gnome-themes-standard master - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Adwaita-dark
cs: Adwaita tmavá

en: There was only one
cs: Byla jen jedna

en: There is only one
cs: Je jen jedna

en: High Contrast
cs: Vysoký kontrast

en: High contrast theme
cs: Motiv s vysokým kontrastem
