gnome-themes-standard - en to nb translation catalogue (5 entries)

en: Adwaita-dark
nb: Adwaita-mørk

en: There was only one
nb: Det fantes bare én

en: There is only one
nb: Det finnes bare én

en: High Contrast
nb: Høy kontrast

en: High contrast theme
nb: Tema med høy kontrast
