gnome-themes-standard - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Adwaita-dark
hr: Adwaita-tamno

en: There was only one
hr: Postoji samo jedan

en: There is only one
hr: Samo je jedan

en: High Contrast
hr: Visoki kontrast

en: High contrast theme
hr: Tema visokog kontrasta
