gnome-themes-standard master - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Adwaita-dark
ru: Адвайта тёмная

en: There was only one
ru: Была только одна

en: Adwaita
ru: Адвайта

en: There is only one
ru: Есть только одна

en: High Contrast
ru: Высококонтрастная

en: High contrast theme
ru: Высококонтрастная тема
