gnome-themes-standard master - en to bn_IN translation catalogue (5 entries)

en: Default Background
bn_IN: ডিফল্ট পটভূমি

en: Adwaita
bn_IN: অদৈত

en: There is only one
bn_IN: শুধুমাত্র একটি রয়েছে

en: High Contrast
bn_IN: গাঢ় তারতম্য

en: High contrast theme
bn_IN: গাঢ় তারতম্যের থিম
