

en: Draft: %s
lt: Juodraštis: %s

en: File: %s
lt: Failas: %s

note: Translators: %N is the current page number, %Q is the total * number of pages (ex. Page 2 of 10)
en: Page %N of %Q
lt: Puslapis %N iš %Q

en: Properties
lt: Savybės

en: File
lt: Failas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Location
lt: Vieta

en: Open in File Manager
lt: Atverti failų valdyklę

en: Statistics
lt: Statistika

en: Lines
lt: Eilutės

en: Words
lt: Žodžiai

en: Characters, No Spaces
lt: Simboliai, be tarpų

en: All Characters
lt: Visi simboliai

en: _Discard
lt: _Atmesti

en: _Discard All
lt: _Atmesti viską

en: Save Changes?
lt: Įrašyti pakeitimus?

en: Open documents contain unsaved changes. Changes which are not saved will be permanently lost.
lt: Atverti dokumentai turi neįrašytų pakeitimų. Neįrašyti pakeitimai bus negrįžtamai prarasti.

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: _Save
lt: Į_rašyti

en: Untitled Document
lt: Nepavadintas dokumentas

note: translators: %s is replaced with the title of the file
en: %s (new)
lt: %s (naujas)

en: Save changes for this document
lt: Įrašyti šio dokumento pakeitimus

en: Replace
lt: Pakeisti

en: Previous Match
lt: Ankstesnė atitiktis

en: Next Match
lt: Kita atitiktis

en: Search & Replace
lt: Ieškoti ir pakeisti

en: Search Options
lt: Paieškos parametrai

en: Close Search
lt: Užverti paiešką

en: _Replace
lt: _Pakeisti

en: Replace _All
lt: Pakeisti _visur

en: Re_gular expressions
lt: Re_guliarios išraiškos

en: _Case sensitive
lt: _Skirti raidžių dydį

en: Match whole _word only
lt: Atitikti tik _visą žodį

note: translators: the first %u is replaced with the current position, the second with the number of search results
en: %u of %u
lt: %u iš %u

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Add to Dictionary
lt: Pridėti į žodyną

en: Ignore
lt: Nepaisyti

en: Check Spelling
lt: Tikrinti rašybą

en: Languages
lt: Kalbos

en: Follow System Style
lt: Laikytis sistemos stiliaus

en: Follow system style
lt: Laikytis sistemos stiliaus

en: Light Style
lt: Šviesus stilius

en: Light style
lt: Šviesus stilius

en: Dark Style
lt: Tamsus stilius

en: Dark style
lt: Tamsus stilius

en: Just now
lt: Ką tik

en: An hour ago
lt: Prie valandą

en: Yesterday
lt: Vakar

en: About a year ago
lt: Maždaug prieš metus

en: About %u year ago | About %u years ago
lt[0]: Maždaug prieš %u metus
lt[1]: Maždaug prieš %u metus
lt[2]: Maždaug prieš %u metų

en: Mac OS Classic (CR)
lt: Mac OS klasikinės (CR)

en: Automatically Detected
lt: Automatiškai aptikta

en: Character Encoding:
lt: Simbolių koduotė:

en: Line Ending:
lt: Eilutės pabaiga:

en: Saving changes will replace the previously saved version.
lt: Pakeitimų įrašymas ankstesnę įrašytą versiją.

note: translators: %s is replaced with the document title
en: Save Changes to “%s”?
lt: Įrašyti „%s“ pakeitimus?

en: Unsaved changes will be permanently lost.
lt: Neįrašyti pakeitimai bus negrįžtamai prarasti.

note: translators: %s is replaced with the document title
en: Discard Changes to “%s”?
lt: Išmesti „%s“ pakeitimus?

