gnome-themes-standard master - en to uz@cyrillic translation catalogue (9 entries)

en: Default Background
uz@cyrillic: Асл фон

en: Adwaita
uz@cyrillic: Адвайта

en: There is only one
uz@cyrillic: Фақат битта бор

en: High Contrast
uz@cyrillic: Юқори контрастли

en: High contrast theme
uz@cyrillic: Юқори контрастли тема

en: High Contrast Inverse
uz@cyrillic: Тескари юқори контрастли

en: High contrast inverse theme
uz@cyrillic: Тескари юқори контрастли тема

en: Low Contrast
uz@cyrillic: Паст контрастли

en: Low contrast theme
uz@cyrillic: Паст контрастли тема
