gnome-themes-standard master - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Adwaita-dark
fa: آدوایتا-تاریک

en: There was only one
fa: فقط یکی بود

en: Adwaita
fa: آدوایتا

en: There is only one
fa: فقط یکی وجود دارد

en: High Contrast
fa: کنتراست بالا

en: High contrast theme
fa: قالب با کنتراست بالا
