gnome-themes-standard master - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Adwaita-dark
eo: Advajto malhela

en: There was only one
eo: Tie nur estis unu

en: Adwaita
eo: Advajto

en: There is only one
eo: Ekzistas nur unu

en: High Contrast
eo: Alta kontrasto

en: High contrast theme
eo: Altkontrasta etoso
