gnome-themes-standard - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Adwaita-dark
sk: Tmavá Adwaita

en: There was only one
sk: Bola len jediná

en: There is only one
sk: Je len jediná

en: High Contrast
sk: Vysoký kontrast

en: High contrast theme
sk: Téma s vysokým kontrastom
