gnome-text-editor master - en to uk translation catalogue (283 entries)

en: write;notepad;
uk: write;notepad;запис;нотатник;

en: Text Editor
uk: Текстовий редактор

en: View and edit text files
uk: Перегляд і редагування текстових файлів

en: New Window
uk: Нове вікно

en: Edit text files
uk: Редактор текстових файлів

en: GNOME Text Editor is a simple text editor focused on a pleasing default experience.
uk: «Текстовий редактор GNOME» — простий текстовий редактор, у якому акцент зроблено на задоволення типових потреб користувача.

en: Auto Save Delay
uk: Затримка автозбереження

en: The delay in seconds to wait before auto-saving a draft.
uk: Затримка у секундах автоматичного збереження чернетки.

en: Style Variant
uk: Варіант стилю

en: Use the light or dark variant of the GTK theme and/or GtkSourceView style scheme.
uk: Скористатися світлим або темним варіантом теми GTK і/або схемою стилю GtkSourceView.

en: Indentation Style
uk: Стиль відступів

en: Whether the editor should insert multiple spaces characters instead of tabs.
uk: Чи слід редактору вставляти декілька пробілів замість символів табуляції.

en: Auto Indent
uk: Автовідступ

en: Automatically indent new lines copying the previous line's indentation.
uk: Автоматично додавати відступ у нових рядках, копіюючи відступ у попередньому рядку.

en: Tab Width
uk: Ширина табуляції

en: The number of spaces represented by a tab.
uk: Кількість пробілів, яка відповідатиме одній табуляції.

en: Indent Width
uk: Ширина відступу

en: The number of spaces to indent or -1 to use tab-width.
uk: Кількість пробілів у відступі або -1, якщо слід скористатися шириною табуляції.

en: Show Line Numbers
uk: Показувати номери рядків

en: Whether line numbers should be displayed next to each line.
uk: Чи слід показувати поряд із кожним рядком його номер.

en: Show Right Margin
uk: Показувати праве поле

en: Whether a margin line should be displayed on the right of the editor.
uk: Чи слід показувати лінію поля у правій частині редактора.

en: Right Margin Position
uk: Позиція правого поля

en: The position in characters at which the right margin should be displayed.
uk: Позиція у символах, на якій слід показувати праве поле.

en: Show Overview Map
uk: Показувати оглядову мапу

en: If enabled, an overview map of the file will be displayed to the side of the editor.
uk: Якщо увімкнено, на бічній панелі редактора буде показано оглядову мапу файла.

en: Show Background Grid
uk: Показувати фонову ґратку

en: If enabled, a blueprint style grid is printed on the editor background.
uk: Якщо увімкнено, на тлі редактора буде показано ескізну сітку.

en: Highlight current line
uk: Підсвічувати поточний рядок

en: If enabled, the current line will be highlighted.
uk: Якщо увімкнено, поточний рядок буде підсвічено.

en: Text Wrapping
uk: Перенесення тексту

en: Whether text should be wrapped.
uk: Чи слід переносити рядки тексту.

en: Use System Font
uk: Використовувати системний шрифт

en: Whether the default system monospace font should be used.
uk: Чи слід типово використовувати загальносистемний моноширинний шрифт.

en: Custom Font
uk: Нетиповий шрифт

en: A custom font to use in the editor.
uk: Нетиповий шрифт, яким слід скористатися у редакторі.

en: Style Scheme
uk: Схема стилів

en: The style scheme to use by the editor. It may translate this into a dark format when available.
uk: Схема стилів, якою слід скористатися у редакторі. Може бути перенесено у темний формат, якщо такий є доступним.

en: Discover File Settings
uk: Визначати параметри файла

en: If enabled, then Text Editor will try to discover file settings from modelines, editorconfig, or per-language defaults.
uk: Якщо увімкнено, «Текстовий редактор» намагатиметься визначити параметри файла на основі рядків режиму, налаштувань редактора або типових параметрів для мови файла.

en: Automatically check spelling
uk: Автоматично перевіряти правопис

en: If enabled, then Text Editor will check spelling as you type.
uk: Якщо увімкнено, «Текстовий редактор» автоматично перевірятиме правопис у введеному вами тексті.

en: Restore session
uk: Відновлювати сеанс

en: When Text Editor is running, restore the previous session.
uk: Після запуску «Текстового редактора» відновити попередній сеанс.

