gnome-themes-standard master - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Default Background
kn: ಪೂರ್ವನಿಯೋಜಿತ ಹಿನ್ನಲೆ

en: Adwaita
kn: ಅದ್ವೈತ

en: There is only one
kn: ಕೇವಲ ಒಂದು ಮಾತ್ರ ಇದೆ

en: High Contrast
kn: ಅತಿ ಹೆಚ್ಚು ವೈದೃಶ್ಯ

en: High contrast theme
kn: ಅತಿ ಹೆಚ್ಚು ವೈದೃಶ್ಯದ ತೀಮ್
