gnome-themes-standard master - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Adwaita-dark
id: Adwaita-gelap

en: There was only one
id: Hanya ada satu

en: There is only one
id: Hanya ada satu

en: High Contrast
id: Kontras Tinggi

en: High contrast theme
id: Tema dengan kontras tinggi
