gnome-themes-standard - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Adwaita-dark
nl: Adwaita-donker

en: There was only one
nl: Er was er maar één

en: There is only one
nl: Er is er maar één

en: High Contrast
nl: Hoog contrast

en: High contrast theme
nl: Thema met hoog contrast
