gnome-themes-standard master - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Adwaita-dark
ca: Adwaita-fosc

en: There was only one
ca: Només n'hi havia un

en: There is only one
ca: Només n'hi ha un

en: High Contrast
ca: Alt contrast

en: High contrast theme
ca: Tema d'alt contrast
