gnome-themes-standard master - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Adwaita-dark
sl: Adwaita temno

en: There was only one
sl: Na voljo je le ena

en: There is only one
sl: Lahko je le eden

en: High Contrast
sl: Visok kontrast

en: High contrast theme
sl: Visoko kontrastna tema
