gnome-themes-standard master - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Adwaita-dark
hu: Adwaita sötét

en: There was only one
hu: Csak egy volt

en: There is only one
hu: Csak egy van

en: High Contrast
hu: Nagy kontraszt

en: High contrast theme
hu: Nagy kontrasztú téma
