gnome-themes-standard - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Adwaita-dark
fi: Adwaita-tumma

en: There was only one
fi: Oli vain yksi

en: There is only one
fi: On vain yksi

en: High Contrast
fi: Suuri kontrasti

en: High contrast theme
fi: Suuren kontrastin teema
