gnome-themes-standard master - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Default Background
te: అప్రమేయ నేపథ్యం

en: Adwaita
te: అద్వైత

en: There is only one
te: అక్కడ ఒకటే ఉన్నది

en: High Contrast
te: అధిక వ్యత్యాసం

en: High contrast theme
te: అధిక వ్యత్యాస థీము

en: High Contrast Inverse
te: అధిక వ్యత్యాస విలోమం

en: High contrast inverse theme
te: అధిక వ్యత్యాస విలోమ థీము

en: Low Contrast
te: తక్కువ వ్యత్యాసం

en: Low contrast theme
te: తక్కువ వ్యత్యాస థీము
