gnome-themes-standard master - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Default Background
th: ภาพพื้นหลังปริยาย

en: Adwaita
th: อัทไวตะ

en: There is only one
th: หนึ่งเดียวเท่านั้น

en: High Contrast
th: สีตัดกัน

en: High contrast theme
th: ชุดตกแต่งสีตัดกัน

en: High Contrast Inverse
th: สีตัดกันกลับสี

en: High contrast inverse theme
th: ชุดตกแต่งสีตัดกันกลับสี

en: Low Contrast
th: สีกลืนกัน

en: Low contrast theme
th: ชุดตกแต่งสีกลืนกัน
