gnome-themes-standard master - en to gd translation catalogue (5 entries)

en: Adwaita-dark
gd: Adwaita-dorcha

en: There was only one
gd: Chan robh ach aonan ann

en: There is only one
gd: Chan eil ach aonan ann

en: High Contrast
gd: Iomsgaradh àrd

en: High contrast theme
gd: Ùrlar le iomsgaradh àrd
