gnome-themes-standard - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Adwaita-dark
sv: Adwaita-mörk

en: There was only one
sv: Det fanns bara en

en: There is only one
sv: Det finns bara en

en: High Contrast
sv: Hög kontrast

en: High contrast theme
sv: Tema med hög kontrast
