gnome-themes-standard master - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Adwaita-dark
pa: ਅਡਵੇਟਾ-ਗੂੜ੍ਹਾ

en: There was only one
pa: ਸਿਰਫ਼ ਇੱਕ ਹੀ ਸੀ

en: Adwaita
pa: ਅਡਵੇਟਾ

en: There is only one
pa: ਸਿਰਫ਼ ਇੱਕ ਹੀ ਹੈ

en: High Contrast
pa: ਵੱਧ ਕਨਟਰਾਸਟ

en: High contrast theme
pa: ਵੱਧ ਕਨਟਰਾਸਟ ਥੀਮ
