gnome-themes-standard - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Adwaita-dark
pl: Adwaita (ciemny)

en: There was only one
pl: Może być tylko dwóch

en: There is only one
pl: Może być tylko jeden

en: High Contrast
pl: Wysoki kontrast

en: High contrast theme
pl: Motyw o wysokim kontraście