en: Recolor Window
uk: Перефарбувати вікно

en: Use the style-scheme to recolor the application window.
uk: Скористатися стилем-схемою для зміни кольорів вікна програми.

en: Keybindings
uk: Клавіатурні скорочення

en: The keybindings to use within Text Editor.
uk: Клавіатурні скорочення, якими можна скористатися у текстовому редакторі.

en: Last Save Directory
uk: Каталог останнього збереження

en: The directory last used in a save or save-as dialog.
uk: Каталог, який востаннє було використано у діалоговому вікні збереження.

en: Draw Spaces
uk: Візуалізація пробілів

en: The various types of spaces to draw in the editor.
uk: Різні типи пробілів, які слід малювати у редакторі.

en: Enable Snippets
uk: Увімкнути фрагменти

en: Enable the use of snippets registered with GtkSourceView from within the editor.
uk: Увімкнути у редакторі використання фрагментів, зареєстрованих за допомогою GtkSourceView.

en: Line Height
uk: Висота рядка

en: The line height to use for the selected font.
uk: Висота рядка, яку слід використати для вибраного шрифту.

en: Highlight Matching Brackets
uk: Виділяти кольором відповідні дужки

en: Highlight matching brackets and braces.
uk: Виділяти кольором відповідні квадратні та фігурні дужки.

en: Failed to find property %s in %s
uk: Не вдалося знайти властивість %s у %s

en: Failed to retrieve va_list value: %s
uk: Не вдалося отримати значення va_list: %s

en: The GNOME Project
uk: Проєкт GNOME

en: Clear File History?
uk: Очистити журнал файлів?

en: This action cannot be undone
uk: Цю дію не можна скасувати

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _Clear All
uk: _Очистити все

en: Standard input was requested multiple times. Ignoring request.
uk: Надіслано декілька запитів щодо стандартного джерела вхідних даних. Запит проігноровано.

en: Standard input is not supported on this platform. Ignoring request.
uk: На цій платформі не передбачено підтримки стандартного джерела вхідних даних. Ігноруємо запит.

en: Bugs may be reported at:
uk: Про вади можна повідомляти тут:

en: [FILES…]
uk: [ФАЙЛИ…]

en: Do not restore session at startup
uk: Не відновлювати сеанс після запуску

en: Open provided files in a new window
uk: Відкрити задані файли у новому вікні

en: Run a new instance of Text Editor (implies --ignore-session)
uk: Запустити новий екземпляр «Текстового редактора» (неявним чином --ignore-session)

en: Print version information and exit
uk: Показати дані щодо версії і завершити роботу

en: [Read-Only]
uk: [Лише читання]

en: New Document
uk: Новий документ

en: Change Encoding
uk: Змінити кодування

en: Search encodings
uk: Пошук кодувань

en: No Results Found
uk: Нічого не знайдено

en: Try a different search
uk: Спробуйте інші критерії пошуку

en: File path is NULL
uk: Шлях до файла порожній

en: Error converting UTF-8 filename to wide char
uk: Помилка перетворення назви файлу з UTF-8 в широкі символи

en: ILCreateFromPath() failed
uk: Помилка ILCreateFromPath()

en: Cannot convert “%s” into a valid NSURL.
uk: Не вдалося перетворити «%s» на коректний NSURL.

en: Space
uk: Пробіл

en: Tab
uk: Табуляція

en: _Discard Changes and Reload
uk: Від_кинути зміни і перезавантажити

en: File Has Changed on Disk
uk: Файл змінено на диску

en: The file has been changed by another program.
uk: Сторонньою програмою було внесено зміни до файла.

en: Save _As…
uk: Зберегти _як…

en: Document Restored
uk: Відновлено документ

en: Unsaved document has been restored.
uk: Відновлено незбережений документ.

en: _Save…
uk: З_берегти…

en: _Discard…
uk: _Відкинути…

en: Draft Changes Restored
uk: Відновлено зміни з чернетки

en: Unsaved changes to the document have been restored.
uk: Відновлено незбережені зміни, які було внесено до документа.

en: Could Not Open File
uk: Не вдалося відкрити файл

en: _Retry
uk: _Повторити

en: Open As _Administrator
uk: Відкрити від імені _адміністратора

en: Invalid Characters Detected
uk: Виявлено некоректні символи

en: There was an encoding conversion error so a fallback character was used.
uk: Під час спроби перетворення кодування символів сталася помилка. Через це було використано резервний символ.

