gnome-themes-standard master - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Default Background
ro: Fundal implicit

en: There is only one
ro: Există doar unul singur

en: High Contrast
ro: Contrast puternic

en: High contrast theme
ro: Temă cu contrast puternic

en: High Contrast Inverse
ro: Contrast puternic inversat

en: High contrast inverse theme
ro: Temă cu contrast puternic inversat

en: Low Contrast
ro: Contrast scăzut

en: Low contrast theme
ro: Temă cu contrast scăzut
