gnome-themes-standard - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Default Background
ug: كۆڭۈلدىكى تەگلىك

en: There is only one
ug: پەقەت بىرىلا بار

en: High Contrast
ug: يۇقىرى ئاق-قارىلىقى

en: High contrast theme
ug: يۇقىرى ئاق-قارىلىقتىكى تېما

en: High Contrast Inverse
ug: تەتۈر يۇقىرى ئاق-قارىلىقى

en: High contrast inverse theme
ug: تەتۈر يۇقىرى ئاق-قارىلىقتىكى تېما

en: Low Contrast
ug: تۆۋەن ئاق-قارىلىقى

en: Low contrast theme
ug:  تۆۋەن ئاق-قارىلىقتىكى تېما