en: Change _Encoding…
uk: З_мінити кодування…

en: Other Document Types
uk: Інші типи документів

en: Document Type
uk: Тип документа

en: Search
uk: Пошук

en: Plain Text
uk: Звичайний текст

en: Mac OS Classic (CR)
uk: Класична Mac OS (CR)

en: Search documents
uk: Шукати у документах

en: Open New Document
uk: Новий документ

en: No Recent Documents
uk: Немає недавніх документів

en: Draft
uk: Чернетка

note: translators: %s is replaced with the path on the filesystem
en: %s (Administrator)
uk: %s (адміністратор)

en: Failed to save document
uk: Не вдалося зберегти документ

en: _Close
uk: З_акрити

en: Ln %u, Col %u
uk: Рд %u, Поз %u

en: Go to Line
uk: Перейти до рядка

en: Go
uk: Перейти

en: Document Portal
uk: Портал документів

note: translators: Ln is short for "Line Number"
en: Ln
uk: Рд

note: translators: Col is short for "Column"
en: Col
uk: Поз

en: Appearance
uk: Вигляд

en: Custom _Font
uk: Нетиповий _шрифт

en: Show Grid Pattern
uk: Показувати шаблон таблиці

en: Display _Line Numbers
uk: Показувати _номери рядків

en: _Highlight Current Line
uk: Пі_дсвічувати поточний рядок

en: Display _Overview Map
uk: Показати мапу _огляду

en: Check _Spelling
uk: Перевірка _правопису

en: Line Wrap
uk: Розбиття на рядки

en: Show _Right Margin
uk: Показувати п_раве поле

en: _Margin Position
uk: Розта_шування поля

en: _Wrap Lines Automatically (Alt+W)
uk: Автоматично п_ереносити рядки (Alt+W)

en: Behavior
uk: Поведінка

en: _Discover Document Settings
uk: Визна_чити параметри документа

en: Apply settings using modelines, editorconfig, or sensible defaults
uk: Застосувати параметри на основі modelines, editorconfig або притомних типових значень

en: _Restore Session
uk: Від_новлювати сеанс

en: Return to your previous session when Text Editor is started
uk: Повертатися до попереднього сеансу після запуску «Текстового редактора»

en: _Clear History
uk: О_чистити журнал

en: Draft: %s
uk: Чернетка: %s

en: File: %s
uk: Файл: %s

note: Translators: %N is the current page number, %Q is the total * number of pages (ex. Page 2 of 10)
en: Page %N of %Q
uk: Сторінка %N з %Q

en: File Name
uk: Назва файла

en: Location
uk: Розташування

en: Open in File Manager
uk: Відкрити у програмі для керування файлами

en: _Document Type
uk: _Тип документа

en: Change Document Type
uk: Змінити тип документа

en: _Encoding
uk: _Кодування

en: _Line Feed
uk: З_аповнення рядка

en: A_uto Indentation
uk: _Автоматичні відступи

en: _Character
uk: С_имвол

en: Spaces Per _Tab
uk: Пробілів _на табуляцію

en: Spaces Per _Indent
uk: Пробілів на відс_туп

en: Statistics
uk: Статистика

en: Lines
uk: Рядки

en: Words
uk: Слова

en: Characters, No Spaces
uk: Символи (без пробілів)

en: All Characters
uk: Всі символи

en: _Discard
uk: _Відкинути

en: _Discard All
uk: Від_кинути усе

en: Save Changes?
uk: Зберегти зміни?

en: Open documents contain unsaved changes. Changes which are not saved will be permanently lost.
uk: У відкритих документах містяться незбережені зміни. Ці незбережені зміни буде втрачено без можливості відновлення.

en: _Save
uk: З_берегти

en: Untitled Document
uk: Документ без назви

note: translators: %s is replaced with the title of the file
en: %s (new)
uk: %s (новий)

en: Replace
uk: Замінити

en: Previous Match
uk: Попередній відповідник

en: Next Match
uk: Наступний відповідник

en: Search & Replace
uk: Пошук і заміна

en: Search Options
uk: Параметри перегляду

en: Close Search
uk: Закрити вікно пошуку

en: _Replace
uk: За_мінити

en: Replace _All
uk: Замінити _все

en: Re_gular Expressions
uk: _Формальні вирази

en: _Case Sensitive
uk: _Враховувати регістр

en: Match Whole _Word Only
uk: Шукати лише _цілі слова

note: translators: the first %u is replaced with the current position, the second with the number of search results
en: %u of %u
uk: %u з %u