en: Open File
lt: Atverti failą

en: Open
lt: Atverti

en: All Files
lt: Visi failai

en: Text Files
lt: Tekstų failai

en: Document Type: %s
lt: Dokumento tipas: %s

en: Zoom In
lt: Priartinti

en: Zoom in
lt: Priartinti

en: Zoom Out
lt: Atitolinti

en: Zoom out
lt: Atitolinti

note: translators: the first %s is replaced with the title, the second %s is replaced with the subtitle
en: %s (%s) - Text Editor
lt: %s (%s) - Tekstų redaktorius

en: There are unsaved documents
lt: Yra neįrašytų dokumentų

en: _Open
lt: _Atverti

en: Recently Used Documents
lt: Neseniai naudoti dokumentai

en: New Tab
lt: Nauja kortelė

en: New tab
lt: Nauja kortelė

en: View Options
lt: Rodinio parametrai

en: View
lt: Rodinys

en: Main Menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Start or Open a Document
lt: Pradėti ar atverti naują dokumentą

en: • Press the Open button
    • Press the New tab button
    • Press Ctrl+N to start a new document
    • Press Ctrl+O to browse for a document
    
    Or, press Ctrl+W to close the window.
lt: • Spauskite mygtuką atverti
    • spauskite mygtuką nauja kortelė
    • spauskite Vald+N naujam dokumentui pradėti
    • spauskite Vald+O dokumentams naršyti
    
    arba spauskite Vald+W langui užverti.

en: _New Window
lt: _Naujas langas

en: _Discard Changes
lt: _Išmesti pakeitimus

en: _Find/Replace…
lt: _Rasti ir pakeisti…

en: _Print…
lt: S_pausdinti…

en: Documen_t Properties
lt: Dokumen_to savybės

en: P_references
lt: _Nuostatos

en: _Keyboard Shortcuts
lt: _Klaviatūros trumpiniai

en: _Help
lt: _Žinynas

en: A_bout Text Editor
lt: A_pie Tekstų redaktorių

en: Show _Line Numbers
lt: Rodyti ei_lučių numerius

en: Show _Right Margin
lt: Rodyti _dešinę paraštę

en: T_ext Wrapping
lt: T_eksto laužymas

en: Chec_k Spelling
lt: Tikrinti rašybą

en: _Document Type…
lt: _Dokumento tipas…

en: Move _Left
lt: Perkelti _kairėn

en: Move _Right
lt: Perkelti _dešinėn

en: _Move to New Window
lt: _Perkelti į naują langą

en: Close _Other Tabs
lt: Užverti _kitas korteles

[ctx: shortcut window]
en: Windows
lt: Langai

[ctx: shortcut window]
en: New window
lt: Naujas langas

[ctx: shortcut window]
en: Move document to new window
lt: Perkelti dokumentą į naują langą

[ctx: shortcut window]
en: Move to next tab
lt: Perkelti į kitą kortelę

[ctx: shortcut window]
en: Move to previous tab
lt: Perkelti į ankstesnę kortelę

[ctx: shortcut window]
en: Reorder after next tab
lt: Perkelti po kitos kortelės

[ctx: shortcut window]
en: Reorder before previous tab
lt: Perkelti prieš ankstesnę kortelę

[ctx: shortcut window]
en: Restore previously closed tab
lt: Atkurti anksčiau užvertą kortelę

[ctx: shortcut window]
en: Zoom
lt: Mastelis

[ctx: shortcut window]
en: Zoom In
lt: Priartinti

[ctx: shortcut window]
en: Zoom Out
lt: Atitolinti

[ctx: shortcut window]
en: Reset Zoom
lt: Atstatyti mastelį

[ctx: shortcut window]
en: Documents
lt: Dokumentai

[ctx: shortcut window]
en: New document
lt: Naujas dokumentas

[ctx: shortcut window]
en: Browse to open document
lt: Naršyti dokumentus

[ctx: shortcut window]
en: Find document by name
lt: Rasti dokumentą pagal pavadinimą

[ctx: shortcut window]
en: Save
lt: Įrašyti

[ctx: shortcut window]
en: Save As
lt: Įrašyti taip

[ctx: shortcut window]
en: Find/Replace
lt: Rasti ir pakeisti

[ctx: shortcut window]
en: Close document
lt: Užverti dokumentą

[ctx: shortcut window]
en: Copy and Paste
lt: Kopijuoti ir įdėti

[ctx: shortcut window]
en: Copy selected text to clipboard
lt: Kopijuoti pažymėtą tekstą į iškarpinę

