gnome-themes-standard master - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Adwaita-dark
gl: Adwaita escuro

en: There was only one
gl: Só existe un

en: There is only one
gl: Só existe un

en: High Contrast
gl: Alto contraste

en: High contrast theme
gl: Tema de alto contraste