en: Clear Entry
uk: Спорожнити запис

en: Remove
uk: Вилучити

en: Follow System Style
uk: Використовувати стиль системи

en: Follow system style
uk: Використовувати стиль системи

en: Light Style
uk: Світлий стиль

en: Light style
uk: Світлий стиль

en: Dark Style
uk: Темний стиль

en: Dark style
uk: Темний стиль

en: Just now
uk: Зараз

en: An hour ago
uk: Годину тому

en: Yesterday
uk: Вчора

en: About a year ago
uk: Близько року тому

en: About %u year ago | About %u years ago
uk[0]: Близько %u року тому
uk[1]: Близько %u років тому
uk[2]: Близько %u років тому
uk[3]: Близько року тому

en: Saving changes will replace the previously saved version.
uk: Збереження змін призведе до заміщення раніше збереженої версії.

note: translators: %s is replaced with the document title
en: Save Changes to “%s”?
uk: Зберегти зміни у «%s»?

en: Unsaved changes will be permanently lost.
uk: Незбережені зміни буде втрачено без можливості відновлення.

note: translators: %s is replaced with the document title
en: Discard Changes to “%s”?
uk: Відкинути зміни у «%s»?

en: All Files
uk: усі файли

en: Text Files
uk: текстові файли

en: Zoom In
uk: Збільшити

en: Zoom in
uk: Збільшити

en: Zoom Out
uk: Зменшити

en: Zoom out
uk: Зменшити

en: Reset Zoom
uk: Відновити початковий масштаб

note: translators: the first %s is replaced with the title, the second %s is replaced with the subtitle
en: %s (%s) - Text Editor
uk: %s (%s) – Текстовий редактор

en: There are unsaved documents
uk: Є незбережені документи

en: _Open
uk: _Відкрити

en: Recently Used Documents
uk: Нещодавно використані документи

en: New Tab
uk: Створити вкладку

en: Leave Fullscreen
uk: Вийти з повноекранного режиму

en: Main Menu
uk: Головне меню

en: Document Properties
uk: Властивості документа

en: Open a Document
uk: Відкрити документ

en: Create a new document (Ctrl+N), or open an existing one (Ctrl+O)
uk: Створити документ (Ctrl+N) або відкрити наявний (Ctrl+O)

en: _New Empty File
uk: С_творити порожній файл

en: _New Window
uk: С_творити вікно

en: _Discard Changes…
uk: _Відкинути зміни…

en: _Find/Replace…
uk: Знайти і з_амінити…

en: _Print…
uk: Над_рукувати…

en: Fullscreen
uk: На весь екран

en: P_references
uk: На_лаштування

en: _Keyboard Shortcuts
uk: _Клавіатурні скорочення

en: A_bout Text Editor
uk: _Про «Текстовий редактор»

en: Move _Left
uk: Пересунути _ліворуч

en: Move _Right
uk: Пересунути _праворуч

en: _Move to New Window
uk: П_ересунути до нового вікна

en: Close _Other Tabs
uk: Закрити _інші вкладки

[ctx: shortcut window]
en: Windows
uk: Вікна

[ctx: shortcut window]
en: New window
uk: Створити вікно

[ctx: shortcut window]
en: Move document to new window
uk: Пересунути документ до нового вікна

[ctx: shortcut window]
en: Move to next tab
uk: Перейти до наступної вкладки

[ctx: shortcut window]
en: Move to previous tab
uk: Перейти до попередньої вкладки

[ctx: shortcut window]
en: Reorder after next tab
uk: Перевпорядкувати після наступної вкладки

[ctx: shortcut window]
en: Reorder before previous tab
uk: Перевпорядкувати до попередньої вкладки

[ctx: shortcut window]
en: Restore previously closed tab
uk: Відновити раніше закриту вкладку

[ctx: shortcut window]
en: Zoom
uk: Масштаб

[ctx: shortcut window]
en: Zoom In
uk: Збільшити

[ctx: shortcut window]
en: Zoom Out
uk: Зменшити

[ctx: shortcut window]
en: Reset Zoom
uk: Відновити початковий масштаб

[ctx: shortcut window]
en: Documents
uk: Документи

[ctx: shortcut window]
en: New document
uk: Новий документ

[ctx: shortcut window]
en: Browse to open document
uk: Здійснити навігацію для відкриття документа

