gnome-themes-standard - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Adwaita-dark
he: Adwaita-כהה

en: There was only one
he: היה אחד בלבד

en: There is only one
he: האחד והיחיד

en: High Contrast
he: ניגודיות גבוהה

en: High contrast theme
he: ערכת נושא בניגודיות גבוהה
