gnome-themes-standard master - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Adwaita-dark
es: Adwaita oscuro

en: There was only one
es: Solo existe uno

en: There is only one
es: Solo existe uno

en: High Contrast
es: Alto contraste

en: High contrast theme
es: Tema de alto contraste
