gnome-themes-standard master - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Default Background
mr: पूर्वनिर्धारित पार्श्वभूमी

en: There is only one
mr: फक्त एकाच आहे

en: High Contrast
mr: जास्त काँट्रास्ट

en: High contrast theme
mr: जास्त काँट्रास्ट सुत्रयोजना

en: High Contrast Inverse
mr: जास्त काँट्रास्ट उलट

en: High contrast inverse theme
mr: जास्त काँट्रास्ट उलट सुत्रयोजना

en: Low Contrast
mr: कमी काँट्रास्ट

en: Low contrast theme
mr: कमी काँट्रास्ट सुत्रयोजना