[ctx: shortcut window]
en: Cut selected text to clipboard
lt: Iškirpti pažymėtą tekstą į iškarpinę

[ctx: shortcut window]
en: Paste text from clipboard
lt: Įdėti tekstą iš iškarpinės

[ctx: shortcut window]
en: Copy all to clipboard
lt: Kopijuoti viską į iškarpinę

[ctx: shortcut window]
en: Copy current line down
lt: Nukopijuoti dabartinę eilutę žemyn

[ctx: shortcut window]
en: Undo and Redo
lt: Atšaukti ir pakartoti

[ctx: shortcut window]
en: Undo previous command
lt: Atšaukti ankstesnę komandą

[ctx: shortcut window]
en: Redo previous command
lt: Pakartoti ankstesnę komandą

[ctx: shortcut window]
en: Editing
lt: Redagavimas

[ctx: shortcut window]
en: Insert emoji into document
lt: Įterpti į dokumentą emoji

[ctx: shortcut window]
en: Search within the document
lt: Ieškoti dokumente

[ctx: shortcut window]
en: Search and replace within the document
lt: Ieškoti ir pakeisti dokumente

[ctx: shortcut window]
en: Increment number at cursor
lt: Padidinti skaičių tiek žymekliu

[ctx: shortcut window]
en: Decrement number at cursor
lt: Sumažinti skaičių tiek žymekliu

[ctx: shortcut window]
en: Toggle overwrite
lt: Perjungti perrašymą

[ctx: shortcut window]
en: Toggle visibility of insertion caret
lt: Perjungti įterpimo žymeklio matomumą

[ctx: shortcut window]
en: Selections
lt: Žymėjimai

[ctx: shortcut window]
en: Select all
lt: Žymėti viską

[ctx: shortcut window]
en: Unselect all
lt: Nežymėti nieko

[ctx: shortcut window]
en: Select current line
lt: Žymėti dabartinę eilutę

[ctx: shortcut window]
en: Movements
lt: Judėjimai

[ctx: shortcut window]
en: Move to beginning of document
lt: Pereiti į dokumento pradžią

[ctx: shortcut window]
en: Move to end of document
lt: Pereiti į dokumento pabaigą

[ctx: shortcut window]
en: Move to start of previous paragraph
lt: Pereiti į ankstesnės pastraipos pradžią

[ctx: shortcut window]
en: Move to end of next paragraph
lt: Pereiti į kitos pastraipos pabaigą

[ctx: shortcut window]
en: Move current or selected lines up
lt: Perkelti dabartinę arba pažymėtas eilutes aukštyn

[ctx: shortcut window]
en: Move current or selected lines down
lt: Perkelti dabartinę arba pažymėtas eilutes žemyn

[ctx: shortcut window]
en: Go to line
lt: Eiti į eilutę

[ctx: shortcut window]
en: Deletion
lt: Trynimas

[ctx: shortcut window]
en: Delete from cursor to word start
lt: Ištrinti nuo žymeklio iki žodžio pradžios

[ctx: shortcut window]
en: Delete from cursor to word end
lt: Ištrinti nuo žymeklio iki žodžio pabaigos

[ctx: shortcut window]
en: Delete from cursor to paragraph start
lt: Ištrinti nuo žymeklio iki pastraipos pradžios

[ctx: shortcut window]
en: Delete from cursor to paragraph end
lt: Ištrinti nuo žymeklio iki pastraipos pabaigos

[ctx: shortcut window]
en: Delete the current line
lt: Ištrinti dabartinę eilutę

[ctx: shortcut window]
en: General
lt: Esmė

[ctx: shortcut window]
en: Show preferences
lt: Rodyti nuostatas

[ctx: shortcut window]
en: Show keyboard shortcuts
lt: Rodyti klaviatūros trumpinius

[ctx: shortcut window]
en: Show help
lt: Rodyti žinyną