[ctx: shortcut window]
en: Find document by name
uk: Знайти документ за назвою

[ctx: shortcut window]
en: Save
uk: Зберегти

[ctx: shortcut window]
en: Save As
uk: Зберегти із новою назвою

[ctx: shortcut window]
en: Find/Replace
uk: Знайти і замінити

[ctx: shortcut window]
en: Close document
uk: Закрити документ

[ctx: shortcut window]
en: Open document properties
uk: Відкрити панель властивостей документа

[ctx: shortcut window]
en: Copy and Paste
uk: Перенесення тексту

[ctx: shortcut window]
en: Copy selected text to clipboard
uk: Копіювати позначений текст до буфера обміну

[ctx: shortcut window]
en: Cut selected text to clipboard
uk: Вирізати вибраний текст у буфер

[ctx: shortcut window]
en: Paste text from clipboard
uk: Вставити текст з буфера

[ctx: shortcut window]
en: Copy all to clipboard
uk: Копіювати усе до буфера

[ctx: shortcut window]
en: Copy current line down
uk: Копіювати поточний рядок нижче

[ctx: shortcut window]
en: Undo and Redo
uk: Керування змінами

[ctx: shortcut window]
en: Undo previous command
uk: Повернути попередню дію

[ctx: shortcut window]
en: Redo previous command
uk: Повторити попередню дію

[ctx: shortcut window]
en: Editing
uk: Редагування

[ctx: shortcut window]
en: Insert emoji into document
uk: Вставити до документа емодзі

[ctx: shortcut window]
en: Search within the document
uk: Пошук у документі

[ctx: shortcut window]
en: Search and replace within the document
uk: Пошук і заміна у межах документа

[ctx: shortcut window]
en: Increment number at cursor
uk: Збільшити число на курсорі

[ctx: shortcut window]
en: Decrement number at cursor
uk: Зменшити число на курсорі

[ctx: shortcut window]
en: Toggle overwrite
uk: Перемкнути перезапис

[ctx: shortcut window]
en: Toggle visibility of insertion caret
uk: Перемкнути видимість курсора вставлення

[ctx: shortcut window]
en: Selections
uk: Позначення

[ctx: shortcut window]
en: Select all
uk: Позначити все

[ctx: shortcut window]
en: Unselect all
uk: Зняти позначення з усього

[ctx: shortcut window]
en: Select current line
uk: Позначити поточний рядок

[ctx: shortcut window]
en: Movements
uk: Рухи

[ctx: shortcut window]
en: Move to beginning of document
uk: Перейти на початок документа

[ctx: shortcut window]
en: Move to end of document
uk: Перейти в кінець документа

[ctx: shortcut window]
en: Move to start of previous paragraph
uk: Перейти до початку попереднього абзацу

[ctx: shortcut window]
en: Move to end of next paragraph
uk: Перейти до кінця наступного абзацу

[ctx: shortcut window]
en: Move current or selected lines up
uk: Пересунути поточний або позначені рядки вище

[ctx: shortcut window]
en: Move current or selected lines down
uk: Пересунути поточний або позначені рядки нижче

[ctx: shortcut window]
en: Go to line
uk: Перейти до рядка

[ctx: shortcut window]
en: Deletion
uk: Вилучення

[ctx: shortcut window]
en: Delete from cursor to word start
uk: Вилучити текст від курсора до початку слова

[ctx: shortcut window]
en: Delete from cursor to word end
uk: Вилучити текст від курсора до кінця слова

[ctx: shortcut window]
en: Delete from cursor to paragraph start
uk: Вилучити текст від курсора до початку абзацу

[ctx: shortcut window]
en: Delete from cursor to paragraph end
uk: Вилучити текст від курсора до кінця абзацу

[ctx: shortcut window]
en: Delete the current line
uk: Вилучити поточний рядок

[ctx: shortcut window]
en: General
uk: Загальне

[ctx: shortcut window]
en: Show preferences
uk: Показати налаштування

[ctx: shortcut window]
en: Show keyboard shortcuts
uk: Показати клавіатурні скорочення

[ctx: shortcut window]
en: Show help
uk: Показати довідку

[ctx: shortcut window]
en: Toggle text wrapping
uk: Увімкнути або вимкнути перенесення рядків

en: Indentation
uk: Відступ
