gnome-themes-standard master - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Adwaita-dark
kk: Адвайта қараңғы

en: There was only one
kk: Ол тек бірегей болған

en: Adwaita
kk: Адвайта

en: There is only one
kk: Бірегей

en: High Contrast
kk: Жоғары контраст

en: High contrast theme
kk: Жоғары контрастты тема
