gnome-themes-standard master - en to fy translation catalogue (8 entries)

en: Default Background
fy: Standert eftergrûn

en: There is only one
fy: Der is inkeld ien

en: High Contrast
fy: Sterk kontrast

en: High contrast theme
fy: Sterk-kontrasttema

en: High Contrast Inverse
fy: Sterk omkeard kontrast

en: High contrast inverse theme
fy: Sterk omkeard-kontrasttema

en: Low Contrast
fy: Swak kontrast

en: Low contrast theme
fy: Swak-kontrasttema
